Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Watch Dogs - nowa marka Ubi

512 postów w tym temacie

Jest na co wydawać kasę wraz z postępami fabuły? Jakieś nowe rzeczy zostaną odblokowane? Póki co skończyłem 5 misję głównego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za głupi aby ukończyć samouczek hakowania :S Naciskam kółko myszy, tak jak każe instrukcja na ekranie, pojawia się mapa miasta z różnymi trybami hakowania online i... co dalej? Klikam w te ikonki, ale nic się nie dzieje. Jedynie po kliknięciu na tryb "1 vs 1" wyskakuje okienko z opisem tego trybu, ale to wszystko. Niczego nie da się włączyć, a co gorsza, nie da się też powrócić do gry. Przycisk escape po prostu nie działa. Mogę jedynie gapić się w tę mapę i wyłączyć grę za pomocą alt+F4. Co robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2014 o 19:35, Sandro napisał:

(...) Co robię źle?


Nic nie robisz źle, po prostu czegoś nie robisz.

Jak w coś wejdziesz, to po lewej stronie są ikonki i można tam wybrać lewym myszy. Poszukałem screena z tym, byś zobaczył i się naumiał. :P

20140804212843

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2014 o 19:35, Sandro napisał:

Jestem za głupi aby ukończyć samouczek hakowania :S Naciskam kółko myszy, tak jak każe
instrukcja na ekranie, pojawia się mapa miasta z różnymi trybami hakowania online i...
co dalej? Klikam w te ikonki, ale nic się nie dzieje. Jedynie po kliknięciu na tryb "1
vs 1" wyskakuje okienko z opisem tego trybu, ale to wszystko. Niczego nie da się włączyć,
a co gorsza, nie da się też powrócić do gry. Przycisk escape po prostu nie działa. Mogę
jedynie gapić się w tę mapę i wyłączyć grę za pomocą alt+F4. Co robię źle?


Ja wziąłem alt tab del i wyłączyłem grę, wczytałem i poszło dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2014 o 21:29, Kakarotto napisał:

Jak w coś wejdziesz, to po lewej stronie są ikonki i można tam wybrać lewym myszy.

Z tym że u mnie w te ikonki można klikać bez celu cały dzień. Widzę również, że na screenie legenda u dołu ekranu jest jakby bogatsza. Ja mam jedynie "navigate" oraz "world map". Nawet "back" nie mam więc po wejściu w to okno, jedyne co mi pozostaje to alt+F4. Ale udało mi się to obejść w opcjach - po prostu wyłączyłem całą opcję hakowania online. Straciłem przy tym wszystkie zdobyte punkty i umiejętności, ale na szczęście nie było tego wiele. Grunt, że mogę grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2014 o 01:53, Sandro napisał:

Z tym że u mnie w te ikonki można klikać bez celu cały dzień. Widzę również, że na screenie
legenda u dołu ekranu jest jakby bogatsza. Ja mam jedynie "navigate" oraz "world map".
Nawet "back" nie mam więc po wejściu w to okno, jedyne co mi pozostaje to alt+F4.


Dziwne, też miałem mały problem z odnalezieniem się w tym, ale nie musiałem wychodzić z gry. Po prostu szukałem tak długo, aż się ruszyło do przodu. ;P

Dnia 05.08.2014 o 01:53, Sandro napisał:

Ale
udało mi się to obejść w opcjach - po prostu wyłączyłem całą opcję hakowania online.
Straciłem przy tym wszystkie zdobyte punkty i umiejętności, ale na szczęście nie było
tego wiele. Grunt, że mogę grać dalej.


To raczej niezbyt dobre wyjść, ale skoro inaczej się nie da, to trudno.

W sumie ciągle tej gry się uczę i nie mam pojęcia jak wiele tracisz bez tej opcji, ale pewnie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2014 o 15:19, Kakarotto napisał:

Po prostu szukałem tak długo, aż się ruszyło do przodu. ;P

Ja tam nawet nie mam czego szukać. Mogę klikać w każdy piksel z osobna, a i tak nic się nie dzieje. Nie chodzi o to, że cały czas jest jakiś loading czy łączenie z siecią. Nic. Zero. Null. Zrób sobie screena swojego pulpitu, zapisz w jpg i po otwarciu pliku, spróbuj otworzyć którąkolwiek ikonkę. To identyczna sytuacja.

Dnia 05.08.2014 o 15:19, Kakarotto napisał:

W sumie ciągle tej gry się uczę i nie mam pojęcia jak wiele tracisz bez tej opcji, ale
pewnie wiele.

Meh. Gardzę trybem multi i wszystkim co wiąże się z graniem przez sieć z innymi. Według ostrzeżeń jakie mi wyskoczyły, straciłem tylko punkty i zablokowałem sobie możliwość odblokowywania nowych perków, które i tak skupiają się niema wyłącznie na trybie sieciowym. W singlu przydałby mi się chyba tylko ten, który zwiększa obrażenia zadawane pojazdom. Ale z drugiej strony, ta gra i bez żadnych bonusów nie jest specjalnie trudna więc nie będę płakał za dodatkowymi ułatwiaczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ta gra i bez żadnych bonusów nie jest specjalnie trudna więc nie będę płakał za dodatkowymi ułatwiaczami :)
Za to zaliczenie minigierki w picie na poziom 10 to jest wyzwanie .. Szczerze mówiąc chyba trudniejsze od calej gry na najwyższym poziomie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2014 o 15:42, Morrdin napisał:

Za to zaliczenie minigierki w picie na poziom 10 to jest wyzwanie .. Szczerze mówiąc
chyba trudniejsze od calej gry na najwyższym poziomie xD

xD. Realistyczne podejście. BTW założę się, że gra powstawała na 10 lvlu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu po tylu patchach ta gra chodzi znośnie na moim GTS''ie 450, mam nadzieję że AC Unity nie będzie miało takich problemów, od premiery to moje drugie podejście do gry, poprzednio zraziło mnie że gra cięła się niemiłosiernie a teraz chodzi na średnio/wysokich nawet znośnie 25-30 klatek w hd ready (taki mam monitor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie udało mi się pograć bez problemów technicznych. Po 10 godzinach spędzonych na zabawie i ukończeniu I aktu mogę już się pokusić o jakiś pierwsze wrażenia. I, niestety, uczucia mam mieszane:
- historia wydaje się całkiem ciekawa, choć same wprowadzenia do misji prezentują zróżnicowany poziom - od świetnych scenek z siostrą Aidena do słabych krótkich rozmówek przez telefon (na których czasem ciężko się w trakcie jazdy skupić)
- zadania w wątku głównym dają radę, tylko przypadki z game over po wykryciu bywają irytujące i zamieniają się w festiwal wczytywania stanu gry - Assassin''s Creed już od takich kwiatków odchodzi
- misje poboczne albo świetne (hakowanie nadajników i prywatnych kamerek), albo beznadziejnie frustrujące (jazda samochodem na czas)
- czy poziom easy jest taki naprawdę (bo czasem mam wrażenie, że to się tyczy jedynie zadawanych/otrzymywanych obrażeń)?
- dlaczego ciągle dostaję oferty misji online, choć wyłączyłem wszystkie z tym związane opcje?
- i oczywiście gra nawet u mnie na medium/high jest ładna (nie ogarniam jak można na to narzekać), a miasto ciekawie zaprojektowanie

@Tarasada - obstawiam, że AC Unity będzie chodził jeszcze gorzej. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Czy gra w wersji na xbox360 jest warta swojej ceny? Zastanawiam się nad nią gdyż mam możliwość wybrania 1 gry którą otrzymam w prezencie:P Nie chce mi się wertować opinii i chciałbym po prostu usłyszeć czy gra jest warta wybrania spośród dziesiątek innych?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem grę i niestety jest ona mocno średnia. Nawet tak wychwalana grafika wcale nie jest aż taka super jak wszyscy mówią. Jeśli ktoś miał co do tej gry wielkie oczekiwania, to uzna grę za słabą. Ja nie miałem do niej żadnych oczekiwań i nawet nie oglądałem trailerów i grało mi się w miarę fajnie, ale nie było to nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 23:12, SplitGrave napisał:

Właśnie przeszedłem grę i niestety jest ona mocno średnia. Nawet tak wychwalana grafika
wcale nie jest aż taka super jak wszyscy mówią. Jeśli ktoś miał co do tej gry wielkie
oczekiwania, to uzna grę za słabą. Ja nie miałem do niej żadnych oczekiwań i nawet nie
oglądałem trailerów i grało mi się w miarę fajnie, ale nie było to nic nadzwyczajnego.


To w tej grze grafika była wychwalana? Pomijając pierwszą prezentację na E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bez względu na ustawienia grafiki, gra na początku działa bardzo płynnie, natomiast po kilku minutowej przejażdżce autem po mieście gra zawiesza się na kilka sekund, po czym przez kolejną minutkę działa dobrze i następnie znów zawiecha.

Ten cykl trwa prze cały czas od momentu pierwszej zwiechy.

Na chwilę obecną formatowałem dysk, zainstalowałem świeżego windowsa (7 SP1 64bity) z najnowszymi aktualizacjami, zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej.
Problem niestety nie ustąpił.

Specyfikacja mojego kompa:

i5 4670K 4.3GHz
Asus GeForce GTX 970 4GB
12 GB RAM DDR3 1600MHz.
(Gra jest zainstalowana na dysku SSD)

Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki za pomoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra w wersji na ps4 jest warta wydania 70zl? Oczy mnie nie rozbola od slabej grafiki czy cos? Jutro zbroje sie w gta v i po prostu zastanawiam sie czy watch dogs dorownuje choc troche poziomem do gta. Czy to graficznie czy to rozbudowanym swiatem, misjami itp. Widzialem wersje na ps3 i to jakas kaszanka wizualna byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odbieram dziś Watch Dogs na PS4.
Czy gra na start wymaga jakichś aktualizacji? Neta w konsoli nie mam także nic nie pobiorę; czy to nie będzie przeszkadzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować