Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Need for Speed: Most Wanted od Criterionu zapowiedziane - szczegóły, data premiery

23 postów w tym temacie

Adam Berlik

Na konferencji Electronic Arts nie mogło zabraknąć nowego Need for Speeda. Kolejna część, z podtytułem Most Wanted. Zobaczyliśmy pierwszy gameplay, a ponadto ujawniono sporo szczegółów na jej temat oraz datę premiery.

Przeczytaj cały tekst "E3 2012: Need for Speed: Most Wanted od Criterionu zapowiedziane - szczegóły, data premiery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 00:02, Bralo napisał:

Wygląda fajnie , tylko mam nadzieje , że będzie w końcu porzadny tuning samochodu .



W Most Wanted nie było tuningu więc i tu się go raczej nie spodziewaj.


Jeżeli model jazdy będzie taki jak w ich remaku hot Pursuit to ja podziękuję, jednak wolę pierwowzór czyli ,,stare" MW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną nadzieję, że będzie to pierwszy od wielu lat NFS, o którym będę mógł powiedzieć "łał, to jest naprawdę dobre". Oby tego nie zepsuli. Otwarty świat brzmi fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac ze bedzie lipa. myslalem ze Zrobia cos lepszego od starego Mosta, ale sie mylilem .widac ze tuningu nie bedzie i fabula lipna i dlaczego sie tak samo nazywa a nie most 2 z jakims dopiskiem. Starego Mosta nic jeszcze nie pobilo i mozecie to tworcom przekazac. Kazdy by chial tuning z u2 fabule z Mosta , poscigi policyjne duzo aut, i drifty po ulicy, kanionie i na torze i czy tak to jest trudno zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ja podziękuję za takie coś... Criterion sobie zrobili Burnuota, a Ja oczekiwałem Most Wanted. Model jazdy inny, strasznie lipny HUD, jak w jakiejś futurystycznej grze, kraksy niczym w Burnout. To nie jest prawdziwa kontynuacja MW, czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to troszkę lipa. Stary MW był konkretnie dobry - fajny model jazdy, wymagające pościgi. Świetnie się grało zarówno na klawiaturze, padzie jak i kierownicy z force feedback. W nowym Hot Pursuit na kierownicy grało się tragicznie, więc z nowego Most Wanted pewnie zrezygnuję.

Moim zdaniem NFS to nie Burnout. Zastanowię się nad zakupem jak kolejną część wyda inne studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burnout tylko z inna plakietka. Ten sam styl tworzenia tras : droga szeroka na dwa kilometry ze sporadycznymi zakrętami.
Do tego te wkurzające przerywniki z kraksami. Do Most Wanted to się nawet nie umywa. jak dla mnie marka NFS umarla właśnie w 2005 roku. Skusiłem się jeszcze na NFS:HP, ale tak zrypali silnik graficzny, że drugi raz się nie dam nabic w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie rozumiem czemu nazywa się tak samo.
2. Ktoś napisał, że w starym MW nie było tuningu -.- Oczywiście, że był, ale w tej części wygląda na to, że nie będzie.
3. Mimo wszystko filmik wygląda obiecująco, ale póki co przypomina to bardziej Hot Pursuit w mieście.
4. Czyli za rok Underground?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedna wiekla kaszanka> model jazdy lipny brak tuningu, niewiadomo jak z fabula.myslalem ze to bedzie Most 2 czyli kontynuacja w jakims nowym mniescie. a wystarczylo polaczyc mosta z u2 i dodac drifty i po sprawie. Nigddy juz nie bedzie takiej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcieliście zwykłe Most Wanted 2? Było, Carbon się nazywało.

Criterion robi coś nowego, a nie odświeża trupa. Za to ich szanuję, i samego Most Wanted na pewno wypróbuję.

PS A tym, którzy model jazdy oceniają na podstawie filmów: buahahahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział że Undercover miał być tym MW2, ale im trochę nie wyszło.

A tak jak mówiłem przy okazji konfy EA: wyjdzie im z tego Hot Pursuit 2010 Street Edition. Nie mówię, że gra będzie zła bo pewnie będzie dobra... tylko kurczę nie na to czekałem. Czekałem na powrót do tego co dawał MW pierwszy. Jestem trochę zawiedziony, ale nie oznacza to że totalnie skreślam grę z listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 13:22, Muradin_07 napisał:

Ja bym powiedział że Undercover miał być tym MW2, ale im trochę nie wyszło.

Carbon bezpośrednio kontynuował fabułę MW, więc był MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 13:36, Dared00 napisał:

> Ja bym powiedział że Undercover miał być tym MW2, ale im trochę nie wyszło.
Carbon bezpośrednio kontynuował fabułę MW, więc był MW2.


No niby tak... ale Carbon to Carbon. Wszyscy mówili, że Undercover to taki "Powrót do tego, co dawał MW".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować