Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Watch Dogs - nowa marka Ubi

512 postów w tym temacie

\

Dnia 14.06.2014 o 18:08, Marcin08 napisał:

Ok, problem jest trochę większy. Nagle nie mogę hakować wybranych przedmiotów i miejsc.
Przykładowo: mam misję, w której kradnę samochód z garażu, który jest zamknięty bramami.
W normalnym przypadku przytrzymuję Q i otwieram bramy. Teraz tej opcji nie ma, tak w
trakcie wykonywania misji jak i w czasie swobodnej jazdy. Ktoś się z czymś takim spotkał?
Coś można z tym zrobić?

Może musisz zrobić profilowanie i znaleźć skrzynkę, która otworzy ci bramę? Gdybym skojarzył misje, to było by mi łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem, chodzi o to, że nawet nie mogę shakować skrzynki po jej odnalezieniu.

Spoiler

Co więcej Aiden już nie otwiera sobie samochodow tylko wybija szyby

:/ Niby mam niektóre umiejetnosci odblokowane, a wygląda jakby ich nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 10:14, Zgreed66 napisał:

Może wyłączyłeś profilowanie sobie przez kliknięcie "z" (chyba).


to też nie to. Jadąc samochodem z włączonym lub wyłączonym "z" mogłem hackować mosty bramy itp. w chwili obecnej jedyne co mogę to światła na skrzyżowaniach, w pozostałych przypadkach nie wyświetla się Q żeby hakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie instalowałem jeszcze najnowszego patcha ale wiem,że po jego instalacji nie działa mod poprawiający grafikę (dodający,min.DoF),trzeba go dodawać od nowa,tyle,że ponoć nie działa stara wersja (6.0) tylko najnowsza (7.0) a ta jest ciut bardziej skomplikowana...w poprzedniej wersji wystarczy skopiować i wkleić dwa pliki a w najnowszej wersji mamy trzy foldery (Closer Camera,Far Camera,Normal Camera),każdy z nich zawiera te dwa pliki ale tylko pierwszy zawiera dodatkowo (Patch_Unpack - engine,generated,worlds),którą z tych trzech wersji mam wybrać?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okazało się że te problemy które miałem z hackowaniem związane były ze zrąbanym savem. Patch na szczęście wszystko poprawia, jedyne czego szkoda to utraty postępu w hackowaniu graczy online. Tak na marginesie też zauważyliście u siebie nieznaczną poprawę płynności działania gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już nowa wersja moda The Worse (0.8),która daje:

możliwość wyboru stopnia głębi ostrości;
różne typy efektu bloom (E3 Bloom, Light Bloom oraz standardowy);
kilka odmian korekcji obrazu;
zmiany w oświetleniu (m.in. różne rodzaje flar, poprawki związane ze światłem reflektorów, itd.);
możliwość użycia patcha z teksturami stworzonymi przez MalDo, zmniejszające zacinanie się;
efekt wiatru znany z E3;
zniwelowano problemy z HDR;
zredukowano czas respawnu cząsteczek, dzięki czemu na ulicach znajduje się więcej dymu i mgły;
modyfikacja jest zintegrowana z patchem firmy Ubisoft;
zmiany w SSAO, deszczu i efekcie bloom.

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=390438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś bawił się już najnowszą wersją moda?
w instrukcji pisze:

"Place your Game_Path For example Game_Path=C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Watch_Dogs\"

po polsku:

"Zmodyfikujcie sekcję Game_Path, podając lokalizację gry na waszym dysku twardym, np. Game_Path=C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Watch_Dogs\"

problem w tym,że ja nie mam gry na partycji C:,ani na Steamie,mam ja na partycji E (fotka),co mam więc wpisać w sekcji Game_Patch w WDTCconfing?
WDTConfing wkleiłem do głównego folderu z grą,plik zawiera:

//THIS FILE IS GENERATED BY WDTooL
////DON''T MODIFY MANUALLY, THAAANK YOU!!!
USER_DATA_PATH=
GAME_PATH=
HEADLIGHT_SHADOWS=True
ANAMORPHIC_LENSFLARES=2
BOKEH_DOF_INTENSITY=2
BLOOM_INTENSITY=2
ENHANCED_LIGHTING=False
COLORGRADING=True
CAMERA=1
ULTRA_TEXTURES_HACK=True
PERFORMANCE_LOD_HACK=True
INCREASED_CIVILIANS=True

co mam więc wpisać w GAME_PATH=?

kolejnym krokiem jest WDTooL: po odpaleniu mam takie coś (fotka),tak to ma wyglądać?,po zaakceptowaniu zmian pojawia się czarne,prostokątne okienko z myślnikiem,które zamyka się po jakimś czasie,mam tam coś wpisać?.
Pytam,gdyż po tych zmianach nie widzę większych zmian w grze,poza błędami w grafice: woda (ale tylko na otwartych akwenach) jest przedzielona białymi,poziomymi liniami,pasami a okresowo nawet znikają tekstury (cała woda),podobne zjawisko czasami występuje na chodniku.

20140626111718

20140626112354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co mam więc wpisać w GAME_PATH=?


E:/Watch Dogs


Co do konfiguratora nic się tam nie wpisuje, czekasz aż zniknie okienko i zamykasz aplikacje. Ja tak zrobiłem i nie miałem żadnych błędów, nie wiem co może powodować te błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 11:53, Mefisto napisał:

co mam więc wpisać w GAME_PATH=?


E:/Watch Dogs


Co do konfiguratora nic się tam nie wpisuje, czekasz aż zniknie okienko i zamykasz aplikacje.
Ja tak zrobiłem i nie miałem żadnych błędów, nie wiem co może powodować te błędy.


A jak zrobić screen z gry?,print screen nie działa w tym przypadku (po wklejeniu zrzutu ekranu mam czarny ekran).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 11:53, Mefisto napisał:

co mam więc wpisać w GAME_PATH=?


E:/Watch Dogs


Co do konfiguratora nic się tam nie wpisuje, czekasz aż zniknie okienko i zamykasz aplikacje.
Ja tak zrobiłem i nie miałem żadnych błędów, nie wiem co może powodować te błędy.


E:\Watch Dogs tak jest poprawnie

Jak ustawisz opcje graficzne i klikniesz na zatwierdzenie tych opcji w Twoim katalogu gry w odpowiednim miejscu utworzą się 2 pliki patch coś koło 1,3 GB jeśli dałeś z poprawionymi teksturami od Maldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu mi sie udalo zrobic trofeum za pobicie 3 kolesi w piciu do levelu 10. Nie wiem czym sie Ubisoft kierowal robiac mini gre trudniejsza od calej gry nawet na poziomie realistic. Nie dosc ze jest to strasznie flustrujace, to jeszcze podczas prawie wygranej juz gry moze ktos zaczac strzelac (akurat w Pawnee to ciagle ktos strzela) i przerwac gre. Do tego ciagle musimy sluchac tych samych tekstow, w przypadku wygranej czekac na respawn NPC aby zaczac kolejny level, w przypadku przegranej zasuwac do puby nie wiadomo z kad. Generalnie zabiera to strasznie mnostwo czasu, daje bardzo malo satysfakcji, a na koncu dostajemy smieszny brazowy pucharek...

Podobno jest petycja do Ubi od graczy zeby zlikwidowali trofeum za picie badz zmniejszyli poziom trudnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 12:27, Morrdin napisał:

Ja dochodze do poziomu 5 i odpadam ;D nawet nie chcę wiedzieć co jest potem


Jesli chodzi Ci o Pwanee level 5 to ja tez tam utknalem. Moj problem polegal na tym ze lecialem szybko przez punkty ktore co chwile ulegaly zmianie i przez to krazylem za dlugo wokol jednego. Myk polega na tym zeby poczekac, nie ruszac kulkiem, zmieni sie punkt, najechac kliknac, potem drugi, trzeci, nie spieszyc sie.

Tu jest dobry przyklad kolo 13 minuty i 15 sec.
https://www.youtube.com/watch?v=d2B3YGTtZrA

Jak sie zmieniaja to leci szybko jak nie to czeka na zmiane spokojnie. Powodzenia, w koncu napewno sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Takie niby proste pytanie, ale nie wiem co zrobić. Otóż kupiłem grę Watch Dogs w wersji cyfrowej klucz na Uplay. Grę pobrałem, śmiga aż miło. A właściwie śmigała. Po którymś z kolei uruchomieniu gry - zaczęła się ona wyświetlać w trybie okna. Okno to zajmuje około 80 % ekranu. Nie można go pomniejszyć ani powiększyc, w rogu prawym u góry jest tylko czerwony x ale kursorem i tak nie można go zamknąć, bo kursor nie jest w stanie wyjść po za ramkę okna. Nie znalazłem w ustawieniach gry ani uplay żadnej opcji "wyświetlaj w oknie" czy podobne. Nie instalowałem żadnych modów ani nic. Podpiąłem tylko kilka razy laptop do telewizora, ale początkowo wszystko działało prawidłowo. Nie wiem co zrobić, a jest to denerwujące. System Windows 8.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 08:56, BluesBoy napisał:

Witam ! Takie niby proste pytanie, ale nie wiem co zrobić. Otóż kupiłem grę Watch Dogs
w wersji cyfrowej klucz na Uplay. Grę pobrałem, śmiga aż miło. A właściwie śmigała. Po
którymś z kolei uruchomieniu gry - zaczęła się ona wyświetlać w trybie okna.


Alt+Enter powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 10:13, SurgeonOfDeath napisał:

>
też to miałem musiałem. W opcjach włączać z powrotem fullscreena.


To muszę poszukać w opcjach, bo nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować