Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Trials Evolution, Beyond Good & Evil HD, I Am Alive i inne darmowe gry od Ubisoftu

10 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Podczas wczorajszej konferencji Ubisoft zaprezentował kilka pozycji, w które będzie można grać za darmo na PC. Na wyświetlonej pod koniec planszy mogliśmy zauważyć szereg znanych tytułów.

Przeczytaj cały tekst "E3 2012: Trials Evolution, Beyond Good & Evil HD, I Am Alive i inne darmowe gry od Ubisoftu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 15:05, Laid_back napisał:

Najlepsze z tych całych targów to potwierdzenie, że PC jest znowu ważną platformą i nie
warto go ignorować :)


Mam po prostu wrażenie, że studia przygotowują się powoli na nadejście nowej generacji konsol. Muszą na czymś ćwiczyć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I Am Alive" zrobiło na mnie całkiem pozytywne wrażenie i byłem gotów wydać na nie te 400MSP (co zdarza mi się bardzo sporadycznie), ale kiedy przekonałem się, że gra tak właściwie to kosztuje okrągłe 1600MSP to się uśmiechnąłem i wróciłem do gry w "Metro 2033".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laid_back---> To pokazuje jak producenci są zakłamani w swojej marketingowej papce która co roku próbują wcisnąć, czemu pady było skrycie podłączane do PC?, nudne to i oklepane, nowa generacja wyjdzie i producenci znowuż będą mili w czterech literach PC .....a co ja gadam oni zawsze je mieli w czertach literach jedynie na targach sobie o nich przypominaj jak muszą sprzedać kolejny hit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clash of Heroes jakoś w kwietniu chyba miało darmowy weekend na Steam. Pełna gra, nie samo multi jak to zwykle bywa z tymi weekendami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować