Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Zamierzam kupic UT3, pójdzie mi czy będe musiał coś wymienic.
Parametry mjego komputera:D
Win XP HE SP2
Intel Pentium 4 3.0 GHz
512 MB RAMu
Radeon X600/X500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 11:53, Erykknesz napisał:

Dzisiaj byłem w empiku i niestety Ut3 kosztowało aż 119 zł.I gdzie ta promocja? Ale zawsze
można na gram.pl.Myślę,że za niedługo będe mial pełniaka ,bo narazie "szaleje" w demo.:D


Wrocław, piątek 25.01, market Saturna - UT3 kosztował 105, albo 109 złotych. A biorąc pod uwagę fakt, za ile aktualnie się ceni kurier CDP oraz ewentualne opłaty bankowe (np. przy przelewach) okazuje się, że kupno w sklepie wychodzi +/- 10 złotych drożej. Jeśli znajdziesz również w tej samej cenie, może rozważ czy warto dodatkową dyszkę wyłożyć w zamian za natychmiastowe posiadanie UTeka w łapce :P
(ja tak zrobiłem z GoWem niedawno i...nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 18:58, Dexter McAaron napisał:

> Dzisiaj byłem w empiku i niestety Ut3 kosztowało aż 119 zł.I gdzie ta promocja? Ale zawsze

> można na gram.pl.Myślę,że za niedługo będe mial pełniaka ,bo narazie "szaleje" w demo.:D


Wrocław, piątek 25.01, market Saturna - UT3 kosztował 105, albo 109 złotych. A biorąc pod uwagę
fakt, za ile aktualnie się ceni kurier CDP oraz ewentualne opłaty bankowe (np. przy przelewach)
okazuje się, że kupno w sklepie wychodzi +/- 10 złotych drożej. Jeśli znajdziesz również w
tej samej cenie, może rozważ czy warto dodatkową dyszkę wyłożyć w zamian za natychmiastowe
posiadanie UTeka w łapce :P
(ja tak zrobiłem z GoWem niedawno i...nie żałuję :)


Ano wiem, przeliczyłem wszystko i mi wyszlo ,ze przepłącilbym jakies 25 zł.Ale za to WPLNnów by mi przybyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 19:06, Erykknesz napisał:

Ano wiem, przeliczyłem wszystko i mi wyszlo ,ze przepłącilbym jakies 25 zł.Ale za to WPLNnów
by mi przybyło....


Frankly speaking, ja już mam tyle tych WPLN, że nie wiem co mam z nimi zrobić... ^^'' Coś deczko ponad 200, a nie gustuję w standach z Markusem albo Oblivionem żeby je gdzieś masowo wydać. Więc nie rachowałem tego w kategorii wirtualnej kaski, lecz tego że zamiast czekać - licząc obiektywnie - z 5 dni minimum na grę, mam ją od razu... Akurat tego dnia miałem fatalny humor i potrzebowałem czegoś błyskawicznego na jego poprawę (coś jak kobiety, gdy są smutne, idą po nowy ciuch, to ja poszedłem po nową gierkę :P) a nic tak nie rozwesela jak potraktowanie piłą mechaniczną jakiegoś Locusta... ]:->

P.S. Jeśli jakiś profesorek socjologii przeczyta moje ostatnie zdanie, będzie miał kolejny argument jacy to gracze są spaczeni psychicznie a gry okrutne... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 19:14, Dexter McAaron napisał:

P.S. Jeśli jakiś profesorek socjologii przeczyta moje ostatnie zdanie, będzie miał kolejny
argument jacy to gracze są spaczeni psychicznie a gry okrutne... :]


Są rzeczy , o których się nawet fizjologom nie śniło :P; )ja też nie biore tutaj pod uwagi WPLN bo mam ich gdzieś 50 i to na gry w zupełności wystarcza(kupujesz grę, płacisz 26 wpln, gra ci dochodzi, rejestrujesz i znowu masz tyle WPLN co wcześniej....)

Ale wracając do Unreala, gra ktoś na 512 ramu i jednordzeniowym procku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 06:34, songohanssj2 napisał:

Może ktoś wie czy do UT3 wyjdzie spolszczenie.


Przecież jest w polskiej wersji językowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam .... zainstalowałem UT3
Kłopot jest zaraz po odpaleniu.
Wyskakuje błąd typu Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error
Program: //////\UT3.exe
This application has requested the Runtime to terminate it in an unsual way.
Please Contact the application''s support team for more information

Pytanie ... jak włączyć tą gre ???
Zainstalowałem najnowsze C++ Runtine Library i nic to nie dało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:51, blazejwi napisał:

Witam .... zainstalowałem UT3
Kłopot jest zaraz po odpaleniu.
Wyskakuje błąd typu Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error
Program: //////\UT3.exe
This application has requested the Runtime to terminate it in an unsual way.
Please Contact the application''s support team for more information

Pytanie ... jak włączyć tą gre ???
Zainstalowałem najnowsze C++ Runtine Library i nic to nie dało :(

Może na tej stronce znajduje się rozwiązanie Twojego problemu: http://www.gamingnewslink.com/2007/11/23/fixes-for-unreal-tournament-3-errors-problems-bugs-and-crashes/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 20:15, don-manfredo napisał:

> Witam .... zainstalowałem UT3
> Kłopot jest zaraz po odpaleniu.
> Wyskakuje błąd typu Microsoft Visual C++ Runtime Library
> Runtime Error
> Program: //////\UT3.exe
> This application has requested the Runtime to terminate it in an unsual way.
> Please Contact the application''s support team for more information
>
> Pytanie ... jak włączyć tą gre ???
> Zainstalowałem najnowsze C++ Runtine Library i nic to nie dało :(
>
Może na tej stronce znajduje się rozwiązanie Twojego problemu: http://www.gamingnewslink.com/2007/11/23/fixes-for-unreal-tournament-3-errors-problems-bugs-and-crashes/

Już rozwiązane. Dzięki za stronkę.

Trzeba usunąć gre ... skasować cały katalog . Usunąć net framework . C++ runtime też usunąć
Następnie zainstalować od nowa C++ runtime, net framework a na końcu grę ... Zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 23:06, blazejwi napisał:

> > Witam .... zainstalowałem UT3
> > Kłopot jest zaraz po odpaleniu.
> > Wyskakuje błąd typu Microsoft Visual C++ Runtime Library
> > Runtime Error
> > Program: //////\UT3.exe
> > This application has requested the Runtime to terminate it in an unsual way.
> > Please Contact the application''s support team for more information
> >
> > Pytanie ... jak włączyć tą gre ???
> > Zainstalowałem najnowsze C++ Runtine Library i nic to nie dało :(
> >
> Może na tej stronce znajduje się rozwiązanie Twojego problemu: http://www.gamingnewslink.com/2007/11/23/fixes-for-unreal-tournament-3-errors-problems-bugs-and-crashes/

>
Już rozwiązane. Dzięki za stronkę.

Trzeba usunąć gre ... skasować cały katalog . Usunąć net framework . C++ runtime też usunąć
Następnie zainstalować od nowa C++ runtime, net framework a na końcu grę ... Zadziałało.

Pytanie , jak można zmienić rozdzielczość ekranu ???
Ciągle mam 800x600 i wyżej nie chce wejść (mam czarny ekran w czasie gdy powinno się zaakceptować w ciągu 15 sek) po czym wraca do starego 800x600
Jest jakaś możliwość zmiany w jakichś plikach systemowych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 23:29, blazejwi napisał:

Pytanie , jak można zmienić rozdzielczość ekranu ???
Ciągle mam 800x600 i wyżej nie chce wejść (mam czarny ekran w czasie gdy powinno się zaakceptować
w ciągu 15 sek) po czym wraca do starego 800x600
Jest jakaś możliwość zmiany w jakichś plikach systemowych ??


Oczywiście, że można. Już służę pomocą:
W \Moje dokumenty\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config otwierasz plik UTEngine.ini. W tym pliku znajdujesz wpisy ResX i ResY i zmieniasz je na inną wartość (np: 1024 i 768)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam tutaj...Chce kupić Ut3 dokładnie w ostatni dzień promocji.Tylko obawiam się,że mogę nie zdążyć , bo promocja się skończy 31 stycznia ,a nie 1 lutego.Pisze,że promocja trwa do ostatniego stycznia.To znaczy ,że o 00.01 dnia 31 stycznia promocja się skończy, czy że bedzie trwała aż do końca tego dnia i zakończy się 1lutego??Odpiszcie, jeśli jesteście pewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dniach powinien się ukazać patch do UT3 z numerkiem 1.2, ważniejsze zmiany:

- zwiększono max. liczbę graczy do 64
- można przejść do gry ze spectatora podczas rozgrywki
- można dodawać serwery do ulubionych z browsera, a nie jak dotychczas tylko z historii
- można zmienić drużynę przed rozpoczęciem meczu
- ulubione serwery listują się nawet jeśli są offline
- automatyczne uaktualnianie opisu serwera
- naprawiono kompresję dodatków ściąganych po http z serwera
- DODANY WEBADMIN !
- banowanie po CD-Keyu, a nie po GamespyID

Pełna lista zmian:
http://forum.unreal.pl/showthread.php?t=35996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - ile jest w kampanii misji? No bo chyba nie tyle co plansz :D Jestem w rozdziale III, team deatchmatch na Arsenalu. A, i tak w ogóle to czy coś się dalej dzieje ciekawego w tzw. "fabule" ? BTW mogli darować sobioe udawanie, że single jest tu tak ważny jak multik ;P

PS Warfare rulez!
PS2 Morbias, Pyramid i Shrine rulez! (ściągnijcie sobie te mapki z neta, szczerze polecam)
PS3 mutator Action Cam też rulez! (UTek wygląda jak kolorowy GoW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 20:08, piecia997 napisał:

Mam pytanko - ile jest w kampanii misji? No bo chyba nie tyle co plansz :D Jestem w rozdziale
III, team deatchmatch na Arsenalu. A, i tak w ogóle to czy coś się dalej dzieje ciekawego w
tzw. "fabule" ? BTW mogli darować sobioe udawanie, że single jest tu tak ważny jak multik ;P

PS Warfare rulez!
PS2 Morbias, Pyramid i Shrine rulez! (ściągnijcie sobie te mapki z neta, szczerze polecam)
PS3 mutator Action Cam też rulez! (UTek wygląda jak kolorowy GoW :)


Misji nie wiem ile jest, ale singla w miarę szybko się przechodzi (mi zajęło to 2 dni). Fabuła w singlu nie jest za bardzo ważna (ja się na niej kompletnie nie skupiałem). Potraktuj to jako zapoznanie się z mapami przed graniem po necie.
Miłego grania!! I co zobaczenia (być może) w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego,np. nie wyłączom prądu na cały jutrzejszy dzień( to by był "extremaly unlucky accident"),nie umrę w drodze na egzamin próbny(w takim razie co to by było?!) ,czy też cokolwiek innego, to jutro zamawiam ut3 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, i mam skrytą nadzieję, że ktoś łaskawie na nie odpowie... Jak można zarejestrować się w Unrealu Tournament III? Trzeba się zarejestrować na GameSpy czy tylko w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 21:33, Vued napisał:

Mam pytanie, i mam skrytą nadzieję, że ktoś łaskawie na nie odpowie... Jak można zarejestrować
się w Unrealu Tournament III? Trzeba się zarejestrować na GameSpy czy tylko w grze?


Ja rejestrowałem się tylko w grze. Podczas pierwszego odpalenia gry podajesz login i swoje hasło i to wszystko. Ja tak zrobiłem i mi bez problemów działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować