Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Watch Dogs - nowa marka Ubi

512 postów w tym temacie

Musisz mieć świadomość, że ogrom odbiorców tego typu treści, często nie ogląda tego by zobaczyć grę, a po prostu posłuchać co prowadzący ma do powiedzenia. A jeśli komentator nie ma nic ciekawego do zaoferowania to trochę lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początku nic nie może być idealne
ale podkreślam 1 wyszła beznadziejnie według mnie the best jest 8 lecz tu też daleko od doskonałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super że większość gra ja wciąż czekam na bonus i Season Pass za który zapłaciłem a nie otrzymałem. Skontaktowałem się http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=76869&pid=337 wypełniłem formularz i od 4 dni cisza. Rozumiem że firma gra na zwłoke żebym nie mógł zwrócić produktu bo nawet telefonicznie(022 33 22 232) nikt nie odbiera.Po prostu świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 17:49, as073 napisał:

na początku nic nie może być idealne
ale podkreślam 1 wyszła beznadziejnie według mnie the best jest 8 lecz tu też daleko
od doskonałości


1. moim zdaniem sobie odpuść bo wyjątkowo słabo ci idzie, ewidentnie na siłę, nie chcę się ciebie wcale słuchać...
2.to temat o grze a nie marnych i słabych poczynaniach na YT
3. spojrzałem na część 8... żałuję straconego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 19:30, as073 napisał:

obejrzyjcie mojego watch dogsa i powiedzcie mi w czym jest gorszy od innych znanych youtuberów


Zacznijmy może od tego, że od takich spraw jest osobny wątek: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8695&u=1225

Co do samego filmu... po 15 sekundach miałem ochotę wyłączyć. Nie rozumiem, po co silisz się na bycie "cool". To nie jest cool, to jest irytujące. Po 40 sekundach krew mnie nagła zalała. Przeskoczyłem kilka minut, żeby nie było, że nic nie obejrzałem. W okolicach 10:15 rzucasz jakiś tekst o "zabił człowieka, wyciągnął z niego informacje, a ja to muszę nagrywać". Serio? To jest, Twoim zdaniem, właściwy komentarz do gameplayu? Pod koniec 15 minuty komentujesz, jak to "sp..." grę. Chłopie, weź się ogarnij! Jak dopiero zaczynasz robienie gameplayów, to najpierw trochę pograj, żebyś wiedział, o co chodzi, a dopiero potem bierz się za robienie filmów. Na improwizację to mogą sobie pozwolić osoby, które już w tym mają doświadczenie. Kroplą, która przelała czarę goryczy, była awantura (?) w tle (około 16:30). Nie wiem, jakie relacje panują w Twojej rodzinie, ale ja, słysząc płacz małego dziecka i krzyki starszych osób, przynajmniej bym wstał zobaczyć, czy nikomu nie dzieje się krzywda. A już na pewno nie kontynuowałbym gameplaya.

Wybacz, ale jeśli chcesz się tym zająć na poważnie, to baaaaaaardzo dużo pracy przed Tobą, bo na chwilę obecną tego się po prostu nie da oglądać. Pooglądaj sobie profesjonalne filmy (może niekoniecznie polskie, bo tu raczej nie bardzo mamy się czym pochwalić), posłuchaj, jak komentowane są gry, jakiego języka się używa, a dopiero potem próbuj w tym swoich sił. Jednym z zadań gameplayów jest zachęcenie widza do zagrania w grę. Nie jestem fanem WD (patrz, psy? Naprawdę? Nawet, jeśli to żart, to jest to wyjątkowo nieudolne tłumaczenie), ale Twój filmik zniechęcił mnie do nich jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 17:49, as073 napisał:

na początku nic nie może być idealne
ale podkreślam 1 wyszła beznadziejnie według mnie the best jest 8 lecz tu też daleko
od doskonałości


skup się na krótszych materiałach 5-10 minut. Łatwiej będzie dojść ci do wprawy.(na razie wygląda to dość słabo)
Musisz mieć coś co przyciągnie ludzi.
Zobacz sobie day9, amaza, husky(chociaż jest nudny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dłużej w Watch Dogs i muszę przyznać, że jest momentami średnio i momentami dobrze.. zależy od misji itp - ratuje ją fabuła i hakowanie + możliwości skradania. Niestety wiele innych aspektów i elementów totalnie kuleją. Grę tworzyli 4 lata? Chyba byli na haju :P. To jest wczesna beta. Nie oceniam grafiki bo to już inna sprawa - dla mnie grafika jest obojętna.

Plusy gry:
- elementy skradanki,
- hakowanie
- tryb online
- strzelanie i inne walki bronią palną
- fabuła w miarę udana
- dużo rzeczy do robienia - gry szachy itp

Minusy gry:
- jazda autem
- kolizje z innymi autami (to chyba jakaś kpina)
- brak balansu w wielu elementach,
- po co pieniądze?
- brak radiostacji
- brak klimatu prawdziwego miasta (już GTA 1 miał lepszy klimat),
- ubiór bohatera chyba standardowy najlepszy.. bo te inne niczym aż tak się nie różnią
- misje poboczne za szybką nudzą (niestety sprawdziło się to co narzekałem przed premierą ze misje poboczne będą mało urozmaicone i tak jest ;/),
- bardzo dużo ograniczeń jeśli chodzi o możliwości zwiedzania itp.. Czemu nie można wjechać windą na szczyt wieżowca Hancock ?? ;/
- mała różnorodność krajobrazu i budynków (W gta 5 chyba każdy budynek jest zupełnie inny i to samo sceneria).
-

wiele by jeszcze wymieniać.

Grę ratuje ciekawa fabuła, która od 2 aktu się rozwija.. Szkoda spodziewałem się czegoś na miarę GTA 5.. Mimo to przejdę ją bo aż tak bardzo nie rozczarowuje, ale i też nie zachwyca.. Po prostu typowy średniak z dużym plusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś pomysł na to, żeby SweetFX nie powodował problemów graficznych?
próbowałem wyłączyć AA i HBAO i nic z tego, cały czas mam przebicia, odbicia, itp. nawet w menu gry.
Bawiłem się też konfingiem gry w "dokumenty''/"My Games", zmieniłem tylko parę opcji:

<quality ResolutionX="1920" ResolutionY="1080"
SuperSampling="1" HighPrecisionNormal="1" RenderSplashes="1" RenderRain="1"

i teraz gra nieźle ścina ale jeszcze da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 23:07, Zgreed66 napisał:

Takie w sumie pytanie do posiadaczy PS4. Jak macie widok z kokpitu to zegary macie zblurowane,
czy bez bluru i dobrze widoczne?


Posiadaczem PS4 nie jestem, ale odnoszę wrażenie, że zblurowane zegary są w każdej edycji. Chyba tak to miało wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w drugim akcie.

Spoiler

Nagle straciłem możliwość hakowania mostów i wysadzania kanalizacji. Dodatkowo, nie mogę hakować innych online (mam komunikat ukończ wprowadzenie do zadań online) Wczesniej było ok, mnóstwo czasu spędziłem na tym hakowaniu, nie bardzo wiem o co chodzi

. Czy jest to podyktowane jakoś fabułą czy mam jakiś parszywy błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 18:33, Marcin08 napisał:

Jestem w drugim akcie.

Spoiler

Nagle straciłem możliwość hakowania mostów i wysadzania kanalizacji.
Dodatkowo, nie mogę hakować innych online (mam komunikat ukończ wprowadzenie do zadań
online) Wczesniej było ok, mnóstwo czasu spędziłem na tym hakowaniu, nie bardzo wiem
o co chodzi

. Czy jest to podyktowane jakoś fabułą czy mam jakiś parszywy błąd?


Ok, problem jest trochę większy. Nagle nie mogę hakować wybranych przedmiotów i miejsc. Przykładowo: mam misję, w której kradnę samochód z garażu, który jest zamknięty bramami. W normalnym przypadku przytrzymuję Q i otwieram bramy. Teraz tej opcji nie ma, tak w trakcie wykonywania misji jak i w czasie swobodnej jazdy. Ktoś się z czymś takim spotkał? Coś można z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować