Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Mam problem. Po aktualizacji gry do wersji 2.1 zmienił się znacząco sposób wyświetlania tekstur, tzn. brak charakterystycznej mgły, brak wody, dziwnie wyglądające tekstury. Patrz zdjęcia:

PS:Prosze o pomoc!!!

20090811163212

20090811163226

20090811163234

20090811163249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 16:35, Kirabaxior napisał:

Może w opcjach się ustawienia graficzne zmieniły? Spróbuj ustawić je jeszcze raz.


W opcjach? Wątpię...
Po za tym przy próbie połączenia z jakimkolwiek serwerem gra wywala na pulpit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że zainstalowałeś finalną wersję patcha? Ja miałem to samo, ale w którejś z wersji RC tego patcha.

[edit] coś mi się przypomniało. Jako że to ma związek z ustawieniami, spróbuj wykasować katalog UT3 z My Games, lub zmienić jego nazwę. Gra powinna utworzyć nowy z domyślnymi ustawieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że to ten właściwy. Możesz spróbować tego co napisałem wyżej lub po prostu na czysto grę zainstalować. Nie mam innego pomysłu co się mogło stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 22:07, Daimon_Frey napisał:

Wygląda na to, że to ten właściwy. Możesz spróbować tego co napisałem wyżej lub po prostu
na czysto grę zainstalować. Nie mam innego pomysłu co się mogło stać.


Dzięki. To rozwiązało problem. Niestety nie zmienia to nadal faktu, że gra nie jest w stanie połączyć się z żadnym serwerem i wciąż wywala na pulpit.

PS: Grając wcześniej (jakiś rok temu) miałem podobny problem, ale zdarzał się on b. rzadko. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się dowiedzieć czy aktualnie ktoś jeszcze w tą grę gra w multi? Ile jest serwerow? Nie dawno się dowiedziałem ze unreal III jest na sprzedaż za około 26 zloty w extra klasyce gold i chciałbym wiedzieć czy opłaca się kupić ta grę? Nawiasem mówiąc za co przyznano tej grze znaczek +18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 18:10, revolt505 napisał:

Ja chciałbym się dowiedzieć czy aktualnie ktoś jeszcze w tą grę gra w multi? Ile jest
serwerow? Nie dawno się dowiedziałem ze unreal III jest na sprzedaż za około 26 zloty
w extra klasyce gold i chciałbym wiedzieć czy opłaca się kupić ta grę?


Serwerów jest sporo, ale osób na nich niewiele. Aczkolwiek ja jakoś nie mam problemów ze znalezieniem kogoś do gry :-)

Dnia 08.09.2009 o 18:10, revolt505 napisał:

Nawiasem mówiąc
za co przyznano tej grze znaczek +18?


Jest skrajnie brutalna, to chyba jasne, prawda? Wszędzie flaki, krew i śmierć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Media Markt. Kupiłem grę z XK Gold, patrzę, a tu brak klucza :/ albo jestem ślepy, albo go po prostu nie ma... nie wiecie gdzie on może być? A może miał już ktoś takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 22:12, Dyplomejszon napisał:

>

Do rejestracji elektronicznej jest odzielna karteczka, taka biała. Do instalacji gry jest na odwrocie instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 22:13, Murith napisał:

> >
Do rejestracji elektronicznej jest odzielna karteczka, taka biała. Do instalacji gry
jest na odwrocie instrukcji.

A masz z EX Gold wersję? Bo ja mogę skana wrzucić, że mam na tyle instrukcji właśnie klucz do rejestracji, ale na CDP :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 22:15, Selv napisał:

A nie czasem na odwrocie pierwszej kartki instrukcji? :P

hmm.. przysięgam, że przed chwilą była cała biała... >.< ach, wzrok już nie ten. Dzięki! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy UT3 w edycji z XK GOLD posiada już wszystkie patche i Titan Pack? I jeśli jakieś mody domyślnie to jakie (nie chciałbym przed zakupem ściągnąć czegoś, co i tak jest na płycie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować