Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: bitwy morskie w Assassin`s Creed III i ekskluzywne dodatki na PS3

28 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Podczas konferencji Sony mieliśmy okazję zobaczyć fragment rozgrywki z Assassin's Creed III, pokazujący morskie bitwy. Dyrektor kreatywny, Alex Hutchinson, powiedział, że odległe lądy nie były jedynym miejscem, gdzie toczyła się rewolucja. Zapowiedziano także ekskluzywne DLC dla PS3.

Przeczytaj cały tekst "E3 2012: bitwy morskie w Assassin's Creed III i ekskluzywne dodatki na PS3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj coś film nie działa. Nowy AC wygląda bardzo fajnie. W końcu twórcy odeszli od miast i terenów zabudowanych a skupili się na pozostałych terenach, w tym UKOCHANE lasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy statystyk po wyjściu gry na "ląd"- jak procent graczy rozbił swój statek podczas próby pływania tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ nierealistyczny gameplay.Główny bhater steruje statiem jakby to była prosta łódka,a w dodatku ten okręt ma chyba napęd motorowy z taką prędkościa płynie.4/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 08:56, Triderus napisał:

Ależ nierealistyczny gameplay.Główny bhater steruje statiem jakby to była prosta łódka,a
w dodatku ten okręt ma chyba napęd motorowy z taką prędkościa płynie.4/10.


Racja, zadziwiło mnie to, jak szybko statek się rozpędza, z jąką prędkością płynie (bądź co bądź, blisko brzegu, wręcz na mieliźnie) i jego zwrotność. Mi to przypomina pościgi rodem z GTA, aniżeli bitwę morską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 09:55, leszeq napisał:

Ciekaw jestem co tam tak wybucha w tych statkach po trafieniu ? ;] Bo chyba przeciez
nie kule... Istny hollywood...


Jak to co? No przecież rum ;) Na trzeźwo tak by w czasie sztormu nie szaleli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proch przede wszystkim. Ale trzeba było trafić w ładownie żeby zobaczyć ładny mały grzybek ognisty lub rozerwaną burtę. Swoją drogą - fajna bitwa na motorówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu statki będą służyć czemuś więcej niż tylko ozdobie...
Nie rozumiem tylko po co przebrał się w te ciuchy... Nie podobny jest w nich..
I dlaczego znowu tylko PS3 będzie specjalnie traktowane jeśli chodzi o DLC? Sony sypnęło grosiwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 11:55, Sanders-sama napisał:

I dlaczego znowu tylko PS3 będzie specjalnie traktowane jeśli chodzi o DLC? Sony sypnęło
grosiwem?

Nie. Ubisoft wrzucił do pudełka trzy kartki podpisane "PC", "XboX" i "PS3" i przeprowadził losowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde super to wygląda ale mało tego "asasyna w asasynie". 3 część odchodzi od zakonu asasynów podobnie jak Risen 2 klimatem od pierwszej części. Mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować