Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Relacja na żywo z konferencji Ubisoftu - ruszamy o 00:00!

59 postów w tym temacie

Zaczeli by od AC3, jakiś teaser, trailer i myślę że tam 95% by jeszcze bardziej zareagowało żywiej aniżeli dzięki tym panią i Flo Rida ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3 bardzo pozytywnie aczkolwiek bez "rewolucji w graniu w fpsy" jaką zapowiadali w filmiku, w którym pokazywali jak przygotowują się do E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Raymana.
Jak dla mnie trochę zbyt duży chaos na ekranie. (ironia) A poza tym, wow, ogromna innowacja jak na całkowicie nową jakość w kontrolerach. Dotykanie ekranu w odpowiednich miejscach. Chodzi mi oczywiście o sterowanie tą muchą.

ZombieU - Trailer fajny ale jawnie i wyraźnie inspirowany pamiętną zajawką Dead Island.

AC3.
Trailer - bardzo fajny
gameplay - nie ma żadnego zawodu. Mega. Wreszcie nowa jakość w serii.
Sam fakt że bohater zapada się w śnieg jest ekscytujący. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie ACIII i jak na razie się nie zawiodłem, świetnie gra wygląda oraz ta animacja wspinaczki po drzewach, samo to ze w grze jest tyle nowego ahhh teraz tylko czekać do końca roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry jest kolorowy niczym nowe Sim City, Splinter Cell zapowiada się na co najmniej 5h dobrego "strzelania", Raymana wolę nie komentować (wow!) a Assassin bardziej zauroczył mnie trailerem (bynajmniej nie tym renderowanym) jak gameplayem na żywo. Mnie Ubisoft nie powalił a do końca pozostało już raczej niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC3. Trailer, standardowo pokazujący plastelinowego ludzika co bez wahania szarżuje na armię plastelinowych ludzików uzbrojonych w broń palną i oczywiście kosi ich lekko na wydechu. Nie dałem się nabrać, ale pokazali gameplay. I nuda w sumie. Ten sam banalny schemat walki, super freerun poprzez trzymanie dwóch przycisków. Kilka ciekawych nowych ruchów, polowanie mało emocjonujące, pościg za tym gościem w forcie już był mocny, podobało mi się, jak Connor... hmm... bezpardonowo pozbył się dwóch anglików stojących mu na drodze. Wyglądało nieźle, zobaczymy tylko, ile swobody i możliwości będzie w tych zabójstwach. Orgazmu nie ma, podchodzę na chłodno, dopóki nie zagram sam.
Tomahawk > dłuuugo nic > ukryte ostrze. Tomahawk rulz. Period.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 01:04, Kaci15 napisał:

SpawN mistrz CS''a

PS. Zauważyliście, że facet który grał w ACIII miał ściągę na dłoni co naciskać? :P

Ja zauważyłem tylko buźkę uśmiechniętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować