Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe Need for Speed: Most Wanted i Dead Space 3

27 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Electronic Arts podało za pośrednictwem platformy Origin specyfikacje sprzętowe dwóch swoich tytułów, które wczoraj brylowały na E3. Możecie się z nimi zapoznać również na naszych łamach.

Przeczytaj cały tekst "Znamy wymagania sprzętowe Need for Speed: Most Wanted i Dead Space 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... NFS na Frostbite. No to pograne. DS jak zwykle niskie. Pewnie ten sam silnik. Aż dziw bierze, że jeszcze nie wszystkie gry EA są na Frostbite :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby jednak było ludzkie AA oraz 60 klatek w NFS a nie jak w The Runie gdzie był limit 30 klatek + zero AA. Szkoda że nie zrobia tego na silniku z Hot pursuita(grafika lepsza od the runa z wyjatkiem oswietlenia) gdzie mimo recznego wlaczenia 16xAA wciaz mialem ponad 40 klatek na slabej karcie graficznej w 1680x1050(450 gts). Co do DS3 to zapowiada się kaszan o ile dwojka byla swietna to kolejna odslona bedzie najgorsza ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli i jedno i drugie pójdzie. Bardziej liczę na Most Wanted niż na Dead Space, ale może jak nadrobię dwójkę to się skuszę na trójkę. Jak na razie mam inne priorytety jeżeli chodzi o "sprawdziany" dla mojego sprzętu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę AA w grach jest aż tak ważne? I bez tego da się grać. Ale dla ciebie i tobie podobnych nieważne jak gra jest krótka, głupia, denna i monotonna, ważne żeby miała hiper, super, mega wypaśną grafikę i oczywiście miała AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 19:49, maggit napisał:

A wymaga Origina do gry?

Na 100%. Każdy nowy tytuł od EA jest powiązany z tą "platformą". Między innymi dlatego przestałem kupować ich gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 22:01, Hartus napisał:

Na 100%. Każdy nowy tytuł od EA jest powiązany z tą "platformą". Między innymi dlatego
przestałem kupować ich gry.

No to podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 14:08, paulen23 napisał:

Ja czekam z niecierpliwością na Most Wanted. No i na szczęście xbox360 więc spokój z
wymaganiami :)

Fajnie będzie przycinać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 14:11, Mercuror napisał:

> Ja czekam z niecierpliwością na Most Wanted. No i na szczęście xbox360 więc spokój
z
> wymaganiami :)
Fajnie będzie przycinać :)


Tak, tak wiem. Frustrat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 12:55, jakub1991 napisał:

niech mnie ktoś oświeci :P przecież był już NFS : Most Wanted to o co biega z tym nowym
?? :P

Będzie nowy. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować