Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2009 o 21:54, hubert0 napisał:

A masz biblioteki .NET Framework czy jakos tak? Bo słyszałem że to jest wymagane do odczytania
dvd romu, a zainstalowanie tego czegos wymaga sp2 :/


Skoro te biblioteki wymagają sp2, to ich nie mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po testach wersji bety tytan patcha, wrażenia ? jak najbardziej dobre, na pewno wygląd menu i desing jest o wiele lepszy, wszystko jest przejrzyste i po prostu chce się na to patrzeć ;), jest o wiele więcej opcji grafiki (dobre dla tych co lubią bawić się z fpsami i eksperymentować), przeglądarka serwerów o wiele wygodniejsza oraz opcja wchodzenia poprzez wpisywanie ip. Oraz takie smaczki jak np. pokazywanie kiedy przeciwnik jest w pojeździe ile Energi ma pojazd, i także pokazywanie nad postaciami nicków graczy co także jest ciekawe.
Ogólnie to dopiero beta tytan patchu ale już mogę powiedzieć że będzie świetny, jestem dopiero po becie a już jestem zachwycony choćby takimi drobiazgami.
Ogólnie podsumowując to wciąż ten sam dobry ut, ale jeszcze lepszy, nie mogę się doczekać oficjalnego titan patcha już mogę powiedzieć że będzie świetny i jestem bardzo dobrej myśli.
PS. No i najważniejsze: Osiągnięcia pomimo że są nie spodziewałem się że już można je wykonywać :D, tak panie i panowie osiągnięcia już są i można je wykonywać, jest ich naprawdę dużo i na pewno dadzą nam dużo frajdy bo wielu godzinach gry,a w osiągnięciach znajdziemy minimum: Przejdź wszystkie kampanie na poziomie Insain, Wygraj 500 meczy w trybie multiplayer, i wiele innych.
Po prostu miodzio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 00:16, Feno napisał:

> A masz biblioteki .NET Framework czy jakos tak? Bo słyszałem że to jest wymagane
do odczytania
> dvd romu, a zainstalowanie tego czegos wymaga sp2 :/

Skoro te biblioteki wymagają sp2, to ich nie mam ;-)


Grę ściągałeś, czy instalowałeś z płyty ? ;;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie chciałem instalować tej łatki, ze względu na to, że jest to dopiero beta, ale takiego smaka mi narobiłeś tymi screenami, że nie mogę się powstrzymać i jak najprędzej zainstaluję tego patcha. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj kupiłem UT3 i jestem bardzo zadowolony Chodź wiedziałemże tak będzie do w demo grałem ze 20 godzin. I mam pytanie co to jest ping i czy lepiej wybierać serwery z mniejszym czy więkrzym pingiem????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 15:02, Szaqall napisał:

Witam wczoraj kupiłem UT3 i jestem bardzo zadowolony Chodź wiedziałemże tak będzie do
w demo grałem ze 20 godzin. I mam pytanie co to jest ping i czy lepiej wybierać serwery
z mniejszym czy więkrzym pingiem????????


Ping to program sieciowy do sprawdzania czy występuje połączenie i jakości tego połączenia. A im mniejszy tym lepsza jakość połączenia. No chyba, że lubisz lagi w grze to bierz serwery z większym pingiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 09:16, hubert0 napisał:

Grę ściągałeś, czy instalowałeś z płyty ? ;;/


Instalowałem z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 15:07, Piterus_Von_Drackus napisał:

A im mniejszy tym lepsza jakość połączenia. No chyba, że lubisz lagi w grze to bierz
serwery z większym pingiem... :P

Dzięki rozumie;D A co do tej łatki to kiedy ma wyjść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 15:57, Szaqall napisał:

Dzięki rozumie;D A co do tej łatki to kiedy ma wyjść???


Jeszcze niewiadomo. Jednak sądząc po tym, że pojawiła się już beta, to myślę, że niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę... Czy mógłby ktoś wystawić stweakowany do minimum plik UTEngine.ini?? Bo chyba nie potrafię tego robić. Chodzi mi o to żeby na konfiguracji Pentium 3ghz, 1gb ramu i geforce 7300 gt uzyskać jak najwięcej fpsów. Bo jak narazie to na najmniejszej rozdzielce trudno mi fragnąć typa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zainstaluję ponownie to problem jest ten sam, czemu ?
Pierwszym razem zainstalowałem i działało, kiedy zde-instalowałem i na nowo zainstalowałem grę, pojawia się ten problem ;/.

20090209210530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 21:07, TetraGramaton napisał:

...


Przed uruchomieniem gry cofnij datę, np. o rok, i zobacz czy wtedy odpali. Z tego co widzę, coś podobnego było w przypadku GoW''a, ale już wyszedł odpowiedni patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tego titan patcha mogę instalować na oryginała z płyty czy muszę ściągać UT ze steama specjalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie co do UT3: jak jest z edytorem map itp. i czy można go ściągnąć? ( na oryginalnej płytce z grą nie mogę go znaleźć, na płycie z bonusami też )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 15:19, Jacob Aaron napisał:

Mam jedno pytanie co do UT3: jak jest z edytorem map itp. i czy można go ściągnąć? (
na oryginalnej płytce z grą nie mogę go znaleźć, na płycie z bonusami też )


Sprawdź czy jest w menu Start. Z tego co pamiętam powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 15:19, Jacob Aaron napisał:

Mam jedno pytanie co do UT3: jak jest z edytorem map itp. i czy można go ściągnąć? (
na oryginalnej płytce z grą nie mogę go znaleźć, na płycie z bonusami też )


Jest na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 14:47, Coxsik napisał:

A tego titan patcha mogę instalować na oryginała z płyty czy muszę ściągać UT ze steama
specjalnie?

Nie musisz sciągać UTka ze STEAM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować