Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Need for Speed: Most Wanted od Criterionu zapowiedziane - szczegóły, data premiery

23 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2012 o 13:50, TheFlyingDutchman napisał:

Tyle razy czekałem, aż zrobią coś fajnego w stylu np. NFS Porsche, ale już widzę, że
w najbliższym czasie nadal pozostanie to marzeniem ściętej głowy...


Kontynuacji NFS Porsche nie będzie - nie opłaca się. Lepiej kolejny raz wydać głupawą grę zamiast robić coś ambitnego. Ręce mi opadają jak sobie przypominam tak dobre gry jak NFS Porsche i Most Wanted i porównuję z tym, co teraz wypuszczają.

Chcesz dobrą samochodówkę? Zerknij na Project Cars - goście się wkurzyli na EA (za to, że kazali im ogłupić Shifta) i sami robią za wydawcę. Policji tam nie ma i raczej nie będzie, chyba że przekonasz ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za syf... Przepraszam za wyrażenie, ale od oryginalnego Most Wanted grałem tylko u kolegi w kolejne części, który ślepo je kupował. Jak dla mnie to NFS skończył się na Undergroundzie 2. Tam były jakieś innowacje, jakiś progres w stosunku do poprzedniej gry. Potem już tylko coraz mniej opcji, ustawień, możliwości i bezsensowny model sterowania. Na dodatek jakieś głupoty w stylu ProStreet.
Most Wanted,
Carbon,
ProStreet,
Undercover,
Shift,
World,
Hot Pursuit (kupiłem bo był po 1zł, model jazdy tak skopany, że szkoda gadać. Po 30 min wywaliłem z dysku)
Shift 2,
The Run
i teraz to "nowe" Most Wanted.

Gry dla casuali, "niedzielnych" graczy. Tylko podrasowywanie grafiki i dodawanie nowych soundtracków... Nie opłaca się tego nowego MW kupować. Obejrzałem ten filmik z E3 i tylko uświadomiłem sobie, że od 2005 ta seria leży i kwiczy, gdy EA próbuje na siłę coś z niej wycisnąć bez przyłożenia się, pomyślenia nad zmianami itp. Tylko kasa jest ważna. Gra będzie wisiała w sklepach z ceną 129 zł i kto to kupi? Może tata swojemu 13-letniemu synkowi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować