Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2012 o 15:55, Krzysiek_Ogrodnik napisał:


Ale kurka, do czego to doszło, że ludzie nie chcą pobierać fajnych darmowych DLC :>

Trudno dogodzić człowiekowi :)

A jak jest z tą sceną multiplayer? Dużo osób gra? Bo nie wiem, czy opłaca się kupować czy nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 09:14, Andrzej15 napisał:

A jak jest z tą sceną multiplayer? Dużo osób gra? Bo nie wiem, czy opłaca się kupować
czy nie;)


Ja kupiłem za 7,99 i nawet jeśli miałbym bawić się w singlu / coopie to nie żałuję że nie posmakuje pełnoprawnego multiplayera ;]
Szkoda tylko że nie mam sprzętu który to odapli :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 09:14, Andrzej15 napisał:


Po dośc długiej przerwie odpaliłem kjakoś3 dni temu UT3 na multi i nadal znajdą się ludzie z którymi można zagrać. Cena gry nie jest duża, więc radzęsprawdzić samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 18:04, Murith napisał:

>
Po dośc długiej przerwie odpaliłem kjakoś3 dni temu UT3 na multi i nadal znajdą się ludzie
z którymi można zagrać. Cena gry nie jest duża, więc radzęsprawdzić samemu :)

Na Steamie stoi po 19.99 euro więc tak mało nie jest :) Chyba że poszukam na Allegro.

Takie jeszcze pytanie, za pewne retoryczne a nawet idiotyczne: jest w tej grze tylko kampania czy też można pograć sobie dowolną mapę na dowolnym trybie z botami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 00:28, Andrzej15 napisał:

Takie jeszcze pytanie, za pewne retoryczne a nawet idiotyczne: jest w tej grze tylko
kampania czy też można pograć sobie dowolną mapę na dowolnym trybie z botami?


Kampania to polaczone ustalone mapy z botami, okraszone czyms w rodzaju fabuly ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
UT 3 mozna juz kupić za około 20 zł. A co do grania z botami, to jak najbardziej : ) Sam lubie sobie ostatnio odpalić mapke przeznaczoną na duel i grać przeciw masie botów. Do tego mod, który sprawia, że po zabiciu przeciwnika jest Slo Motion. Odstresowanie gwarantowane : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z chatem głosowym w UT.
Gdy naciskam B pojawia się ikonka mikrofonu ale znajomi zupełnie mnie nie słyszą. Rzecz jasna Ja ich słyszę. Mikrofon działa i mam potwierdzenie tego chociażby w skype.
Możecie mi coś poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 23:16, Smileyer napisał:

Mam problem z chatem głosowym w UT.
Gdy naciskam B pojawia się ikonka mikrofonu ale znajomi zupełnie mnie nie słyszą. Rzecz
jasna Ja ich słyszę. Mikrofon działa i mam potwierdzenie tego chociażby w skype.
Możecie mi coś poradzic?

A nie masz dwóch mikrofonów podpiętych jednocześnie? Na przykład jednego w słuchawkach i drugiego w laptopie? Może jest jakiś konflikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku... Jednie mikrofon zintegrowany z laptopem, co prawda podczas gry korzystam ze słuchawek Panasonic RP-DJ600 ale one nie mają mikrofonu. Próbowałem, również bez nich ale nie przyniosło to efektu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy 10 grudnia 2012 roku... ktoś jeszcze gra na multi w UT3 ? Ktoś jeszcze odwiedza ten temat ?
Chciałbym kupić na steamie gierkę, ale jak nikt nie gra (prócz botów) to się chyba nie opyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 22:33, Kermit napisał:


Jakiś miesiąc temu jak grałem, to stało pare serwerów na których w godzinach wieczornych grało się ( głównie ) ze stałą ekipą. Jakoś specjalnie brak wielkiego wyboru serwerów mi nie przeszkadzał, bo zazwyczaj grałem właśnie na tych 2-3 serwach ( jeszcze mozna doliczyć fun serwer, gdzie 20v20 TDM rozgrywal sie na mapie do duela :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować