Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Medal of Honor: Warfighter - zobacz gameplay z kampanii i trailer trybu multiplayer, w którym nie mogło zabraknąć GROM-u

22 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2012 o 23:34, Niko12131pl napisał:

Pomysły singilu w Pełni zerżnięte z Call of duty


Jakie pomysły? Bo dzieje się na Bliskim Wschodzie? To Ci powiem że to CoD pierwszy na to wpadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś rozszyfrował, co ten koleś z GROMu mówi w trailerze multi?
Bo niby napisy są, ale ja tam słyszę coś w stylu "for the ojczyzna!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 08:01, Lisun napisał:

ja tam słyszę coś w stylu "for the ojczyzna!".


Nie Ty jeden, sam się wczoraj nad tym zastanawiałem, ale wydawało mi się to niemożliwe... A jednak wszystko wskazuje na to, że właśnie taki radosny tekścik rzucił nasz dzielny operator... :D Czyżbyśmy mieli w końcu coś, co jest w stanie pobić dubbing w wykonaniu pana Polko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 08:10, Ring5 napisał:

> ja tam słyszę coś w stylu "for the ojczyzna!".

Nie Ty jeden, sam się wczoraj nad tym zastanawiałem, ale wydawało mi się to niemożliwe...
A jednak wszystko wskazuje na to, że właśnie taki radosny tekścik rzucił nasz dzielny
operator... :D Czyżbyśmy mieli w końcu coś, co jest w stanie pobić dubbing w wykonaniu
pana Polko?


On chyba krzyczy "Tobie ojczyzno" bo w filmiku jest tłumaczenie "For The Homeland"

Myślę że po premierze MOHa z BF3 ucieknie wieeeeeelu graczy. Masakra jak wyglada ta gra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 08:10, Ring5 napisał:

Nie Ty jeden, sam się wczoraj nad tym zastanawiałem, ale wydawało mi się to niemożliwe...
A jednak wszystko wskazuje na to, że właśnie taki radosny tekścik rzucił nasz dzielny
operator... :D Czyżbyśmy mieli w końcu coś, co jest w stanie pobić dubbing w wykonaniu
pana Polko?

Zagraj w Call of Duty 3 w misje z Polakami. Takich perełek jest tam więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2012 o 12:52, Henrar napisał:

Zagraj w Call of Duty 3 w misje z Polakami. Takich perełek jest tam więcej.


Możesz jakieś podesłać? Bo szukam na youtubie, ale oczywiście wszystko jest tak otagowane, że wyświetla mi Modern Warfare 3 a nie CoD3. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 15:51, Bracio napisał:

Możesz jakieś podesłać? Bo szukam na youtubie, ale oczywiście wszystko jest tak otagowane,
że wyświetla mi Modern Warfare 3 a nie CoD3. :/

This is the one! The świnia who drove us from the motherland!" - dosłowny cytat z gry z postaci, która nazywa się w dodatku Kolwalski. Tak, Kolwalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Singiel wyglada jakby puscili jaki kolwiek CoDowy trailer i napisali ze to moh,w ogole jakos strasznie sztywno to wyglada bardziej mi pasuje do poprzedniego moha niz BF3,a multi mam nadzieje ze nie zostana rowniez powielone pomysly z codow i bfow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klaustrofobiczne mapy, szczątkowe wykorzystanie super uber systemu zniszczeń wspaniałego frostbite 2, i idiotyzmy jak "for the homeland" czy jak to ja tam słysze "Tobie ojczyzno".
Filmik z single, mnie nie porwał, dużo błysków, hałasów, a różne możliwości otworzenia drzwi jakoś mnie nie ruszają.

Wyczuwam po prostu trochę innego BF''a 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować