Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

To pomoże mi ktoś? Może ktoś wie jak ten niebieski pasek wyłączyć... Położony jest na dole ekranu i utrudnia posługiwanie się menu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam demko, gra fajna podoba mi się broń co jest na planszy z takim długim mostem(zabierz flagę) Ta broń jest pod mostem, zasłanoa pół ekranu i ma tylko jeden nabój. Naprawdę fajna. A pełną wersję kupię sobie jak będzie w taniej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 15:10, Vued napisał:

To pomoże mi ktoś? Może ktoś wie jak ten niebieski pasek wyłączyć... Położony jest na
dole ekranu i utrudnia posługiwanie się menu...


Ja niestety nie wiem. Może zrób screena to wtedy coś wymyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 15:37, Dominik000 napisał:

Ja mam demko, gra fajna podoba mi się broń co jest na planszy z takim długim mostem(zabierz
flagę) Ta broń jest pod mostem, zasłanoa pół ekranu i ma tylko jeden nabój. Naprawdę
fajna. A pełną wersję kupię sobie jak będzie w taniej serii.


Ta broń to Redemer (chyba tak się to pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 15:37, Dominik000 napisał:

Ja mam demko, gra fajna podoba mi się broń co jest na planszy z takim długim mostem(zabierz
flagę) Ta broń jest pod mostem, zasłanoa pół ekranu i ma tylko jeden nabój. Naprawdę
fajna. A pełną wersję kupię sobie jak będzie w taniej serii.

Ta broń to zbawiciel. Jedna z najefektywniejszych broni w grze. Ma naprawdę dobry tryb alternatywny- sam kierujesz pociskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 18:51, songohanssj2 napisał:

alternatywny- sam kierujesz pociskiem.

Ciekawe jak ten tryb rozwiozą w wersji na PS3 :)
Co do zbawiciela jest dobry na dużą gromadę przeciwników w jednym punkcie jednak działa głównie na botach gdy gra się po sieci szczególnie szczególnie z wysoko notowanym klanem gracze bez problemu neutralizują pocisk zbawiciela jeżeli natomiast im się nie uda do w tedy.....Multi Kill.....Killing Spree !!!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 22:30, PtaQ15 napisał:

Ciekawe jak ten tryb rozwiozą w wersji na PS3 :)
Co do zbawiciela jest dobry na dużą gromadę przeciwników w jednym punkcie jednak działa
głównie na botach gdy gra się po sieci szczególnie szczególnie z wysoko notowanym klanem
gracze bez problemu neutralizują pocisk zbawiciela jeżeli natomiast im się nie uda do
w tedy.....Multi Kill.....Killing Spree !!!

Pozdrawiam!


Wiesz ale jednak początkujący gracze zamiast zestrzelić pocisk z Redemera uciekają przed nim (wiem bo sam widziałem takie osoby). Fakt - z wyżej notowanym klanem ta broń za bardzo się nie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim gra trafi do taniej serii to trochę wody w Wiśle upłynie, sam nabyłem ją i początkowo byłem niezbyt zadowolony.

Gra była bardzo konsolowa, możliwości konfiguracyjne bardziej niż biedne, celowanie było trudne a możliwość ustawienia czułości myszy .... śmiech, tak samo jak wybór postaci, może jest ich niewiele ale mają znaczną ilość detali.

I tu wychodzi największa bolączka gry - o ile wgranie mapy to jeszcze nie problem to już wgranie dodatkowej postaci to zabawa na więcej niż godzinę. Wgranie modelu Xana z UT2004 zajęło mi ok. 4h bo program automatycznie w przypadku błędów dodawał";" przed nazwę modelu. A więc zabawa na 102.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:15, MasterHeroes napisał:

Jest nas już dużo, może założymy klan??


A jest jakiś konkretny serv na którym grają gramowicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:15, MasterHeroes napisał:

Jest nas już dużo, może założymy klan??


Klan już jest założony (gdzieś o tym było pisane kilka stron wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gierke przedwczoraj, i musze przyznać że troche się na nią wściekam. Cały czas gine. Przed chwilą zgarnąłem Wielką Beke Zdrowia, po chwili dostałem JEDNĄ rakietą i mnie rozmaśliło. Byłoby przyjemnie gdybym chociaż te pare fragów zaliczał, a nie tylko obrywał co sekunde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 16:17, Konrad512 napisał:

Kupiłem gierke przedwczoraj, i musze przyznać że troche się na nią wściekam. Cały czas
gine. Przed chwilą zgarnąłem Wielką Beke Zdrowia, po chwili dostałem JEDNĄ rakietą i
mnie rozmaśliło. Byłoby przyjemnie gdybym chociaż te pare fragów zaliczał, a nie tylko
obrywał co sekunde :P

Tak to bywa gdy noob rywalizuje z pro ( tak zwykle jest na początku ,nie?)Poćwicz może w singlu i z botami a potem w multi.ja mam taki plan zanim się wezmę za multiplayera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 16:17, Konrad512 napisał:

Kupiłem gierke przedwczoraj, i musze przyznać że troche się na nią wściekam. Cały czas
gine. Przed chwilą zgarnąłem Wielką Beke Zdrowia, po chwili dostałem JEDNĄ rakietą i
mnie rozmaśliło. Byłoby przyjemnie gdybym chociaż te pare fragów zaliczał, a nie tylko
obrywał co sekunde :P


Dobra rada-pograj najpierw w singlu żeby poprzeglądać mapy (co i gdzie się znajduje), potem trochę z botami, a później wbij się na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 18:09, don-manfredo napisał:

> Kupiłem gierke przedwczoraj, i musze przyznać że troche się na nią wściekam. Cały
czas
> gine. Przed chwilą zgarnąłem Wielką Beke Zdrowia, po chwili dostałem JEDNĄ rakietą
i
> mnie rozmaśliło. Byłoby przyjemnie gdybym chociaż te pare fragów zaliczał, a nie
tylko
> obrywał co sekunde :P

Dobra rada-pograj najpierw w singlu żeby poprzeglądać mapy (co i gdzie się znajduje),
potem trochę z botami, a później wbij się na serwer.


No to przecież gra w singlu polega na walce z botami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 20:04, Ecko09 napisał:

No to przecież gra w singlu polega na walce z botami.


No tjaaa, ale w kampanii masz między innymi takie pyszne myki jak granie 4 vs 6, albo "karty gracza". A w skirmishu ustawisz sobie wybrane mapy (zwróć uwagę że np. mało kto gra na VCTF-Cargo, a nigdy jeszcze nie widziałem WAR-Torlan Leviathan na online...bo jest najbardziej badziewną mapą jaka może być i nawet do głosowań go nie dają ^^), do tego pobawisz się czasem, ilością punktów, no i zawodników. Przyznaj, jak często zdarza Ci się grać na MP 4 vs 6, a jak często 12 vs 12?? :> A kampania tego Ci nie zaoferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UUUU yeah!! Dzisiaj mi dostarczono UTeka ,a myślałem ,ze będzie jutro albo w środe :D:D Cieszmy się więc i radujmy się dziś! (oj ...a jutro ważny sprawdzian z bioli)Wszystko wygląda świetnie , no może poza czcionką w menu instalacyjnym.A jak sama gra to sie zobaczy ,bo narazie instaluje dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 16:06, Erykknesz napisał:

UUUU yeah!! Dzisiaj mi dostarczono UTeka ,a myślałem ,ze będzie jutro albo w środe :D:D
Cieszmy się więc i radujmy się dziś! (oj ...a jutro ważny sprawdzian z bioli)Wszystko
wygląda świetnie , no może poza czcionką w menu instalacyjnym.A jak sama gra to sie zobaczy
,bo narazie instaluje dopiero :D


Unreal to najlepsza gra na imprezy - załączasz kolegom/koleżankom serię plansz i mają zajęcie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować