Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Quantic Dream prezentuje nowy projekt: Beyond

17 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Quantic Dream słynie z nietypowego podejścia do gier. Są one przeznaczone dla dorosłych odbiorców i skupiają się na emocjach, nie na czystej akcji. Nie inaczej będzie z nowym projektem - Beyond: Two Souls.

Przeczytaj cały tekst "E3 2012: Quantic Dream prezentuje nowy projekt: Beyond: Two Souls" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy już myślałem, że żadna nowa gra mnie na tym E3 nie zainteresuje dostałem taką perełkę. Po dotychczasowych produkcjach Quantic Dream biorę w ciemno to co mają do zaoferowania. Wygląda na to, że ta produkcja bardziej przypomina Fahrenheita niż Heavy Rain, oby tylko nie było znów przegiętej końcówki ;-) Do tego Ellen. Super. Trzeba powiedzieć, że z włosami wygląda dużo lepiej i czy tylko ja mam takie wrażenie, że panna Page jest również inspiracją dla bohaterki z The Last of Us?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zacnie. Mam nadzieję, że fabuła będzie równie dorosła jak w HR a nie tylko: "dziewczyna, w której siedzi demon/anioł ucieka przed amerykańskim rządem, który chce zrobić z niej super broń".
No dobra, teraz już na bank kupuję PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie twórcy pojęli czym są gry. Jeśli tak dalej pójdzie to być może znów będę się ekscytował grami jak to było na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 12:04, 34all napisał:

znowu Ellen Page ?? jej wizerunek jest jakiś darmowy w użyciu że to juz druga gra z jej
twarzą ?


Jaka była poprzednia?

Zapowiada się znakomicie, ale to Quantic Dream, więc nie ma innej możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 13:21, Laid_back napisał:

Jaka była poprzednia?



Na pewno chodziło mu o "The Last of Us". Bohaterka początkowo wyraźnie stylizowana na EP, po liftingu lekko odmłodzona ale podobieństwo (może przypadkowe?) nadal pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 14:33, Saineic napisał:

Na pewno chodziło mu o "The Last of Us". Bohaterka początkowo wyraźnie
stylizowana na EP,


Jak dla mnie to ona była stylizowana na młodszą wersję Zoey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 14:33, Saineic napisał:

Na pewno chodziło mu o "The Last of Us". Bohaterka początkowo wyraźnie stylizowana na
EP, po liftingu lekko odmłodzona ale podobieństwo (może przypadkowe?) nadal pozostaje.


Podobieństwo Ellie z The Last of Us do Ellen Page jest zdecydowanie przypadkowe:
http://www.gram.pl/news_8APiHuq5_Dlaczego_Ellie_na_najnowszym_zwiastunie_The_Last_of_Us_wyglada_na_mlodsza.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować