Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Rzut okiem na nową zawartość do TES V: Skyrim - oto gameplay z Dawnguard

11 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Już niebawem ruszy otwarta beta The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard. Na pierwsze fragmenty z rozgrywki nie musicie jednak dłużej czekać. Prezentujemy gorący materiał prosto z E3.

Przeczytaj cały tekst "E3 2012: Rzut okiem na nową zawartość do TES V: Skyrim - oto gameplay z Dawnguard" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Twórcy Dawnguarda zadbali ponadto o graczy z postaciami rozwiniętymi do najwyższych poziomów. Pojawią się nowi, potężni przeciwnicy, ale też niespotykane wcześniej zestawy broni."
czytaj walną tak brutalny lvl scalling, że będzie to aż komiczne. Już to przerabialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> czytaj walną tak brutalny lvl scalling, że będzie to aż komiczne. Już to przerabialiśmy.

Bardziej stawiam na skiepszczony balans ;-) To zawsze była bolączka ES, nie ominęło to też Skyrima - hehe, smoki już dawno biorę na kilka "strzałów", za to jak się natknąlem na jakiegoś ciężkozbrojnego elfa... to hohoho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie zapowiada. Szkoda tylko, ze jest to DLC, a nie porzadny, dlugi dodatek. Wtedy mozna by duzo bardziej rozwinac watek zapewne. Bedzie wampirza forma dla kobiet, juz sie ciesze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bedzie wampirza forma dla kobiet, juz

Dnia 08.06.2012 o 10:32, Eilene napisał:

sie ciesze:).


Nie słyszałem żeby to potwierdzili ale mam nadzieję że zrobią osobny model dla pań, nie tak jak zrobili z wilkołakiem...


Warto zwrócić uwagę na moment, w którym gracz chce wystrzelić z łuku siedząc w siodle - obraz zwalnia na chwilę, dzięki czemu możliwe jest lepsze wycelowanie w przeciwnika.

W podstawce był taki perk który przy celowaniu zwalniał grę, nie zmienia to faktu że z konia zabawnie to wygląda xD
Strzela przed cel żeby go trafić, nice...

Widać ten Vampire Lord jest jakimś badassem skoro lata skrzydłami bez błon, przesuwa się po powierzchni bez dotykania ziemi i nie boi się światła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 11:04, Sanders-sama napisał:

Nie słyszałem żeby to potwierdzili ale mam nadzieję że zrobią osobny model dla pań, nie
tak jak zrobili z wilkołakiem...


W którymś momencie gościu go o to zapytał, a facet potwierdził całkowicie osobny model wampa dla kobiet.

Dnia 08.06.2012 o 11:04, Sanders-sama napisał:

Widać ten Vampire Lord jest jakimś badassem skoro lata skrzydłami bez błon, przesuwa
się po powierzchni bez dotykania ziemi i nie boi się światła...


O tym też mówił. Jest to rodzaj magicznej postaci/formy i vampire lord cały czas lewituje, porusza się szybciej i takie tam. A światło go osłabia niby, choć nie powiedział tym w jaki sposób. Zresztą mówił też, że w drzewku wampira są perki zmniejszające negatywny wpływ słońca a nie wiemy jakie perki miał aktywne ten wampirek. Może na początku wampirzej kariery jest tak jak w poprzednich TESach, że pobyt na słońcu "zżera" nam hp? Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorzy wytłumaczyli, że wampir lata nie dzieki użyciu skrzydeł tylko dlatego, że jest to istota magiczna i dlatego może bardziej lewitować niż latać nad ziemią.

Jedyne co mi się nie podoba to strzelanie z kusz podczas jazdy konnej oraz to, że bełty trafiają i zabijają szkielety takie to troche nie logiczne. :) Chociaż w grach fantasy wszystko dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem bo myślałem że ten filmik to to co kilka dni temu na stronie cdaction.pl się pojawiło ale teraz obejrzałem i kamień z serca :)

@Kono123

Mnie też grając w Morrowinda wydawało się że strzelenie z łuku szkieletowi nic nie zrobi bo strzała przeleci przez żebra... Na szczęście byłem w błędzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować