Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Relacja na żywo z konferencji Ubisoftu - ruszamy o 00:00!

59 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2012 o 01:22, Henrar napisał:

Ubisoft wygrało E3 jedną grą. Watch Dogs.

No i mamy nową markę. Watch Dogs wyglądało naprawdę świetnie ale jeszcze zbyt wcześnie na podsumowania. Zobaczymy co jeszcze pokaże Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mimo paru potknięć (Shootmania, what the hell?), Ubi dało radę. Poprowadzono na luzie, bez spiny, było konkretnie i na temat. Liczyłem, że pokażą B&E2, ale dostałem prawdopodobnie coś lepszego Watch Dogs (średnio zachęcająca nazwa), przy którym zaniemówiłem. Nie rozumiem tylko rozwiązania multi, które może zepsuć genialną imersję z gry i jej suspens. Mam nadzieję, że tryb wieloosobowy będzie tylko dodatkiem, a nie niepotrzebnym musem. Ubi narobiło dzisiaj u mnie sporo plusów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*budzi się* To na czym przysnąłem to było Watch Dogs? Zupełnie do mnie nie trafiło, nie ogarniam skąd ten zachwyt. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 01:29, ara8 napisał:

Słyszał w ogóle ktoś o tym watch dogs wcześniej ?

Dziwne by było żeby ktoś słyszał.
Pierwszy raz pokazali grę światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 01:29, ara8 napisał:

Słyszał w ogóle ktoś o tym watch dogs wcześniej ?

Nie. Niesamowite jest po prostu to, jak Ubi udało się ukryć taki tytuł. Teraz tylko modlić się do pradawnych bogów, aby nic nie spartolono! D:
Gdyż to co można było zobaczyć, było genialne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uchh bardzo fajna konferencja :). Jak dla mnie Far Cry 3 to MUST HAVE. A jeżeli chodzi o Watch Dogs to zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie nie mam zdania i czekam na więcej szczegółów.
Echh tylko szkoda że ma nowego Prince of Persia ;(.

Dobranoc wszystkim i życzę udanej konferencji SONY, mam nadzieję że jak się obudzę rano to czekają mnie same pozytywne niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie se w googlach. Nic o Watch Dogs ni ma. Tak zaawansowana faza gry i ani widu, ani słychu. Może będzie jeszcze w tym roku. Hicior E3!!! A czy gra będzie hitem to się przekonamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 01:31, kaczek93 napisał:

> Słyszał w ogóle ktoś o tym watch dogs wcześniej ?
Dziwne by było żeby ktoś słyszał.
Pierwszy raz pokazali grę światu.



No własnie i to jest ciekawe że udało im się to tyle utrzymać po cichu , na pocątku myślałem że to True Crime czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre elementy GUI Watch_Dogs wyglądają jak wyciągnięte z pierwszego Asasyna.
Nie zdziwiłbym się gdyby pierwotnie miało to być ostatnie fabularnie AC osadzone w teraźniejszości ale ewoluowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Technologicznie WD zjadło AC3 na deser. Klimat na razie wydaje się być gęsty jak galareta, a postacie wyglądają przepięknie. Wszystko dzieje się bardzo naturalnie, przerywniki wyglądają jak profesjonalny film w kinie. Nie wiem jak po tej prezentacji NIE można się tym zachwycać.

Zastawia mnie fabuła nowego Splinter Cella. Myślałem, że główne skrzypce będzie odgrywał inny agent, ale ten wygląda identycznie jak Sam (tylko młodszy o kilka lat) i tym właśnie imieniem do niego się zwracają. Jednak głos pokłada już inny aktor. Może mamy do czynienia z prequelem? Jednakże technologia wydaje się nader zaawansowana. Czyżbym coś przeoczył?

Rayman wypadł magicznie, w pewnym momencie włączył mi się sentyment z czasów Nintendo 64 (Yoshi Story!).

Zombie U - ciekawa sprawa, po trailerze byłem przekonany, że to Dead Island 2. Temat Zombie robi się naprawdę nudny, więc mam nadzieję, że będzie to naprawdę dobra i w pewnym sensie rewolucyjna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszło po prostu dobrze.

Pierwszym dość mocnym punktem było AC3. Jak zwykle sztampowe, patetyczne, nierealistyczne, ale że ta część ma wieńczyć sagę, to ja to kupuję na pewno. Widać, że zmian drastycznych nie poczynili, animacje znowu są podobne, walka wygląda na śmiesznie prostą, ale hej - ja już chcę poskakać po tych drzewach... :-)

Watch Dogs to jakaś - używając strasznie wytartego kolokwializmu - istna masakra. Dla takich momentów warto oglądać targi - przeżywać to, co się właśnie dzieje, chłonąć te emocje. I mimo, że ostatnio mam mniej czasu na granie, niż kiedyś, takie produkcje sprawiają, że znów mam ochotę zamówić preorder i w dniu premiery dać się pochłonąć całkowicie w ten - o czym mogliśmy się przekonać - doskonale wykreowany świat.

Zaintrygował mnie bardzo nowy FarCry, ale, że nie przepadam za FPSami, to w żadnym razie się nie "napalam". Zobaczymy co czas przyniesie.

Zasmuciła mnie natomiast wieść, iż Rayman: Legends powstaje jedynie z myślą o WiiU. W poprzednią część, która - śmiało to powiedzmy - była najlepszą platformówką i jedną z najlepszych gier zeszłego roku zagrywałem się godzinami zdobywając przy okazji platynę i "śrubując" rekordy. Słowem - zawiodłem się. Dla jednej gry nie będę kupował konsoli.

Ubisoftowi należą się gratulacje. Za kilka miesięcy przekonamy się czy słusznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zachwycil AC III, bardzo fajna byla ta gra na Wii U, niestety farcry nie widzialem a ta ostatnia gra wach dogs dobrze? dawali by darmo to bym nie wziol ;]
iJestem ciekawy tej gry fpp shoutmania liczylem ze jakas polska gwiazde cs zaprosza ;p a tu tylko spown znany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować