Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Splinter Cell: Blacklist już niemal na pewno! Mamy screeny!

15 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Sam Fisher wskakuje w umundurowanie, zakłada owiane sławą gogle noktowizyjne i rusza na plac boju, gdzie dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii rozprawi się z niczego niespodziewającym się wrogiem.

Przeczytaj cały tekst "E3 2012: Splinter Cell: Blacklist już niemal na pewno! Mamy screeny!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wszystko fajnie, tylko tak... bezpośrednio, mam nadzieję że to tylko jedna taka misja. I po cholere mu te gogle skoro wszystko się dzieje w dzień : P. UBI myśli że jak nałożą Samowi gogle na głowę to już wielki powrót Splinter Cell jest? No to chyba się przeliczą. Ale jak mówię mam nadzieję że to jedna taka misja, a jeszcze lepiej jakby to była połowa misji, a reszta niech się dzieje po ciemku i w nocy!

Czekam na dalsze informacje, oby wyszło z tego coś dobrego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gogle Sama to nie tylko noktowizor, ale również termowizor (choć skuteczność takiego na pustyni również jest wątpliwa) oraz wizja pozwalająca wykryć urządzenia elektryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te screeny przywodzą na myśl bardziej Conviction niż starsze części. A szkoda, przyjemnie by było pograć w unowocześnioną wersję Chaos Theory.
Jak kilku przedmówców tak i ja mam nadzieję że to jest tylko pojedyńcza misja, a reszta akcji będzie się toczyć nocą.
Ciekawi mnie za to jakie nowe zabawki wprowadzą. Na jednym ze scrrenów widać coś w rodzaju mini-kuszy co mogłoby fajnie wpłynąć na rozgrywkę.
Za to dziwi mnie wygląd Sama. Teoretycznie wciąż jest siwy, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu że znacznie zmłodniał. Kto wie, może Blacklist będzie prequelem pierwszej części. To mogłoby być interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft zmarnował potencjał drzemiący w serii SC. Chaos Theory otworzył furtkę do rozbudowanej skradanki z dużymi i otwartymi przestrzeniami która zmuszała do myślenia. A tu co? Nowa gra nie ma nic wspólnego z starymi SC, gra akcji i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na to to mówię: Future Soldier? Mi to nie przeszkadza. Fakt, że dla mnie najlepszą częścią jest Chaos Theory (bo motyw koreański, bo ogólnie gra jest miodna) to nie przeszkadza mi to co tutaj pokazano. Czekam na inne wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, będzie podobny najbardziej do Conviction.
Teraz to już mnie tylko interesują plaformy docelowe.

No i modlę się żeby Ironside użyczył głosu Samowi również w tej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 4 części to nie ten sam Sam i nie ten sam splinter cell więc na pewno tego sc nie kupie ale bede sprawdzał jak ta seria będzie się dalej rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chaos Theory jest nie do pobicia to jest oczywiste. Grałem we wszystkie części SC ale Conviction zmienił wszystko, przewrócił na głowę całą mechanikę gry. Ta likwidacja to kpina ubijesz 1 wroga po cichu i możesz zaznaczyć z 4 spokojnie naciskając jeden przycisk wszyscy padają. Lepiej jakbyśmy to my celowali np. w zwolnionym tempie w ich główki. Do tego w Blacklist już widać piętno Assasins Creed, likwidacja celi którą ma zrobić SAM ?! Co on jest Hitman czy inny assasin ? Bez przesady... I tak grę kupie ale oby Blacklist nie był Convictionem 1,5 choć wszystko na to wskazuje. Tak apropo, czy nie można wrócić do starej mechaniki ? Trochę ją podrasować dodać nowe ruchy, bronie, gadżety. Pamiętam jak czytałem instrukcję każdej części i patrzyłem na nowe umiejętności Sama. Eh... I jeszcze ta zmiana głosu głównego bohatera, Pan Michael jest legendą, to już nie będzie ten sam SC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować