Zaloguj się, aby obserwować  
Maurycy_69

The Elder Scrolls Online

258 postów w tym temacie

Dostałem zaproszenie na mila, zalogowałem się, pobrałem grę ale nie mogę się do gry zalogować, Login error.

Będzie to możliwe dopiero jutro czy coś źle robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 21:32, Szymon666 napisał:

Dostałem zaproszenie na mila, zalogowałem się, pobrałem grę ale nie mogę się do gry zalogować,
Login error.

Będzie to możliwe dopiero jutro czy coś źle robię?

przecież napisane jest

April 16th at 15:00 BST through Monday, April 20th at 15:00 BST


czyli od 16:00 czasu PL, jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako beta tester pobrałem i odpaliłem gierkę. Wszystko cacy, tylko w momencie ładowania po wstępnym filmiku pojawia się ekran z kręcącym się pierścieniem, który nie chce zniknąć. Tak jakby TESO się zacięło. Trwa to już od 15 minut i wyczuwam, że coś jest nie tak. Ma ktoś może podobną sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 20:24, QuandorX napisał:

Jako beta tester pobrałem i odpaliłem gierkę. Wszystko cacy, tylko w momencie ładowania
po wstępnym filmiku pojawia się ekran z kręcącym się pierścieniem, który nie chce zniknąć.
Tak jakby TESO się zacięło. Trwa to już od 15 minut i wyczuwam, że coś jest nie tak.
Ma ktoś może podobną sytuacje?

mam tak zawsze po każdym update albo zmianie w ustawieniach graficznych. niestety trzeba to przeczekać i potem już normalnie będzie się logować. aż do następnego update..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 08:32, Szymon666 napisał:

No to rozumiem, ale login error to nie to samo co konto nieaktywne albo coś w ten deseń.

a na stronie www normalnie się logujesz na konto? jaki status ma twoje konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 21:35, Maurycy_69 napisał:

mam tak zawsze po każdym update albo zmianie w ustawieniach graficznych. niestety trzeba
to przeczekać i potem już normalnie będzie się logować. aż do następnego update..

Dodali jakiś update ok 100 mb i zadziałało. Nieźle tam mają, ale ważne, że w miarę szybko reagują ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie na konto normalnie się loguję i logowałem przed 16 kwietnia, na status na koncie nie zwróciłem uwagi. Wczorają grę po 17 odpaliłem i wszystko działa.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać starych Wyjadaczy, jaka klasa najbardziej nadaje się do grania solo? Chciałbym rozpocząć zabawę, lecz nie ukrywam, że nie przepadam grać z ludźmi. Zazwyczaj w erpegach bawię się łotrzykami lub magami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pojęcie na temat gier online jest nikłe, tak więc do rzeczy:

Wraz z dwójką przyjaciół chcieli byśmy od czasu do czasu wspólnie wykonywać zadania, wędrować po mapie, bić niemilców itd.

Czy w tej grze jest to możliwe?

Z opisów jakie znalazłem wynika, że częściowo tak, tzn. można wspólnie zdobywać kopalnie, twierdze itd., ale czy jest możliwość wspólnego bezcelowego łażenia po mapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2015 o 08:05, Arclight napisał:

Moje pojęcie na temat gier online jest nikłe, tak więc do rzeczy:

Wraz z dwójką przyjaciół chcieli byśmy od czasu do czasu wspólnie wykonywać zadania,
wędrować po mapie, bić niemilców itd.

Czy w tej grze jest to możliwe?

Z opisów jakie znalazłem wynika, że częściowo tak, tzn. można wspólnie zdobywać kopalnie,
twierdze itd., ale czy jest możliwość wspólnego bezcelowego łażenia po mapie?


jasne ze tak :) to jest istotą gier mmorpg. macie cały otwarty świat możecie robić co Wam przyjdzie do głowy :) możecie robić questy, odkrywać nowe lokacje, chodzić na ryby, czy zwiedzać podziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2015 o 15:34, PrinceLaCroix napisał:

Chciałbym zapytać starych Wyjadaczy, jaka klasa najbardziej nadaje się do grania solo?
Chciałbym rozpocząć zabawę, lecz nie ukrywam, że nie przepadam grać z ludźmi. Zazwyczaj
w erpegach bawię się łotrzykami lub magami.

więc pierwsze pyatnie jakie się nasuwa - po co sięgasz po mmorpg? :P
ale ok, odpowiednik "łotrzyka" to będzie nightblade, a mag - sorcerer. Każdą klasą można grać solo, zależy kto co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2015 o 12:51, Maurycy_69 napisał:

więc pierwsze pyatnie jakie się nasuwa - po co sięgasz po mmorpg? :P


Dla lore i w ogóle wykreowanego świata? Ja tak w WoWa gram i jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować