Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Dead Island Riptide zapowiedziane!

10 postów w tym temacie

Good News! Zapewne będzie to oficjalny duży dodatek w trybie single i multi i jednocześnie przedsmak nadciagającego w przyszłości Dead Island 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy też przyjdzie nam tyle czekać co nad Dead Island! Od pierwszej zapowiedzi do jej wydania mineło kilka ładnych lat. Już nawet wątpiono, że wogóle wyjdzie ta gra! :) Mam nadzieje, że powstanie szybciej sequel/dodatkek Dead Island!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż chce mi się powiedzieć "Shut up and take my money". Ale jeszcze w sumie nic nie wiadomo. Oczywistą oczywistością jest to, że będzie to dodatek do gry. Myślę jednak, że dużo większy i dłuższy niż Ryder White ze względu na to ile czasu minęło od wydania RW, co oznacza więcej czasu na prace nad nowym DLC. Czekać, czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzadko się tu wypowiadam, bo uważam że cudzego życia tym nie zmienię, ale tym razem zrobię wyjątek: Dead Island to jedna z najbardziej niedocenionych polskich produkcji, co gorsza - niedoceniona przez rodaków. dopiero z dodatkiem Ryder White poznaje się drugie dno głównego wątku, a serwuje on taki klimat że "wymiękają" przy nim prawie wszystkie inne produkcje o zombiakach. nawet popularny ostatnimi czasy Kirkman, czy oryginalny w założeniach 28Days Later nie zmanipulowały tak odbiorców, jak zrobiono to w Dead Island... trzymam kciuki za Dead World, i wszystko co twórcy popełnią w tym temacie "po drodze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz przeciwnie. Niedawno kupiłem sobie DI wraz z DLC i wciągnęło mnie niesamowicie. Jest trochę uproszczeń i niedoróbek, ale generalnie dostałem to czego szukałem - porządną grę z otwartym światem z zombiakami w roli głównej.
Riptide, cokolwiek to jest, kupię na pewno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Techland planował powrót do przeszłości, kiedy dodatki były wydawane w pudełkach? :)
W sumie nic o tym nie świadczy, ale jeśli ma to być coś dużego to miło byłoby móc zakupić to rozszerzenie na płytce a nie ciągnąć nie wiadomo ile GB z sieci.
Czekamy czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować