Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2009 o 22:05, skubsa napisał:

Czy musze pobrać UT 3 ze Steama, czy wystarczy, że zainstaluje normalnie ?


Możesz zainstalować normalnie.

Tak btw... Mam nadzieję, że steam nie będzie nigdy wymagany do gry, a będzie jedynie dodatkiem, opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:09, Feno napisał:

>

Uff to dobrze, bo już myślałem, że mam ściągać prawie 10 GB na moim łączu :P ( 75 KB/s, w porywach ponad 80 !!!1111 __--__ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:14, skubsa napisał:

> >
Uff to dobrze, bo już myślałem, że mam ściągać prawie 10 GB na moim łączu :P ( 75 KB/s,
w porywach ponad 80 !!!1111 __--__ )


Wierzę ;-)
Mnie też się nie chce tego ściągać, mimo, że transfer mam zwykle między 400 - 500 kb/s. Jak już wspomniałem, mam nadzieję, że steam będzie tylko opcją, nie wymogiem.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Ściągnąłem sobie UT3 przez Steama. Gra uruchamia się normalnie i wszystko jest ok aż do momentu, w którym zechcę sobie pograć. Mianowicie chodzi o to, że gra potrafi się co chwilę zaciąć nawet na kilka sekund. Biegnę sobie przez mapę, gra mi się zacina i po kilku sekundach dowiaduję się, że jestem martwy. :/ Wydaje mi się, że problem ten jest spowodowany właśnie Steamem (wcześniej grało mi się ok), ale chyba jest jakieś wyjście z takiej sytuacji? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj zainstalowałem sobie demko UT3 i bardzo fajne to jest :D. Ciekawi mnie, czy opłaca się kupować pełną wersję? Dużo osób gra? Dużo jest serwerów?

@matiz123: może stery do karty i DirectX? Jak to z winy Steama, to trzeba czekać na patche :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 10:26, mikim napisał:

@matiz123: może stery do karty i DirectX? Jak to z winy Steama, to trzeba czekać na patche
:P.

Zainstalowałem jeszcze raz DirectX i działa dobrze wszystko. :P Pewnie problemem było to, że po ściągnięciu się gry właśnie jakiś DirectX się instalował i zapewne coś tam namieszał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wyjdzie ten wielki patch albo dodatek to pojawi się nowa wersja UT w sklepach czy niestety trzeba będzie te megabajty albo gigabajty pobierać? Nie wiem właśnie czy kupić już czy troszkę poczekać na świeższą edycję.

A czy po instalacji gry jest jakiś katalog z muzyką? Ten soundtrack jest genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 23:36, Galadin napisał:

Czy jak wyjdzie ten wielki patch albo dodatek to pojawi się nowa wersja UT w sklepach
czy niestety trzeba będzie te megabajty albo gigabajty pobierać? Nie wiem właśnie czy
kupić już czy troszkę poczekać na świeższą edycję.

Jeżeli się nie mylę, to tak będzie wydana wersja w sklepach z tytan patchem, jednak na tego patcha trochę chyba trzeba będzie czekać.
Edit: Nie, nie ma katalogu z muzyką, bynajmniej ja nie mam nawet na bonus cd, chyba, że coś przeoczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 23:36, Galadin napisał:

A czy po instalacji gry jest jakiś katalog z muzyką? Ten soundtrack jest genialny.


Soundtrack genialny owszem, ale trzeba go nabyć w sklepie :(
Tak czy inaczej warto, bo muzyka (zwłaszcza motywy necrisów) jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - zainstalowa3em demko UT3 i nie chce sie uruchomia. W obrazku za3ączam komunikat. Wszystko z kompem w porządku, najnowsze sterowniki, XP SP3 32bit, wszystko oprócz tego demka mi śmiga. Instalowa3em kilka razy, resetowa3em kompa i nie dzia3a! A tak bardzo chcia3em poznaa tą gre.

EDIT: znalazłem patcha który podobno naprawia ten błąd, mam nadzieję że teraz odpali.

20090216133244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 13:19, Vaako1902 napisał:

> Soundtrack genialny owszem, ale trzeba go nabyć w sklepie :(
Gdzie można kupić?


W sklepie internetowym chociażby ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 15:43, Feno napisał:

> > Soundtrack genialny owszem, ale trzeba go nabyć w sklepie :(
> Gdzie można kupić?

W sklepie internetowym chociażby ;- )

Ale mp3 czy normalny album w plastikowym pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 16:00, Vaako1902 napisał:

Ale mp3 czy normalny album w plastikowym pudełku?


W pudełku na pewno. W plikach nie wiem szczerze mówiąc.
Ale wiesz, google nie boli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2009 o 14:22, Feno napisał:

http://www.beyondunreal.com/articles/titan-pack-reveal/

Trochę dokładniejsze info o nadchodzącym ''titan packu''.
Najbardziej interesująca jest data wydania. Czyżby rzeczywiście wyszedł on 5 marca? Oby, oby...

Musze przyznać, że to bardzo szybko, spodziewam się tego dodatku za parę miesięcy, a tu okazuje się, że już 5 marca będzie dostępny, fajnie. ;]

----------
Dzięki uprzejmości Kizibono mam możliwość pogrania sobie w betę wersji 2.0 i wrażenia jak na razie mam bardzo pozytywne. Do największej zalety tej bety zaliczam zdecydowanie ''''Nagrody za postęp'''', które nie dość, że są bardzo porządnie wymyślone przez twórców, to jeszcze można je zdobywać bez posiadania full wersji tego patcha. ;D Ale bez wad się nie obeszło, gra przy włączaj już kilka razy mi się zawiesiła, Xfire trochę głupieje i nie chętnie współpracuje z tą betą, no i zaawansowane opcje graficzne nie są jeszcze dostępne. Ale wszystko to na pewno zostanie poprawione w full wersji, więc czekam z niecierpliwością na 5 marca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z automatycznym wylogowywaniem. Jesli gram sp np. dm i wylacze zeby zmienic na np. ctf wyswietla mi zawsze "Utracono połączenie z serwerem" klikam ok i wszystkie opcje ktore ulatwiaja mi gre i do ktorych sie przyzwyczailem (czulosc myszki etc) zostaja zmienione na domyslne. Musze sie zalogowac ponowie, ale mam dosc ciaglego logowania sie po zmianie trybu gry. Da rade jakos to zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 12:20, drszneka napisał:

Mam problem z automatycznym wylogowywaniem.(...)


A masz patch 1.3?
Jeżeli nie, to zainstaluj. Jeżeli tak, to nie wiem czemu tak się dzieje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch 2.0 + Titan Pack

UT3Patch4 (2.0) @ unreal.pl
Titan Pack @ unreal.pl

UT3Patch4 (2.0) @ Epic
Titan Pack @ Epic

UT3Patch4 by n3o2k7
Titan Pack by n3o2k7

UT3Patch4 (2.0) @ BeyondUnreal
Titan Pack @ BeyondUnreal


I pamiętajcie - najpierw patch, potem Titan Pack :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować