Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Relacja na żywo z konferencji Electronic Arts - ruszamy o 22:00!

63 postów w tym temacie

Oho. BF 3 Premium. czyli map pack za ~50$. Ciekawe czy w końcu to jest jednorazowe czy płać rok w rok.
BW ratuje SWTOR... zamiast pozwolić żeby gra w końcu albo była f2p albo padła na pysk co zresztą może nastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dodatkami do BF''a to całkiem drogo... w sumie ja bym się zatrzymał na CQ. Swoją drogą jak sobie na GT obserwuję wskaźnik zadowolenia "społeczństwa" to: BF- zielono, SWTOR- czerwono i ryje podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 22:31, L33T napisał:

Oho. BF 3 Premium. czyli map pack za ~50$. Ciekawe czy w końcu to jest jednorazowe czy
płać rok w rok.

O ile pamiętam to miała być jednorazówka, ale to EA więc kto tam ich wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj multi do Medala będzie wymiatać chyba, granie GROMem- bezcenne. No i też dzięki EA już wiem że fajna piosenka będzie na nowym albumie Linkinów, na pewno lepsza niż Catalyst przy pierwszym MoHu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem DS3, bo oczywiście było najwcześniej.

Simcity super, czekam z niecierpliwością.

MoH niestety porażka, gość albo nie umie grać, albo czeka specjalnie na skrypty jak np wrzucony granat do budynku, mimo że ten sam npc strzelał do niego od 2 minut, sama akcha zaczyna się od tego, że obrywamy ze snajpoerki, przeraca się w wodę i idzie dalej, brawo EA :D Jedyne na plus to to, że pojawia się GROM, wydaje mi się że nawet w prezentacji wolali "sprawdź czy czysto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 22:44, Dante_Syn_Spardy napisał:

Ej bo się głodny zrobiłem :P Ale co do Medala to fajnie wygląda. Ale ta początkowa scena
to też mi się przypomina chyba z jakiegoś Moh-a że właśnie w wodzie jesteśmy ale nie
jestem pewien.


Z Pacific Assault? Tam była podobna scena z lądowaniem jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był motyw z wchodzeniem pod mostek żeby się ukryć przed ostrzałem wroga. Dalej nie wiem, bo nie dotrwałem żeby grać dalej- wiało mi nudą, a wtedy już byłem zaawansowanym fanem starego CoDa.

I już wiadomo zagadkę: na nowej okładce FIFA będzie Messi, ciekawe kto obok niego z Polaków- Lewandowski czy znowu Błaszczykowski.

Edit: EA w kooperacji z UFC? Czyli będzie UFC w EA MMA? o.O Czyli nie spodobało się im to co robili ludzie z THQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować