Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: DiRT Showdown - recenzja

8 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Seria DiRT swoimi korzeniami sięga symulatorów rajdowych, ale w ciągu ostatnich lat pojawiało się w niej coraz więcej wariantów rozgrywki raczej luźno związanych z wyścigami. DiRT Showdown jest punktem kulminacyjnym tego trendu – dodatkowe tryby zajęły w nim miejsce tradycyjnej walki o wykręcenie najlepszego czasu na oesie.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: DiRT Showdown - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie ten tytuł nie jest. Wolę jednak pędzenie na czas przed siebie i pokonywanie kolejnych odcinków specjalnych w rajdach. Dlatego Showdown pewnie ominę i poczekam na DiRT 4, w którym ma być więcej rajdów... ale nie spodziewam się kolosalnych metamorfoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Dirt Showdown nawet podoba :) bo kiedy w Gridzie zobaczyłem bardzo ładny model zniszczeń to chciałem coś podobnego ale we otoczeniu Destruction Derby, tak wiem jest w gridzie taka seria wyścigowa, ale to za mało a taki Dirt Showdown ma więcej do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ogładajać filmiki coś czuć, adrenalinke, bardzo przyjemna gierka nawet bym sie skusił ale teraz tych gier tyle ze głowa boli co wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 19:39, barth89 napisał:

Czy DiRT Showdown w wersji pudełkowej wykorzystuje steama?

Tak.

A w samą grę miałem okazję długo pomłócić u kolegi. Jest bardzo przyjemna, ale za mało nowości od D3. Powinni to wydać za 30 dolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 22:23, Dared00 napisał:

> Czy DiRT Showdown w wersji pudełkowej wykorzystuje steama?
Tak.

A w samą grę miałem okazję długo pomłócić u kolegi. Jest bardzo przyjemna, ale za mało
nowości od D3. Powinni to wydać za 30 dolców.


Thx, czyli płytka potrzebna tylko raz, przy instalacji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować