Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2009 o 18:39, songohanssj2 napisał:

Patch 2.0 + Titan Pack

UT3Patch4 (2.0) @ unreal.pl
Titan Pack @ unreal.pl

UT3Patch4 (2.0) @ Epic
Titan Pack @ Epic

UT3Patch4 by n3o2k7
Titan Pack by n3o2k7

UT3Patch4 (2.0) @ BeyondUnreal
Titan Pack @ BeyondUnreal


I pamiętajcie - najpierw patch, potem Titan Pack :P


To już do ściągania jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 22:34, Feno napisał:

Kizibono, do zobaczenia w walce ;- )

No koXie dawno nie graliśmy :D, postaram się znaleźć czas bo ostatnio gram w quakelive ale w późnych godzinach podejrzewam, że się spotkamy na serwie :D
96% do zobaczenia ! :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po szybkiej grze na tytan packu (śpieszyłem się bo muszę pograć w quake live :D), no więc jak wrażenia ? pozytywnie, gra teraz na pewno jest urozmaicona i po prostu lepsza jak była. Zaawansowane ustawienia graficzne są teraz o wiele bardziej obszerne i jest ich więcej, jest to dobre dla tych którzy lubią się bawić z grafiką i wyciągnąć jak najwięcej fps a także zmniejszyć niepotrzebne rzeczy. Co do osiągnięć to jest ich sporo i są dość fajne, zawsze znajdziemy dodatkową rozrywkę i zlecą nam następne godziny na np. wykonaniu jakiegoś osiągnięcia.To teraz może tryby, najpierw Greed, tryb co do którego szczerze mam mieszane uczucia z jednej strony jest ciekawy a z drugiej po prostu męczący i nudzący po pewnym czasie (dla wyjaśnienia, Greed- Tryb polega na zabijaniu przeciwników i zbieraniu z nich czaszek a następnie dostarczanie ich do bazy wroga), dlaczego nudzący ? bieganie z czaszkami nie jest takie łatwe jak się wydaje, zwłaszcza kiedy w paradę wbiją się pojazdy :/ (takie info, czaszki można wciąż mieć będąc w pojeździe, nie wygląda to więc jak z flagami).Kontynuując na temat trybu, to jak wspomniałem, mnie irytują tutaj pojazdy (ale jeżeli się nie mylę są mapy na ten tryb bez nich, tam już jest lepiej), dlaczego ? nigdy nie lubiłem trybów z pojazdami i to pewnie głównie dlatego ale dajmy spokój pojazdom, czaszki zbieramy ile chcemy i donosimy je kiedy tylko chcemy, możemy szybko rushem na baze wroga i po drodze zabitych wrogów czaszki zbierać i odrazu oddać (o ile nam się to uda) np. 13 czaszek, albo zabijać i zbierać jak najwięcej, widziałem osobę z 123 czaszkami jeżeli się nie mylę O.o. No i oczywiście opcja zamiany w Tytana, na pewno jest to opcja bardzo efektowna i dająca frajdę, na czym to polega ? podczas gry napełnia nam się taki "ludzik" xD napełnia się szybciej zbierając czaszki i zabijając, kiedy mam full możemy w każdej chwili za przyciśnięciem klawisza zamieniamy się w Tytana. Mamy wtedy wówczas 400 hp i 400 pancerza a wystrzeliwując strzały są to same krytyki, no i oczywiście widok podczas tytana jest z trzeciej osoby (mniej więcej) Tytan to naprawdę fajna zabawka do zabawy. Ogólnie co do trybu to jest ciekawy, dzięki czaszkom oraz tytanowi ale po pewnym czasie nudny, jednak oczywiście to moje zdanie. Następny tryb (nie pamiętam już nazwy :P) zaciekawił mnie bardziej muszę przyznać, ale także strasznie zamotał xD, szczerze ? nie mam pojęcia na czym polega tryb, wygląda to jak DM ale mamy tylko jeden rodzaj broni (shock który bierze na strzała) i zabijając mamy jakieś przy nickach dziwne strzykawki, przeciwnicy koło nicków mają np. +4 a następny +21, zabijamy wszystkich ale około 2 jest z nami. I właśnie dlatego się zamotałem mamy także jakieś "Pot" tam nam liczy też jakieś punkty, tak naprawdę nie wiem na czym polega ten tryb ale bardziej mnie wciągnął od innych. Co do map to są ładne, nawet niezłe.
Ogólnie Tytan pack jest udany, gra jest po prostu lepsza i jest więcej z nią zabawy, jednak wątpię aby sprowadziło to o wiele więcej graczy, może cześć tak ale to i tak nie "ożywi" tej gry, ale pobawić się można ;), to ja zabieram się za quake live :P.
PS. Ten drugi tryb naprawdę zamotał mnie maksa xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu i po odpaleniu UTIII,mam taki czarny pasek z boku z prawej strony ekranu ( i w grze i poza nią ) - oco tu,biega? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2009 o 20:28, Kizibono napisał:

http://files.filefront.com/UT3Patch4exe/;13412734;/fileinfo.html
Patch najpierw ściągamy jego.
http://files.filefront.com/UT3TitanPackexe/;13412928;/fileinfo.html
No i długo oczekiwany Titan pack.
Titan pack waży 900 coś mega, natomiast patch 300 z czymś mega. Miłego ściągania i do
zobaczenia w grze.

Bardzo miło z Twojej strony, że podrzuciłeś tutaj te linki. :) No to zabieram się za ściąganie. ;]
Mnie to akurat w ogóle nie przeszkadza, ale trochę dużo to razem waży. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z UT3...
w tej chwili próbowałem uruchomić grę ale dostałem komunikat od steam ( UT3 mam na steam ) : The Steam servers are currently too busy to handle your request. Please try again in a few minutes.
inne gry działają np. L4D i TF2
u was też tak jest?

i druga sprawa... czy Titan Pack jest do ściągnięcia ze Steam? ( tz. czy Steam sam pobierze mi aktualizację? ) czy muszę to zrobić ręcznie? instalacja pójdzie normalnie jeśli mam UT3 na steam z tego pliku do którego linka podał Kizibono??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 00:19, Kizibono napisał:



Zainstalowałem sobie też tego Titan Packa i nigdzie nie widze żadnych osiągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w tym trybie zdrada? Jak zdradzić kogoś? Ja tych z mojej nie moge zdradzić, nie moge ich zabić, a oni mnie zabijają i jest napisane wtedy, że mnie zdradzili...porąbane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, super jest ten Titan Pack. Te nowe mapy są po prostu świetne. A tryb zdrada jest genialny. Ten drugi, Chciwość również jest fajny. :] Jak najbardziej polecam Titan Packa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 19:22, Ecko09 napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w tym trybie zdrada? Jak zdradzić kogoś? Ja tych z
mojej nie moge zdradzić, nie moge ich zabić, a oni mnie zabijają i jest napisane wtedy,
że mnie zdradzili...porąbane...

Drugi tryb strzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2009 o 18:05, Ecko09 napisał:

Zainstalowałem sobie też tego Titan Packa i nigdzie nie widze żadnych osiągnięć.

LOL, piszesz tak jakby te nagrody były nie wiadomo jak perfidnie ukryte, a wystarczy tylko dwa razy kliknąć i już ma się spis nagród na ekranie... xD

Co do Titan Packa, to bardzo mi się on podoba. Nie wszystkie nowe mapy stoją na równie wysokim poziomie, ale tak pod tym względem raczej nie ma powodów do narzekań ;P , a nowe tryby po prostu wymiatają. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować