Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Watch Dogs - nowa marka Ubi

512 postów w tym temacie

Mi model jazdy przypomina z gry Lamborghini American Challenge. Wszystkie NFsy potem plagiatowały tunning w grach. Do dziś mam tą grę w domu. Pamiętam jak przez pomyłkę odkryłem cheata w tej grze i dostałem full kasy pełne upy. I potem dopalacz i odbijałem się od krawędzi, ale i tak wygrywałem takie to mocne było.
Na tej grze opanowałem spaczony model jazdy nie puszczania gazu. W watch dogs mogę tak samo, a nawet jeżdżę bezwypadkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra podziałała zaledwie kilka godzin i już pierwsze poważne problemy z produkcją i Uplayem. Co prawda nie odkryłem koła na nowo, bo mam problem "tylko" z save''ami. Na oficjalnym forum Ubisoftu wątek o tym ma już 111 stron, także nie jestem osamotniony. Ale to wkurzające, bo chcę zagrać, a nie mogę. Ubisoft pierwsze co powinno zrobić, to zająć się tym problemem. Nie wiem jak mogą wydawać kolejną wersję beta, która najprawdopodobniej nigdy nie wejdzie w finalną wersję, bo wcześniej wyjdzie druga część. A ludzie kupują grę na potęgę, a później się dziwią, że wychodzą w dniu premiery takie potworki jak SimCity, Battlefield 4 czy w tym roku Watch Dogs. Dobrze, że grę wygrałem w konkursie, bo zamiast wkurzonego gracza, byłbym teraz wkur***nym klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 14:18, Kraju napisał:

Gra podziałała zaledwie kilka godzin i już pierwsze poważne problemy z produkcją i Uplayem.
Co prawda nie odkryłem koła na nowo, bo mam problem "tylko" z save''ami. Na oficjalnym

Ja olewam synchronizację, bo za dużo z tym problemów. I tak gram na jednym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale chyba osoby, które mają to wyłączone i tak napotykają problemy z save''ami. Cały Uplay powinien pójść do kasacji i albo Ubi robi Uplay 2 albo wszystko powinno lądować na Steamie (co tylko wzmogłoby monopol usługi od Valve, czego zwolennikiem nie jestem - monopolu oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tylko wydaje, czy Ubi rzeczywiście coś robi (powoli bardzo, ale jednak)? Od wczoraj już apka mobilna zdecydowanie mniej problemów ma z łączeniem z Uplayem (inna sprawa, że ciągle zdarza się jej wywalać) i (o dziwo) nawet dwa razy udało mi się połączyć z kimś przez szybką grę, w tym raz ukończyć bez rozłączenia.

Co do Sweet FX, rzeczywiście, widać że wystarczy zmiana kolorystyki i kontrastu, żeby gra wyglądała znacznie lepiej. Jeszcze nie próbowałem go instalować, ale w najbliższym czasie chyba to zrobię i zobaczymy jak będzie wtedy wszystko hulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2014 o 19:21, aragorn14 napisał:

Co do Sweet FX, rzeczywiście, widać że wystarczy zmiana kolorystyki i kontrastu, żeby
gra wyglądała znacznie lepiej. Jeszcze nie próbowałem go instalować, ale w najbliższym
czasie chyba to zrobię i zobaczymy jak będzie wtedy wszystko hulać.


Ja właśnie spróbowałem ale nie mogę uruchomić efektu, ani insert ani tylda nie działa, muszę się zapytać na forum, gdzie to wklejono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 20:38, Derneth napisał:

Wklejasz to tam gdzie masz watchdogs.exe albo użyj SweetFX-Configurator.

Wkleiłem (bin) i nic, próbowałem uruchomić w grze, wciskając ''insert'' i nadal nic
tyle,że nie wkleiłem wszystkich plików z paczki do gry, nie wkleiłem folderu "x64_dll''s", gdyż nie kazano tego wklejać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki, już działa, musiałem ściągnąć paczkę SweetFX z innego miejsca (było tego więcej, niż miałem wcześniej) a zawartość pobranego preseta wkleiłem do "SweetFX_preset.txt" i działa po wciśnięciu tyldy - wygląda fajnie ale, niestety, powoduje u mnie jakieś przebicia i artefakty (coś mi prześwituje przez obiekty, obraz, zwłaszcza na czarnym tle) więc nie wiem, czy to dobry pomysł, choć wygląda na prawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem, że na razie grę zostawię, poczekam na patche. Może poprawią model jazdy i fizykę? :D
Zrobilem tak z Rome 2 po premierze, ostatnio wrociłem do gry i bawilem się wspaniale.
Lepiej poczekać z dwa miesiące niż się męczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 08:16, Derneth napisał:

Czyli wygląda na to, że SweetFX gryzie się z filtrami do wygładzania krawędzi jakie są
włączone w Watch_Dogs.

Po powrocie z pracy wyłącze AA i zobaczę, czy to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
na pewno większość z was oglądała gameplay z Watch Dogsa
więc to prosiłbym was o drobną przysługę
obejrzyjcie mojego watch dogsa i powiedzcie mi w czym jest gorszy od innych znanych youtuberów
uwagi możecie pisać na mejla[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 19:30, as073 napisał:

czym jest gorszy od innych znanych youtuberów

Tak, jest. Zero pomysłu na prowadzenie komentarza, nic oryginalnego, denne odzywki i powiedzonka.
Mówię szczerze, a nie dlatego, żeby Cię hejtować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 17:34, as073 napisał:

nie no spoko nic przecież do was nie mam macie już poprawiony odcinek nr 8 ale przecież głosu nie zmienie


jeśli chcecie to piszcie co mogę poprawić
(jak wszyscy 1 oglądacie to się waszej opini nawet nie dziwie)
dziś kolejna porcja śmieci trafiła na yt chcecie oglądajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować