Zaloguj się, aby obserwować  
Maurycy_69

The Elder Scrolls Online

258 postów w tym temacie

Jest może jakieś info na temat tego czy na sklepie gram.pl będzie można zamówić pre-ordera pudełkowej kolekcjonerki?? Byłoby fajnie ^^ bo w ''amazony'' nie bardzo mi się chce bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow ! Załapałem się na betę trwającą od piątku do niedzieli ! Powiedzcie mi jeśli jest napisane: "From Friday, February 7th at 12:00PM EST "
to zacznie się o północy w Warszawie, Londynie, czy NY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z ekipy gram.pl może dać info czy będzie u was pudełkowa kolekcjonerka? Na maila jednego nie dostałem odpowiedzi, drugi sie nie wysłał. Nie olewajcie klientów bo z nas żyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 11:40, BluesBoy napisał:

czyli u nas w sobotę rano?


U nas zaczyna się o 18:00 w piątek - kończy we wtorek o godzinie 6:00.
---
Ja już ściągam bo chętnie zagram. Głównie po to by potem nie żałować, że nie wydałem na grę pieniędzy gdy w internecie pojawią się hiper pozytywne recenzje i rozkręci się gigantyczna machina promocyjna (założę się, że Bethesda wyda naprawdę sporo pieniędzy...) Może mimo wszystko zostanę pozytywnie zaskoczony dlatego staram się nie nastawiać do gry zbyt negatywnie - ale przecieki które wypłynęły do tej pory nie nastrajają zbyt optymistycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W samym Skyrimie spędziłem ponad 300 h, więc warto sprawdzić... oj doba za krótka, a jeszcze wciągnąłem się teraz w Heartstone...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za miła niespodzianka, dzisiejszy egzamin zdany na 4, dostęp do bety Elder Scrolls... :) pewnie za dużo zawartości to mieć nie będzie, ale nawet na stress test chętnie pobiegam po Tamriel i obaczę, jak to wszystko oni zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja tez w koncu dostałem kod do bety. ma się zacząć w piątek o 18 czasu PL ale słyszałem że ostatnio wcześniej serwery postawili więc może i tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2014 o 15:09, zerohunter napisał:

21Gb, ja podziękuję za tą rozgrywkę, gdybym wiedział że to będzie lecieć 200kbps to bym
komuś oddał.


to do swojego łącza miej pretensje. w mieszkaniu w ktorym teraz mieszkam jest b. slaby net a leci 850 kbps...


ja jednak sie obawiam czy ten stress test wydoli....jeden mega serwer jak rozumiem a jednoczesnie tyle ludzi bedzie usilowalo sie zalogowac. ( tak w zasadzie bardzo sceptycznie podchodze do mega serwera, bo tlumy jak w noc zakupow w media markt latajace po tamriel? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2014 o 16:25, Kirabaxior napisał:

Dzisiaj w nocy jakimś cudem szło mi... 15mb/s :)


masz szybkie łącze. niestety teraz jestem chwilowo skazany na neostrade 10mb wiec już prawie dobe ciagne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2014 o 16:25, Kirabaxior napisał:

Dzisiaj w nocy jakimś cudem szło mi... 15mb/s :)


Ło, ja lecę 3mb/s.

Jak mówi kumpel, i tak pierwszy dzień to oglądanie launchera ;) W końcu można zobaczyć te ESO. Tak niejasna produkcja. Może Gambona już zamontowali... Postresuje się nieco serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować