Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Painkiller Hell & Damnation - polska kultowa seria powraca! Poznajcie pierwsze szczegóły!

22 postów w tym temacie

Nie widząc czemu mam straszne obawy przed tą produkcją. Pamiętam dobrze czasy, kiedy Painkiller brylował na growych salonach, wszyscy go sobie chwalili, a ludzie łamali sobie głowy nad tym jak tak rewelacyjny shooter mógł zostać wyprodukowany w Polsce. Z tego co pamiętam to Farm51 tworzą ludzie, którzy kiedyś pracowali dla PCF, twórców oryginału, zgadza się? Jeżeli w tej ekipie znajdzie się chociaż część ludzi, którzy mieli do czynienia z produkcją pierwowzoru, to może i doczekamy się porządnej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiego screena wygląda jak Sam Stone w skórę ubrany. Ale powiem tak: jeżeli znowu Polacy to robią to może być bardzo dobry powrót starego, dobrego Painkillera, którego znamy z pierwszych dwóch części. To co widziałem przez ostatnie lata to było... słabe i tego starego Painkillera nie przypominało, może tylko z nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to ósma odsłona? Mógłby mi ktoś wyliczyć? Mam Black Edition, Ressurrection, Redemption, Recurring Evil, Overdose, to max 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choc Painkiller mial swoje plusy i byl wspanialy i wyjatkowy na swoj sposob to o wiele bardziej wolalem Necrovision. Fabula i klimat oraz rozne smaczki i nowinki wprowadzone w tej grze miazdzyly konkurencje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 12:36, badmad napisał:

Jak to ósma odsłona? Mógłby mi ktoś wyliczyć?


1) Painkiller
2) Battle Out of Hell
3) Hell Wars (wersja na XBoxa)
4) Overdose
5) Resurrection
6) Redemption
7) Recurring Evil

A jeśliby doliczyć Purgatory (HD), czyli wersję na Andorida i iOS, to byłaby to nawet dziewiąta odsłona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farm 51 robi aktualnie:
- Ich własnego Adventurer''a
- Painkillera na zlecenie Nordic Games
- Nowe Gorky na zlecenie TopWare

Ile oni ludzi zatrudniają? 200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować