Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Relacja na żywo z konferencji Electronic Arts - ruszamy o 22:00!

63 postów w tym temacie

Mnie to tegoroczne E3 jakoś nie rusza...Sim City, Crysis(ale tylko z czystej ciekawości - grając w jedynkę niemalże usnąłem:P) i Tomb Raider. I w zasadzie tylko ta ostatnia mnie bardziej interesuje bo wiążę z tym restartem serii duże nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, iż moje krytyczne oko mogłoby jedynie zaintrygować ogłoszenie Mirror''e Edge 2 (na Frostbitcie 2.0... ah) lub - z czystej ciekawości co też chłopaki z Bioware wykombinowali - zapowiedzenie Dragon Age 3. Reszta mnie zwyczajnie nie interesuje.

Cóż, czekamy na 22:00, a potem na największe smakołyki - konferencje Ubisoftu i Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam przede wszystkim na informacje, kiedy ukaże się "właściwe" zakończenie do Mass Effect 3, informacje na temat Dead Space 3 i Crysis 3, a także nowe Medal Of Honor.

edit : A czy to tylko będzie non stop pisane czy będzie jakiś stream?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na tak:
- Most Wanted, żeby przekonać się czy zrobią z tego NFS: Hot Pursuit 2010 City Edition
- Dead Space 3, żeby zobaczyć jak będzie wyglądać ten co-op.
- i liczę na niespodzankę... ale chyba mało prawdopodobne żeby odpalili coś naprawdę niespodziewanego. Może Dragon Age III albo tak jak powiedział Renzov: Mirror''s Edge 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będą podane linki do wersji na żywo tak jak to miało miejsce z konferencją Microsoftu ?? P.S Czy ktoś wie kiedy będzie prezentacja cudeńiek Bethesdy?? (chodzi mi głownie o dodatek Dawnguard do Skyrima). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Most Wanted i fajnie by było jak by zapowiedzieli Mirror''s Edge 2. Ale na to pewnie są nikłe szanse. Szkoda że Ubisoftu nie obejrze konferencji ale niestety za poźno a tu jeszcze trzeba na 6 do roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tej akcji z wiertłem tak naprawdę nie wiedziałem co oni mają zrobić... trochę wszystko chaotyczne. A teraz ta wialka z wielkim, złym potworem przypomina mi Lost Planet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS1 był survival horrorem, a trójka będzie grą akcji i klonem Lost planet (i wygląda na to, że raczej gorszym). EA GRATZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SimCity Social: kolejna gra z której będę dostawał zaproszenia na FB... Ale całe szczęście, że jest i ten prawdziwy SimCity, choć zawsze jak wybierałem symulatory to lądowałem przy Capitalism II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować