Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Darmowych gier na PS Plus jest znacznie więcej! Zobacz pełną listę

13 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Zapowiedziany dziś nad ranem upominek dla abonentów PlayStation Plus okazuje się być prawdziwym deszczem prezentów. Łączna wartość darowanych przez Sony gier wynosi ponad 260 dolarów!

Przeczytaj cały tekst "E3 2012: Darmowych gier na PS Plus jest znacznie więcej! Zobacz pełną listę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt, że nie każdemu te wszystkie gry przypadną do gustu a góra 2-3 gry (np. dla mnie tylko inFAMOUS 2 ostatecznie LittleBigPlanet 2) to i tak taniej wyjdzie kupić daną grę niż opłacać co miesiąc PS Plus, bo nie zapominajmy, że w momencie, gdy skończymy płacić za PS Plus, dostęp do "darmowej" gry tracimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, gram.pl! Znowu (po raz n-ty już) daliście dane dla AMERYKAŃSKIEGO Plusa! xD
U nas nie będzie Ratcheta, JC2, SR2, Lary, Hard Corpu, Chopliftera, Apocalypse, ani Sidewaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 17:02, Karfein napisał:

Brawo, gram.pl! Znowu (po raz n-ty już) daliście dane dla AMERYKAŃSKIEGO Plusa! xD
U nas nie będzie Ratcheta, JC2, SR2, Lary, Hard Corpu, Chopliftera, Apocalypse, ani Sidewaya.


Będą za to Darsiders, Space Marine, Renegade Ops, Motorstorm Apocalypse, Oddworld: Stranger''s Wrath, Outland i Chime Super Deluxe. Z mojego punktu widzenia nawet lepsza oferta, 2 gry mniej co prawda, ale szybsza będzie u nas rotacja. Zresztą szczegóły tutaj: http://blog.eu.playstation.com/2012/06/05/heads-up-playstation-plus-update-6th-june-2012/#more-66773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 17:02, Karfein napisał:

Brawo, gram.pl! Znowu (po raz n-ty już) daliście dane dla AMERYKAŃSKIEGO Plusa! xD
U nas nie będzie Ratcheta, JC2, SR2, Lary, Hard Corpu, Chopliftera, Apocalypse, ani Sidewaya.


Dziękuję za zwrócenie uwagi. Niezbędne poprawki naniesione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 17:16, pepsi napisał:

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Niezbędne poprawki naniesione.


Reakcja szybka, pochwalam :)
Jest jakiś magiczny powód tego, że tak często wpadają dane z amerykańskiego bloga PS? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 17:57, Karfein napisał:

> Dziękuję za zwrócenie uwagi. Niezbędne poprawki naniesione.

Reakcja szybka, pochwalam :)
Jest jakiś magiczny powód tego, że tak często wpadają dane z amerykańskiego bloga PS?
:>


Mogę mówić jedynie po sobie - na samego PS Bloga rzadko wchodzę, najczęściej przeglądam neutralne, że tak powiem, serwisy, one podają ofertę amerykańską, a mi to umyka. Cóż, muszę się na to wyczulić. Jeszcze raz przepraszam i dzięki za poprawkę.

Cz4k

Jak w newsie: 12 tygodni w Europie, potem zmiana gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi grami jest tak jak ze wszystkimi na PS+ (chodzi mi o to, że można z nich korzystać dopóki ma się wykupiony abonament PS+)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 18:27, gadula4 napisał:

Z tymi grami jest tak jak ze wszystkimi na PS+ (chodzi mi o to, że można z nich korzystać
dopóki ma się wykupiony abonament PS+)?


Tak, dokładnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha Europa dostanie lepsze gry i to w dodatku szybciej, to co ze mniej, te tytuły bardziej mnie ciekawią i ich nie mam wiec oferta idealna jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować