Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2009 o 12:01, Ecko09 napisał:

Zna ktoś jakiś filmik ,gdzie jest pokazana gra tym tytanem?

Na steamie jest do ściągnięcia UT 3 Titan Trailer. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 16:29, ChrisBgnr napisał:

Czy Titan Pack lub ten nowy paczyk zawierają w sobie już mapy z wydanego jakiś czas temu
mini map packa?


Tak, zawierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję pomocy... ktoś może mi powiedzieć jak zainstalować Titan Pack''a do UT3 na STEAM ??
UT3 sciągnąłem poprzez steam i nie wiem do którego folderu mam zainstalować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 17:21, Arczir2d2 napisał:

potrzebuję pomocy... ktoś może mi powiedzieć jak zainstalować Titan Pack''a do UT3 na
STEAM ??
UT3 sciągnąłem poprzez steam i nie wiem do którego folderu mam zainstalować...

Steam automatycznie ściąga wersję z Titan Packiem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 17:21, Arczir2d2 napisał:

potrzebuję pomocy... ktoś może mi powiedzieć jak zainstalować Titan Pack''a do UT3 na
STEAM ??
UT3 sciągnąłem poprzez steam i nie wiem do którego folderu mam zainstalować...


Najpierw trzeba tego patcha 2.0 zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 19:40, Ecko09 napisał:

> potrzebuję pomocy... ktoś może mi powiedzieć jak zainstalować Titan Pack''a do UT3
na
> STEAM ??
> UT3 sciągnąłem poprzez steam i nie wiem do którego folderu mam zainstalować...
>

Najpierw trzeba tego patcha 2.0 zainstalować.

Co!?! Steam automatycznie ściąga UT3 z Titan packiem i nie wprowadzaj go w błąd jak nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 19:43, Vaako1902 napisał:

> > potrzebuję pomocy... ktoś może mi powiedzieć jak zainstalować Titan Pack''a
do UT3
> na
> > STEAM ??
> > UT3 sciągnąłem poprzez steam i nie wiem do którego folderu mam zainstalować...

> >
>
> Najpierw trzeba tego patcha 2.0 zainstalować.
Co!?! Steam automatycznie ściąga UT3 z Titan packiem i nie wprowadzaj go w błąd jak nie
wiesz.


A może wczesnej UT3 ze Steama ściągnął jak jeszcze nie było Titan Packa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 19:45, Ecko09 napisał:

A może wczesnej UT3 ze Steama ściągnął jak jeszcze nie było Titan Packa...

To nawet jeśli, to Steam automatycznie ściąga aktualizację i nie pozwoli uruchomić gry bez ściągnięcia patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było... UT3 ściągałem przed ukazaniem się Titan Packa.
w chwili obecnej Steam coś mi ściąga do UT3, ale Titan pack to to chyba nie jest bo mimo transferu na poziomie 10-30 mam 70% a ściąga się.. bo ja wiem... ze 2h ?

poza tym pobrałem TiTan Packa z linka podanego tu na forum, więc po co tracić czas na ponowne ściąganie?
a tak w ogóle to jest patch 2.0???? eee.. bo tego nie pobrałem myślałem że musi być 1.3....

to gdzie zainstalować to? bo zainstalowałem w : E:\Steam\steamapps\common\unreal tournament 3
musi być jeszcze patch 2.0 tak? więc jutro ściągnę i zobaczę, bo na razie Steam przestał ściągać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 20:54, Arczir2d2 napisał:

to gdzie zainstalować to? bo zainstalowałem w : E:\Steam\steamapps\common\unreal tournament
3
musi być jeszcze patch 2.0 tak? więc jutro ściągnę i zobaczę, bo na razie Steam przestał
ściągać...

Nic nie ściągaj dodatkowo, zostaw wszystko Steamowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 21:06, Vaako1902 napisał:

> to gdzie zainstalować to? bo zainstalowałem w : E:\Steam\steamapps\common\unreal
tournament
> 3
> musi być jeszcze patch 2.0 tak? więc jutro ściągnę i zobaczę, bo na razie Steam
przestał
> ściągać...
Nic nie ściągaj dodatkowo, zostaw wszystko Steamowi.


A niech robi jak mu sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 21:19, Ecko09 napisał:

A niech robi jak mu sie podoba...

Wiesz, dla mnie to on może wyrzucić komputer przez okno, ale jak chce żeby mu wszystko działało jak należy, to niech robi jak mu mówię. I po co się odzywasz skoro nic nie wnosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie kłócicie się...
już pobrane mam chyba wszystko, UT jest w wersji 2.0 mapki nowe mam, tryby też.
tylko teraz jest inny problem... gdy chcę wejść na serwer to klikam join, ładuje się, ale po wejściu na serwer okazuje się że jest pusty mimo że na liściez serwerami było np. 12/20 graczy..... co jest grane?
źle się zainstalowało czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest na napisane "12" czy "+12"? bo jeśli z "+" to wiąże się to z bugiem: to + oznacza liczbę botów ustawionych na serwie, co prawda pewnie boty są zazwyczaj dodatkowo wyłączone, a więc ich nie będzie w ogóle. Więc prawidłowa liczba graczy na serwie jest bez "+"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cały ten Titan Pack jest to strzał w dziesiątkę ze strony Epica. :) Nabrałem takiej ochoty na granie w UT3, jak jeszcze nigdy. ;P Te nowe tryby i mapy wystarczą mi na bardzo wiele długi posiedzeń przy tym tytule. ;]

Co do plusów ''''+'''' przy liczbie graczy na serwerach, to jest to imo co najmniej dziwny, żeby nie napisać głupi pomysł... Jeżeli chcę pograć sobie z botami to odpalam wtedy potyczkę, albo kampanię, ale po co komu boty na multi to naprawdę nie rozumiem. Ja takie serwery z plusami po prostu ignoruje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jakie dodatki wyszły do UT3 bo jakoś nie śledziłem tematu a na półce leży mi wydanie premierowe :P I tak postanowiłem znowu zainstalować, i już niewiem jak to sprawa z tymi patchami się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dość dziwny problem. Po uruchomnieniu gry lub w jej trekcie gra sama się wyłącza. Póki co nie ściągnąłem żadnych łatek, no lae chyba to problemem nie jest. Jak myslicie, w czym tkwi problem ? ( ofc. gra orginalna, a na dysku antywir, nie wykrywa wirusów )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować