Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Relacja na żywo z konferencji Electronic Arts - ruszamy o 22:00!

63 postów w tym temacie

Czyli po tym co dostałem od EA:
- Autolog w MW będzie takim rozwinięciem tego, co było w pierwszym MW (kartoteka Rockport, kto najlepszy i tak dalej)
- będzie to jednak HP 2010 Street Edition
- okładka jest ładna kolorystycznie, ale ogólnie wygląda średnio
- i ogólnie jakoś nie wywarło to we mnie takiego "wow". To już widziałem... ale grać pewnie się gra fajnie.

Na Crysis już nie zostaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 23:02, Dante_Syn_Spardy napisał:

A dla mnie to taki Bernout tylko z policją. Uderzasz z boku samochód i jak w Paradise
lecą na boki i ta sama kamera. Miasto ładne ale coś mi się wydaje że pierwszego MW nie
przebije.


Gry od Criterion wszystkie dla mnie tak samo wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnio tych klonów MW się wysypuje to szok normalnie. Trudno mi uwierzyć, że wiara tak to kupuje po raz n-ty to samo...

No i oczywiście NFS: Burnout... Z chęcią zobaczyłbym fajną arcadówkę z driftowaniem i jakąś naiwną fabułą jak np. Carbon, ale niestety na to nie ma szans. Mamy za to rozwałkową ścigałkę z elementami społecznościowymi. Super ;)

Może ten Crysis ich trochę poratował na końcu, a i to PCtowe SIMCITY wyglądało fajnie, reszta to dla mnie cienizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tego chciałem w NFS:MW. Grafika ładna ale taka... bajkowa? :| System, to spychanie przeciwników... co to jest? Burnout? :\ C''mon EA!!! O nowej odsłonie NBA też zero słów... 2K Sports górą coś czuje i w tym roku będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 3 zapowiada się średnio, poprzednie części miały coś z Alien''a i to mnie przyciągnęło, ale ta część cholernie przypomina mi Lost Planet. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA jesteście do bani. Bo Dead Space to daliście szansę na kontynuacje choć też pierwsza część podobnie jak Mirror''s Edge sprzedała się dość słabo. Dwójka zrobiła furorę i tu kolejna część. A co z ME 2 ? Tej grze to szansa się nienależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Stare dobre i wkurzające Most Wanted (tak ciężko było dodać dwójkę w tytule?). Crysis 3 oczywiście ładny, ale dupy nie oderwał. Ogólnie konferencja EA średnia, choć za bardzo się nie zawiodłem poprzez brak większych wymagań co do EA. Mogliby jednak sypnąć jakąś nową lub zakurzoną marką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie była taka sama scena na samym początku Pacific Assault i także dostaliśmy tam kulkę, tylko że po niej tak szybko nie wstaliśmy. Mam nadzieję, że na tym podobieństwa się kończą, bo PA było najgorszą częścią i tak już średniej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 23:15, Sebo1020 napisał:

Henrar--> Zapewne nie tylko Crysis

MoH był na 99% grany na czysty X360, albo Danger Close nie potrafi ogarnąć Frostbite''a. Fify, Dead Space i cała reszta to też gameplay z konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 23:11, Dante_Syn_Spardy napisał:

EA jesteście do bani. Bo Dead Space to daliście szansę na kontynuacje choć też pierwsza
część podobnie jak Mirror''s Edge sprzedała się dość słabo. Dwójka zrobiła furorę i tu
kolejna część. A co z ME 2 ? Tej grze to szansa się nienależy?

DICE musi klepać kolejnego Battlefielda. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konferencja bardzo fajna, o wiele lepsza od Microsoftu. SimCity zapowiada się wyśmienicie (nawet wersja facebookowa :)) i myślę że nawet zakupię ją podczas premiery, mam tylko nadzieję że mój lapek to uciągnie. Dead Space niestety zawodzi tak jak inni uważam że z tego się zrobiło Lost Planet. Jeżeli chodzi o MoH to gameplay wyglądał bardzo fajnie, ale nie będę kupował w ciemno, bo na początku wszystko fajnie wygląda, a później wiadomo.

Zauważyłem jeszcze że wiele gier wyjdzie w lutym 2013 (;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować