Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2008 o 18:25, MasterHeroes napisał:

Nie ma to jak jeden strzał przeciwnikowi w plecy z bloba xD Wtedy śmierć przeciwnika to tylko
kwestia sekund xD.


Ale ile to jest radochy jak gościowi walniesz z gluta w plecy, odejdziesz w drugą stronią i widzisz napis "you killed XXXX"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam problem z połaczeniem sie z serwerem w unrealu 3 gdy chce sie połaczyc do jakiegos serwa pisze conecting a pochwili conecting failed POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 19:44, Erykknesz napisał:

A co powiecie o Shocku?Ten niebieski gun.też ma dwa tryby i jest całkiem niezly a przy tym
bardzo fajny.


Strzał "normalny" może posłużyć czasami jak snajperka i przy dobrym oku i niezłej celności można ściągać ludzi z dalekiej odległości. Ale jest także zabójczy jak w tą "energetyczną kulkę" uderzysz "normalnym" strzałem. Wtedy powstaje "mały" wybuch i nic nie uratuje gościa który się w pobliżu znajduje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 19:59, don-manfredo napisał:

> A co powiecie o Shocku?Ten niebieski gun.też ma dwa tryby i jest całkiem niezly a przy
tym
> bardzo fajny.

Strzał "normalny" może posłużyć czasami jak snajperka i przy dobrym oku i niezłej celności
można ściągać ludzi z dalekiej odległości. Ale jest także zabójczy jak w tą "energetyczną kulkę"
uderzysz "normalnym" strzałem. Wtedy powstaje "mały" wybuch i nic nie uratuje gościa który
się w pobliżu znajduje. :)


Właśnie wczoraj (gram od przedwczoraj ,żeby nei było) zauważyłem ,że te niebieskie kule można rozwalać w locie ''normalnym'' strzałem ,i że te wielkie kule są mocniejsze ,ale wolniejsze przez co łatwo ich uniknąć, zaś strzelająć zwykłym trybem strzela się szybko i podobnie do shotguna. Chociaż headshooty można chyba robic jedynie sniperem.Głupie, jeśli tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam problem z połaczeniem sie z serwerem w unrealu 3 gdy chce sie połaczyc do jakiegos serwa pisze conecting a pochwili conecting failed POMOCY
ej czy ktos mi moze pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:24, arek120 napisał:

witam wszystkich mam problem z połaczeniem sie z serwerem w unrealu 3 gdy chce sie połaczyc
do jakiegos serwa pisze conecting a pochwili conecting failed POMOCY
ej czy ktos mi moze pomóc

Największe prawdopodobieństwo jest takie, że posiadasz pirata.
A jak nie to nie wiem niestety jak ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:17, Erykknesz napisał:

Właśnie wczoraj (gram od przedwczoraj ,żeby nei było) zauważyłem ,że te niebieskie kule można
rozwalać w locie ''normalnym'' strzałem ,i że te wielkie kule są mocniejsze ,ale wolniejsze
przez co łatwo ich uniknąć, zaś strzelająć zwykłym trybem strzela się szybko i podobnie do
shotguna. Chociaż headshooty można chyba robic jedynie sniperem.Głupie, jeśli tak jest.


Chyba tylko ze snajpy możesz robić headshoty. Wiesz jeszcze jest problem, że w tą kulę trzeba trafić a jak czasami ona poleci gdzieś daleko to trochę jest ciężko. A taka ciekawostka dla Ciebie-jak przeciwnik wystrzeli do Ciebie tą niebieską kulę to "normalnym" strzałem możesz w nią uderzyć i wtedy też powstaje taki wybuch. :) Tylko uważaj żebyś nie rozwalił tak siebie.
Szukaj dalej tego typu smaczków bo trochę ich jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mapce Defiance(Obrona) można fajnie walczyć flakiem. Gdy my jesteśmy na górze schodów a przeciwnik na dole to możemy skoczyć nad przeciwnika i alternatywnym strzałem trafić go w głowę xD. Niestety nie da się zrobić headshota ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2008 o 20:35, don-manfredo napisał:

Chyba tylko ze snajpy możesz robić headshoty. Wiesz jeszcze jest problem, że w tą kulę trzeba
trafić a jak czasami ona poleci gdzieś daleko to trochę jest ciężko. A taka ciekawostka dla
Ciebie-jak przeciwnik wystrzeli do Ciebie tą niebieską kulę to "normalnym" strzałem możesz
w nią uderzyć i wtedy też powstaje taki wybuch. :) Tylko uważaj żebyś nie rozwalił tak siebie.
Szukaj dalej tego typu smaczków bo trochę ich jest. :)


No wiem, fajna sprawa ,strzelasz do dwóch kolesi stojących obok siebie (załóżmy ,że jest teamdeathmatch) jeden strzela kulką a ty mu ją rozwalasz przed nosem i (może nawet) obaj są martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys miałem taką śmieszną sytuacje. Strzeliłem w góre tą wielką kule od flacka i spadła na mnie tak że mnie nie rozerwała. Kiedy leżałem martwy na wznak, flack spadł mi prosto na twarz . Żałuje że screena nie zrobiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 12:04, Shabranigdo napisał:

O co chodzi z ''kodami odblokowującymi postać'' w menu wybierania frakcji i wyglądu postaci?


O to, że na necie są 2 kody, dołączane do edycji specjalnej gry. Te kody odblokowują 2 dodatkowe modele postaci(laska z Necris, i chyba Liandri)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić UT3, ale proszę mi powiedzieć o rozgrywce. Czy ta gra jest podobna do UT czy bardziej/mniej dynamiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:49, avi. napisał:

Mam zamiar kupić UT3, ale proszę mi powiedzieć o rozgrywce. Czy ta gra jest podobna do UT czy
bardziej/mniej dynamiczna?


Tak, jest dynamiczna. Jest szybka, krwawa i ogólnie miodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 17:13, Erykknesz napisał:

Ja mam takie pytanie, czy UT3 za 80 zł można kupić tylko na gram.pl , czy w empiku też?


W Empiku bodajże też. W innych marketach, to jest chyba zawsze za 100 zł ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:49, avi. napisał:

Mam zamiar kupić UT3, ale proszę mi powiedzieć o rozgrywce. Czy ta gra jest podobna do UT czy
bardziej/mniej dynamiczna?


Chyba to jest najbardziej "szybka" i najbardziej dynamiczna część serii UT. Ogólnie-opłaca się zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w empiku i niestety Ut3 kosztowało aż 119 zł.I gdzie ta promocja? Ale zawsze można na gram.pl.Myślę,że za niedługo będe mial pełniaka ,bo narazie "szaleje" w demo.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować