Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: "Xbox 360 ma przed sobą więcej niż dwa lata życia"

13 postów w tym temacie

Kiedy niektórzy się wreszcie nauczą, że wsparcie obecnej generacji NIE równa się brakowi nowej. Nowe konsole zapewne w przyszłym roku się pojawią, co nie przeszkadza temu, żeby stare pozostały i były wspierane przez jeszcze jakieś 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie , ze ma.
Niektórzy do dziś młucą na Xbox 1 i PS2.
Poza tym muszą na czymś zarabiać zanim się next geny rozkręcą, a będą się rozkręcać długo (kryzys i doświadczenia z YLOD i RROD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myśle. Przypuszczam że zapowiedź next genu będzie w przyszłym roku a premiera początkiem 2014. Ale zanim ta konsola trafi do Polski na dobre, zanim zaczna wychodzic gry (starting lineup to zazwyczaj 2-3 fajne pozycje) minie trochę czasu. Sam jak gracz PCtowy dokupuje teraz xboxa dla kinecta i exclusiveow ktorych sie naskładało przez te lata a w które chętnie zagram. Cena konsoli jest teraz bardziej niż zachęcająca a myśle że posłuży mi jeszcze 2 - 3 lat, wtedy zdecyduje czy chce konsole nowej generacji (w zależności od awaryjności może się okazać konieczne poczekać na pierwszy HW refresh) czy zostaje wyłącznie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 10:25, szaryczlowiek napisał:

No ta lepiej opozniac rozwoj

No ba, bo przecież tak ciężko zrozumieć, że nikt nie każe developerom robić gry pod zacofane konsole i graczom kupować gry na nie, zamiast na mocne PCty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa czy stara generacja ... dla mnie istotne, żeby w momencie pojawienia się nowej nie ucinać od razu wsparcia dla starej generacji. Szczególnie, że ceny nowych generacji na starcie są po prostu na nasze warunki dość absurdalne. Ale myślę, że nie ma szansy na wstrzymanie się więcej niż jeszcze jeden rok/dwa zanim wejdzie nowa generacja. Poczekam chętnie na następne targi E3 bo tegoroczne nie były specjalnie fajne i pewnie wtedy pokażą nowe konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 11:43, Henrar napisał:

> No ta lepiej opozniac rozwoj
No ba, bo przecież tak ciężko zrozumieć, że nikt nie każe developerom robić gry pod zacofane
konsole i graczom kupować gry na nie, zamiast na mocne PCty.

Tylko rezygnacja z tych kilku milionów dolarów dodatkowego zysku i ryzyko, że gra może się nie zwrócić, ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta konsola ma i 10 lat zycia jesli tylko bedzie sie gralo w dotychczasowe gry/konsola przejdzie na full casual ;)...

Ja tam jednak wole zobaczyc te gry co to sie pojawiaja na E3 i ktore pokazuja, ze przestoj w rozwoju grafiki sie, mam nadzieje, skonczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się. Po prostu, jakby to powiedzieć...

Poziom przeskoku grafiki z takiego Wieśka, Skyrima czy innej ładnej gry do Watch Dogs jest, owszem, widoczny ale nie na tyle znaczny by nazywać to grafiką next-genową.

Przeskok PS2<->PS3 był znaczny i to nie wina konsol, że producenci dalej robią takie same te gry. Kiedyś dało się stworzyć TFU na PS2 i nowe konsole. Można? Można. Teraz twórcom się nie chce stworzyć gry na poziom konsol i stworzyć gry na poziom high end pc. Taniej zrobić porta. Więc pijcie lamenty do producentów gier, a nie do konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować