Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: bitwy morskie w Assassin`s Creed III i ekskluzywne dodatki na PS3

28 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2012 o 19:45, NemoTheEight napisał:

...czyli olewania PC ciąg dalszy.

Assassin''s Creed nigdy nie było serią PCtową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na szybkie okręty, że niby nie realistyczne. Co wam to przeszkadza. Czy skakanie po dachach, drzewach i cieniutkich gałązkach jak spiderman jest realistyczne? :d (Żeby nie było, uwielbiam AC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ekskluzywne DLC tylko dla jednej platwormy to chamstwo. O ile moge jeszcze jakoś zrozumieć że gra nie wyjdzie na jakąś platforme albo że będzie dostępna tylko na jedną to nie akceptuje takich praktyk gdzie gra wychodzi na kilka platform a posiadacze tej jedynej dostają wiecej. Gracze coś takiego powinni zbojkotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda szanująca się seria piracka powinna wziąć przykład z tego materiału. Widać na nim jak sztorm i fale wpływają na bitwę oraz kilka rodzajów kul armatnich. Mam tylko nadzieję, że walki morskie - bądź walka - będą nieco trudniejsze niż na przedstawionym filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC niby exclusive dla ps3, nie mam nawet nic przeciwko. Ale jak zobaczyłem, jak Sony obchodzi się z tym w reklamie, normalnie jakby to cały ACIII był exem to mnie rozrywa ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 18:57, oxygar napisał:

DLC niby exclusive dla ps3, nie mam nawet nic przeciwko. Ale jak zobaczyłem, jak Sony
obchodzi się z tym w reklamie, normalnie jakby to cały ACIII był exem to mnie rozrywa
;d

Tak samo jak MS chwali się tym, że wszystko jest better with Kinect (pozdrawiam trailer DLC do Skyrima) czy chwali się dodatkami do Call of Duty. Taki marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować