Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Star Wars 1313 - mamy pierwsze ujęcia z rozgrywki!

17 postów w tym temacie

To było mówione już kilka razy, nazwa jest od 1313 poziomu ponad powierzchnią Coruscant, na którym toczy się akcja gry, zresztą nawet w pierwszym filmie (tym z cutscenką) jest o tym mowa) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ciekawie, ale z drugiej strony - TFU i TFU II też zapowiadały się ciekawie. W każdym razie na razie jestem optymistycznie nastawiony i zdecydowanie zaczynam śledzić info o grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale wygląda jak wiele tego typu gier. No ale zobaczymy, nie będę się zapędzał w ocenach i czekam na inne materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z daleka wyglada to calkiem OK, no ale sa momenty ktore wygladaja jakby byly jakies QTE. Generalnie gry SW na zwiastunach swietnie rokuja, po czym okazuja sie jakas lupanka dla dzieci (chocby Force Unleashed czy to nowe Old Republic MMO, ktore sa totalnymi szmatami). Dlatego z ocena lepiej poczekac do wydania i sie specjalnie nie napalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 20:27, Vojtas napisał:

Poza grafiką nie widzę tu nic świetnego. Gameplay przypomina mi Rebel Assault II, które
ma bagatelka 17 lat.


Gameplay to Gears of War... Napisałbym, że jeszcze tego w Star Warsach brakowało, ale przecież w TOR-ze była taka mechanika.

Chociaż porównanie z Rebel Assault II wcale nie jest głupie, bo w grach postgearsowych robimy niewiele więcej. Myślałem, że będzie to nieco więcej niż kolejna liniowa strzelanka, ale niech tam twórcom będzie, może wyjdzie im niezła produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 20:57, Demagol napisał:

Chociaż porównanie z Rebel Assault II wcale nie jest głupie, bo w grach postgearsowych
robimy niewiele więcej.


To tylko pokazuje, że większość rzeczy wymyślili już starożytni. ;)

Dnia 05.06.2012 o 20:57, Demagol napisał:

Myślałem, że będzie to nieco więcej niż kolejna liniowa strzelanka,
ale niech tam twórcom będzie, może wyjdzie im niezła produkcja.


Ja sobie odpuszczę, dopóki cena nie spadnie. Ale i tak nie mam za bardzo ochoty zasilać kasy Lucasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 12:05, Sanders-sama napisał:

Czy mi się zdaje czy to pierwsza gra w której CGI wygląda tak jak sama rozgrywka?

No właśnie myk polega na tym, że ponoć tu nie ma wcale CGI, wszystko jest na silniku gry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować