Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Sieciowe zmagania w trybie Domination w Assassin`s Creed III

8 postów w tym temacie

Czy kiedykolwiek w AC będzie można walczyć z innym graczem, a nie tylko się ogłuszać, albo zabijać jednym ciosem? W Revelations nie grałem, więc nie wiem jak tam z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 13:52, oxygar napisał:

Czy kiedykolwiek w AC będzie można walczyć z innym graczem, a nie tylko się ogłuszać,
albo zabijać jednym ciosem? W Revelations nie grałem, więc nie wiem jak tam z tym jest.


A jakbyś to sobie wyobrażał? AC to taka seria,gdzie walka na miecze/wręcz jest najmniej dopracowana. Jedna kontra i padasz,albo napierdzielanie się mieczami,aż prawdopodobnie przebije się gardę. Nie,nie kupuję tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten przycumowany statek. Jak na Assassyna ta strasznie tam płasko. Inna sceneria, brak dachów i już inny klimat mamy :)


A filmik to doskonały przykład jak NIE NALEŻY grać w multi w AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak multi się nie zmienił, ale zobaczymy jak z połączeniem... może wreszcie będą "serwery"? Nadzieja umiera ostatnia ;)

P.S. Słyszycie "otoczenie"? Piosenka "Shake it up" (bodajże, przynajmniej tak słyszę) podczas grania w AC, a później jakieś teksty... gdzie to było nagrywane, jak Disney tam był? Sad, but true ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieje że ten news się już pojawił, chętnie potroluję :)

Jak widać stara receptura z AC Brotherhood dalej cieszy się popularnością, stąd po raz 3 mamy to samo różniące się tylko jednym nowym trybem, mapkami i postaciami...

Animacje z Revelations pozostały, widać tfórcom szkoda czasu nawet na porządne dopracowanie tego elementu..
Pewnie nadal będą problemy z serwerami i lagi w samym multi które mnie nie tak dawno do szewskiej pasji doprowadzały...

Szczerze, myślałem że skoro multi do Revelations zakończyło się tak jakbym miał walczyć poza Animusem to sądziłem że coś takiego będzie ale nie... bo po co?
Może w AC V ludzie to zbojkotują i zrobią nowe multi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować