Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Są programy do wyszukiwania serwerów, ja mogę polecić Xfire. Wyszukuje serwery (wystarczy odpowiedni filtr włączyć i szuka Ci tylko w obrębie Twojego kraju), pozwala komunikować się podczas gry ze znajomymi nie wyłączając gry i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 19:11, Ezio napisał:

Eee, nie wiecie czasem, jak dokładnie umieścić teksturę podłoża w Unreal Engine Toolset?
Bo męczę się z podanym na płytce filmikiem, który jest po angielsku...


zaznacz powierzchnię (klikając na niej, powinna się podświetlić na niebiesko chyba)
Potem wystarczy kliknąć na teksturkę jaka chcesz nałożyć.

Inaczej:
Możesz najpierw zaznaczyć teksturę jaką chcesz nałożyć, a potem kliknac prawym na wybraną powierzchnię i z listy wybrać nałożenie tekstury (add ''tekstura'' lub coś w tym stylu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z ut3.

tak jak wszyscy, po zagraniu w demo myślałem, że nie ma lepiej zoptymalizowanej gry. myliłem się.

mam athlona x2 4200+, 2GB ramu, GF9600GT (galaxy lekkie oc fabryczne) I co?? Jajco.

gra nie jest grywalna. Co z tego, że na max detalach w natywnej rozdzielczości monitora (1440x900) mam z grubsza płynnośc, skoro na większości map są takie miejsca, że choćby mapa była pusta i malutka (jak shangri-la), to jak jesteś zwrócony w tę stronę, to fps spada nawet poniżej 30.

robiłem testy, nawet na minimalnych ustawieniach, w 800x600 nie ma żadnej różnicy.

taka mapa Gateway, śliczna (tam gdzie jest zima i ta zielona kraina naraz) - idealna płynność. żadnych spadków.

ale znowy takie sanctuary, czy deimos. bardzo szczegółowe otoczenie, dalsze plany mapy ok, ale gdy jesteśmy zwróceni w stronę głównej ''budy'' na mapie, to choćby mapa była pusta, i w obojętnie jakich ustawieniach, jest klapa.

niby mam za słaby procesor. podkręcałem, dwa rdzenie po 2,6 GHz spełniają już zalecane wymagania. i to samo.
mam płynność 60FPS na większości momentów na mapach, nawet dużych jak warfare, ale na innych nawet malutkich i prostych grać się nie da, bo w akcji jest nawet poniżej 30.

może to wina visty?? gra chyba chodzi teraz w dx10, da się ją uruchomić w dx9?? będzie wzrost wydajności??

normalnie paranoja, wydawało się że będzie super, a tu taka kaszana... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 10:47, tymus1 napisał:


Ja na XP grałem z takim configiem :
Athlon x2 3800+
1 GB RAM
GeForce 7600 GS ( również GALAXY )
i jak dodatkowo podkręciłem karte i procesor, to wielkich problemów nie uswiadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więc co, vista mi zwalnia?? to jest naprawdę dziwne, bo widać, że ta karta do gry wystarcza.

gra nie lubi się z AMD?? niby jest logo C2D na początku... nie wiem o co kaman, nawet z botami jest cięzko grać...

mam viste 64 bity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 16:19, matis9988 napisał:

Dzisiaj przyslali mi paczkę z gram.pl.Gra świetna.Grafika jest bardzo dobra, a grywalność
10/10.Każdemu fanu strzelanek polecam!!!!!!!

UT3 to dość "hardcorowa" strzelanina, brak praktycznie trybu single player i chaotyczny multi są na minus. Gra jest dobra, sam kupiłem nie dawno grę, jednak mimo wszystko wolę już MW2 w którym mamy większe pole do popisu w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 18:12, Longer napisał:

UT3 to dość "hardcorowa" strzelanina, brak praktycznie trybu single player i chaotyczny
multi są na minus. Gra jest dobra, sam kupiłem nie dawno grę, jednak mimo wszystko wolę
już MW2 w którym mamy większe pole do popisu w multi.


Chaotyczny multi?
No chyba, że wchodzisz na mapkę dla 4 osób, a gra tam już 8 chłopa :P
Multi jest szybkei i dynamiczne, ale żeby od razu chaotyczne... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2010 o 18:16, Feno napisał:

Chaotyczny multi?
No chyba, że wchodzisz na mapkę dla 4 osób, a gra tam już 8 chłopa :P
Multi jest szybkei i dynamiczne, ale żeby od razu chaotyczne... ;-)


Pisząc chaotyczne mam na myśli ...hmmm...no chaotyczne :D. Kiedyś grało się oczywiście w różne części Quake, Unreal. Gry dawały ogromną frajdę w multi. Sam kupiłem właśnie UT3 mając w pamięci poprzednie odsłony. Jednak to multi mnie już nie "pociąga". Wszystko dzieje się za szybko, brak tutaj miejsca na taktykę/myślenie...To co kiedyś sprawiało mi ogromną frajdę teraz już nuży..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 18:21, Longer napisał:

Jednak to multi mnie już nie "pociąga". Wszystko
dzieje się za szybko, brak tutaj miejsca na taktykę/myślenie...To co kiedyś sprawiało
mi ogromną frajdę teraz już nuży..;)



Odkąd pamiętam to w UT była tylko taktyka: Ustrzel i nie daj się ustrzelić. Chyba za dużo w czasie między wcześniejszymi odsłonami UT a obecną grałeś w CSa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 18:21, Longer napisał:

Pisząc chaotyczne mam na myśli ...hmmm...no chaotyczne :D. Kiedyś grało się oczywiście
w różne części Quake, Unreal. Gry dawały ogromną frajdę w multi. Sam kupiłem właśnie
UT3 mając w pamięci poprzednie odsłony. Jednak to multi mnie już nie "pociąga". Wszystko
dzieje się za szybko, brak tutaj miejsca na taktykę/myślenie...To co kiedyś sprawiało
mi ogromną frajdę teraz już nuży..;)


W ut to tylko taktyka była :D Brak myślenia w ut''ku oznacza pewną śmierć :-P Pod tym względem ut przewyższa quake''a o kilometry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2010 o 18:38, Piterus_Von_Drackus napisał:

Odkąd pamiętam to w UT była tylko taktyka: Ustrzel i nie daj się ustrzelić. Chyba za
dużo w czasie między wcześniejszymi odsłonami UT a obecną grałeś w CSa :P


Taa...dla mnie taka taktyka to żadna taktyka ;D Możliwe, że za dużo CSa jak mówisz;p...Nie twierdzę, że UT3 jest złe..jednak mnie już nie wciągnęło jak kiedyś i tyle;p

Feno
Właśnie, dobra broń i jazda na wroga, strzelaj na około bo z każdej strony dostaniesz;p Nie lubię tłoku, a w UT3 jest go trochę za duzo...wolę już MW2 gdzie nie trzeba pędzić na złamanie karku i strzelać we wszystko co popadnie. Dla mnie dalej najlepszy multi jest w CoD2...może jestem już za stary i celownik nie taki jak kiedyś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 19:51, Longer napisał:

Właśnie, dobra broń i jazda na wroga, strzelaj na około bo z każdej strony dostaniesz;p
Nie lubię tłoku, a w UT3 jest go trochę za duzo...wolę już MW2 gdzie nie trzeba pędzić
na złamanie karku i strzelać we wszystko co popadnie. Dla mnie dalej najlepszy multi
jest w CoD2...może jestem już za stary i celownik nie taki jak kiedyś ;D


I tu właśnie potwierdzasz to, co mówiłem wcześniej :D Grałeś na za małej mapie, na za dużą ilość osób. Zapraszam na meczyk 2/2 lub Duela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w q3,ut, ut2k4 i ut3. I jakoś przypadł mi bardzo do gustu UT3 :) Poza tym między czasie gram w CS 1.6 i CS S. Rzeczywiście różnica jest wielka pomiędzy UT a CS. Ba to inne gry wystarczy popatrzeć na tryby.

Ale jak dla mnie największą grywalność zawsze miał UT.

Nie ukrywam wciągnął mnie BF2 no i BF BC2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z serwerem "[YKI] Camper/Sniper - You Knows It!". Posiada fajny mutator, tiger_rifle co bardzo odstresowuje. :D
Kiedy pierwszy raz wszedłem na ten serwer wszystko było ok, ale drugi raz i każdy kolejny kończy się wywaleniem do puliptu (błąd.exe). Mam wersje 2.1
Czy u Was też tak się dzieje? Macie jakieś propozycje jak temu zaradzić? Proszę o pomoc.

P.S. Gra oczywiście oryginalna, a na pozostałych serwerach nie zauważyłem na razie takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 14:00, Sebat1 napisał:

To znajdzie się ktoś kto wie gdzie dokładnie można znaleźć pojazd ''''Cichy Piekielnik''''
?

Właśnie, gdzie jest ten okropny cichy piekielnik i co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować