Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zgarnij darmową kopię Wiedźmina na GOG.com

25 postów w tym temacie

Świetna sprawa! Do tego tak jak w przypadku "dwójki" i innych gier z GOG dostaje się te wszystkie tapetki, avatary, artbook. Miły gest ze strony twórców/GOGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są problemy z zarejestrowaniem np. Platynowej Kolekcji. Sam sprawdzałem. :P

W tym wypadku trzeba się zastosować do instrukcji (zrobić foto pudełka z położoną obok kartką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Zarejestrowałem klucz z Wiedźmina 2 i jeżeli dobrze zrozumiałem od GOG można dostać albo 1 albo 2 tak? U mnie na koncie GOG pojawiła się ikona i notka iż dzisiaj zakupiłem WIedźmina 2 w rozszerzonej edycji ? Czyli za nic dostałem 2 kopie gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 18:51, Vojtas napisał:

Są problemy z zarejestrowaniem np. Platynowej Kolekcji. Sam sprawdzałem. :P


Mam Wieśka z Platynowej Kolekcji (czarno-srebrne, numer 000 na stopce) i poszło bez problemu. Co prawda gra była z dwupaka "Wiedźmińska Kolekcja" ale to zwykła Edycja Rozszerzona jedynki + dwójka premierowa w jednej paczce. Może po prostu pomyliłeś jakieś "O" z "0" itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 19:23, Alundro napisał:

Witam. Mam pytanie. Zarejestrowałem klucz z Wiedźmina 2 i jeżeli dobrze zrozumiałem od
GOG można dostać albo 1 albo 2 tak? U mnie na koncie GOG pojawiła się ikona i notka iż
dzisiaj zakupiłem WIedźmina 2 w rozszerzonej edycji ? Czyli za nic dostałem 2 kopie gry
?


Jeśli rejestrujesz część pierwszą to dostajesz kopię części pierwszej. To samo w przypadku części drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 19:24, Minamir napisał:

Może po prostu pomyliłeś jakieś "O" z "0" itp?


Nie pomyliłem. Po prostu część kodów rejestracyjnych nie działa. No ale sprawa już załatwiona. Czekałem chyba 1,5 dnia, nie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się rzuciłem na poszukiwania instrukcji z kodem, już miałem narzekać, że nie znalazłem i szkoda, że nic nie pomyśleli, a tu doczytałem końcówkę newsa i banan na twarzy :) No chyba, że dowód zakupu to tylko paragon, to wtedy po bananie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha! Ale tak już od dawna kupiłem legalna wersja "Wiedźmin 1" i mam nadal. Ale życzę radości dla szczęściarze, którzy nie mają nadal "Wiedźmin". Oczywiście pod warunkiem, że znają j.angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 19:38, Mercuror napisał:

Już się rzuciłem na poszukiwania instrukcji z kodem, już miałem narzekać, że nie znalazłem
i szkoda, że nic nie pomyśleli, a tu doczytałem końcówkę newsa i banan na twarzy :) No
chyba, że dowód zakupu to tylko paragon, to wtedy po bananie :(


Jako dowód zakupu wystarczy pudełko lub płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci, jak to wyglada z zapisami licencyjnymi. Mam kumpla co ma jedynke i dwójke... jakbym sobie jego kopie zarejestrował dla swojego konta GoGowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 19:14, Araziel77 napisał:

A w newsie nie dodano screena z Wiedźmina, bo Geralt ma pochwy na miecze :P

To pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy w tym newsie :P Ciekawe skąd te pochwy na miecze się wzięły, ktoś domalował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 21:17, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

"Product Key" - chodzi o ten klucz do rejestracji elektrnicznej, czy o to co jest nadrukowane
na tyle instrukcji? Bo nie mogę "zarejestrować".

Ja wpisałem ten od rejestracji.
BTW. Mam w końcu to o co mi chodziło :P Tapety wieśka z goga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować