Zaloguj się, aby obserwować  
Maurycy_69

The Elder Scrolls Online

258 postów w tym temacie

Jak ktoś chce kod: KY97L4PWWLNEWMDAJ3PM
Nie wiem z jakiej okazji dostałem, ale mnie ta gra nie interesuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co come on. gra wciaż mi sie apdejtuje :/ na piatek mialem spatchowane. odpalam w piatek...patch 21gb. no ok. trudno pogram w sobote. zostawilem na noc. z rana wchodze. super stworzylem postac. i wszedlem do gry. spoko. musialem wyjsc na trening wiec wylogowalem sie i wylaczylem kompa. wracam....znow download....juz widze nie pogram....ktos ma jakis pomysl? bo folder zajmuje mi 21gb juz...wiec co i gdzie on jeszcze ciagnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarscy i figurka wchodzą w skład każdej edycji kolekcjonerskiej.

Pre order daje early acces na 3 dni (5 dni w kolekcjonerce), zwierzaka i możliwość grania dowolną z 9 ras (10 w przypadku kolekcjonerki) w dowolnym przymierzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę obawiam się tego, jak będzie wyglądała kwestia pomocy technicznej w grze. Otóż dnia 3 marca zgłosiłem im problemy z aktywacją konta do bety (nie chodzi o stress-test, ale o zapisanie się do "normalnej" bety). Odpowiedź otrzymałem w dniu dzisiejszym :D Poinformowano mnie, iż beta już się skończyła, a co za tym idzie, nie są w stanie mi pomóc. Nie ma to jak sprawny i skuteczny support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera dla szczęśliwych (lol) posiadaczy kolekcjonerek. Stąd moje pytanie, czy od ostatniej bety coś zostało naprawione, questy nadal zabugowane, dużo ludzi w grze itp.? Ciekawi mnie to, z racji tego, że 2 tygodnie temu stan techniczny i niedoróbki były naprawdę poważne, a być może w przyszłości zainteresuje się kupnem, dlatego chciałbym to wiedzieć;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 19:21, QuandorX napisał:

Dzisiaj premiera dla szczęśliwych (lol) posiadaczy kolekcjonerek. Stąd moje pytanie,
czy od ostatniej bety coś zostało naprawione, questy nadal zabugowane, dużo ludzi w grze
itp.? Ciekawi mnie to, z racji tego, że 2 tygodnie temu stan techniczny i niedoróbki
były naprawdę poważne, a być może w przyszłości zainteresuje się kupnem, dlatego chciałbym
to wiedzieć;).


Czemu lol? Ja tam jestem szczęśliwa. :D
Stan techniczny jest nieco lepszy, ale myślę, że przesadzasz, mówiąc, że błędy były naprawdę poważne, bo dało się grać, a sposoby na ich obejście były proste. :P Podobnie teraz, spotkałam się z dwoma-trzema zbugowanymi questami, ale relog wystarczył, by śmigały. Nie ma nic, co by sprawiało, że utkniesz na dłużej z progresem czegokolwiek. Najgorsza zmora bety - blokujące się UI - na szczęście została usunięta. :D
Ludzi zaś jest od groma, aż się boję, co to będzie jutro, gdy wejdą osoby z pre-orderem standardowej edycji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2014 o 22:58, Arande napisał:

Ludzi zaś jest od groma, aż się boję, co to będzie jutro, gdy wejdą osoby z pre-orderem
standardowej edycji. :D


W sensie matsy nadal są kto pierwszyten lepszy, a nie dla każdego? Do tego pewnie do dungeonów nadal wpada stado ludzi pasujących do klimatu mojego questa, biegających w około ludzi których ratuję?
Ludzi od groma to powinno nie być.
Największą bolączką gry są właśnie ludzie obok mnie. Fatalnie połączyli mmo z tes. Poczekam na jakieś szczegółowe recenzje graczy mmo i tes oddzielnie, bo po becie widzę, że Gambon ciągnie cały produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 22:58, Arande napisał:

Czemu lol? Ja tam jestem szczęśliwa. :D

Taki mały przytyk z mojej strony, głównie powodowany moim średnim odbiorem gry i raczej negatywnymi opiniami na różnych forach np. Tamriel Foundry;)

Dnia 31.03.2014 o 22:58, Arande napisał:

Stan techniczny jest nieco lepszy, ale myślę, że przesadzasz, mówiąc, że błędy były naprawdę
poważne, bo dało się grać, a sposoby na ich obejście były proste. :P

Osobiście grałem podczas bety w Daggerfall i natrafiłem na 10 zabugowanych questów, nie dochodząc jeszcze do 10 lvl :D. Żadne relogi, cuda na kiju wtedy nie pomagały niestety, więc ten aspekt interesuje mnie najbardziej, bo to żadna zabawa robić questy i liczyć na tego niezabugowanego. Jednak jeśli rzeczywiście jest tak jak mówisz, to sytuacja się poprawiła.

Dnia 31.03.2014 o 22:58, Arande napisał:

Nie ma nic, co by sprawiało, że utkniesz na dłużej z progresem czegokolwiek.

Z tym miałem niezły problem w becie, w pewnym momencie pozostało tylko farmić moby, ale aż takim desperatem nie byłem i odpuściłem;).

Dnia 31.03.2014 o 22:58, Arande napisał:

Najgorsza zmora bety - blokujące się UI - na szczęście została usunięta. :D
Ludzi zaś jest od groma, aż się boję, co to będzie jutro, gdy wejdą osoby z pre-orderem
standardowej edycji. :D

Pewnie to przez to, że gra nie jest podzielona na serwery, tylko śmiga na jednym, tak zwanym megaserwerze. Z początkowymi tłumami jest różnie, bo niby na niektóre serwery przy starcie The Old Republic były kilkutysięczne kolejki, a teraz gra już od jakiegoś czasu jest f2p:P. Oby taki stan utrzymał się jak najdłużej, choć mam podstawy by sądzić inaczej. W każdym razie dzięki za twoją opinię:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka z gram.pl miała być dzisiaj, gra zostanie wysłana jutro.. Śmiech na sali. "W większości przypadków nasi klienci grę mają już dzień przed premierą!" - chyba trzeba było napisać, że dzień PO premierze.. Pre-order. Dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 14:47, Wrukos napisał:

Wysyłka z gram.pl miała być dzisiaj, gra zostanie wysłana jutro.. Śmiech na sali. "W
większości przypadków nasi klienci grę mają już dzień przed premierą!" - chyba trzeba
było napisać, że dzień PO premierze.. Pre-order. Dobre sobie.


Dziwne, ja odkąd tylko zamówiłam, miałam napisane, że gra zostanie wysłana 3 kwietnia. Gdzie dostałeś informację, że gra będzie wysłana dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, to podczas składania zamówienia widniało: "Planowana wysyłka: 02.04.2014". A jeśli się mylę, to i tak uważam, że zamawiający pre-order winni mieć jakąś korzyść z tego (czyt. wcześniejszy dostęp do gry).

PS. Wiem o early access, jednak ja nie mam do niego dostępu ze względu na płatność za pobraniem.

EDIT. Ja zamawiałem w połowie marca. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 18:32, Wrukos napisał:

EDIT. Ja zamawiałem w połowie marca. A Ty?


Gdy tylko kolekcjonerka pojawiła się w sprzedaży na stronie gramu, nie pamiętam dokładnie, który to był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z gry? Jeśli o mnie chodzi to po pierwszym kontakcie po becie mam następujące spostrzeżenia.

1. To chyba najlepiej wyglądająće MMO w jakie grałem. Przez długi czas po prostu zwiedzałem okolice.
2. Skonstruowany świat jest całkiem dobrze zaprojektowany. Cały czas jest co robić, kogo bić, co zbierać i zwiedzać.
3. Questy są w zasadzie podobne do innych tytułów, ciężko tu czegoś nowego uświadczyć.
4. Walka jest super. Przede wszystkim wymaga zaangażowania a nie jedynie naciśnięcia przycisku i czekania na cooldown.
5. Healing zapowiada się ciekawie więc pewnie pobawię się trochę w tym kierunku.
6. Crafting mi się podoba bo jest wystarczająco różnorodny by nie znudzić i jednocześnie na tyle mało skomplikowany by nie zniechęcić.

Grałem dopiero kilka godzin i dużego progresu nie zrobiłem, jednak wrażenia jak najbardziej pozytywne. Na chwilę obecną jestem przekonany, że zostanę w grze pomimo subskrypcji.

A propos comiesięcznych opłat. To pierwsze MMO od dłuższego czasu, z którego jestem zadowolony już na wejściu i szczerze, bardzo bym nie chciał oglądać w nim wszelkich reklamowych wstawek, upselli czy zaproszeń do skorzystania ze sklepiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować