Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Dishonored - wrażenia z pokazu

18 postów w tym temacie

Dishonored urzekło mnie od oficjalnego ogłoszenia, a kolejne wieści i prezentacje tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że to będzie znakomita gra. Szkoda tylko, że ta nietypowa stylistyka kompletnie nie trafia w mój gust. No ale skoro rozgrywka ma być tak rewelacyjna, to raz, że nie będę zwracał uwagi na grafikę, a dwa, że pewnie szybko przywyknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Pepsi, nie jestes jedynym. Mi też pastelowa grafika mało przypada do gustu, ale myslę, że szybko się do niej przyzwyczaimy. A gra zapowiada się genialnie!...

...szkoda tylko, że owe "wrażenia z pokazu" nie powiedziały mi nic, czego bym już nie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie coś nowego, już mam dość tych mięśniaków z karabinami/mieczami rozwiązujących problemy w "jedyny" możliwy sposób.
BTW czyżby następca Metal Gear Solid?
A co do klimatu, to widać chłopaki nie graliście w papierowe Call of Cthulhu, warto się zapoznać, to jest historia gier (nie koniecznie tych w komputerze). Choć przyznam szczerze osobiście bardziej jaram się Cyberpunkiem od CDP, a jak dostałbym porządnie zrobionego Shadowruna na piecyk, to chyba poświęciłbym na niego więcej niż te 400 godzin w TES V Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na mieszankę Deus''a, BioShocka i Hitmana w oryginalnych klimatach, do tego nowa marka także szykuje się jedna z ciekawszych nadchodzących premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się klimat podoba, ale liczyłem, że gra będzie bardziej podsycona tym steampunkiem. Na prezentacjach tego jakoś nie widać. Reszta natomiast podoba mi się strasznie. Zaraz obok Watch Dogs kolejny tytuł na mojej liście must have. Liczę na hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetny jest ten patent z przejmowaniem kontroli nad rybą, z której w dowolnym momencie wychodzimy jako my - nawet twórcy nie umieją tego w jakikolwiek sposób wytłumaczyć poza takim niepewnym "jakiś mistyczny rodzaj niezrozumiałej magii" ^^''
Ale pomijając to - czemu mnie juz nawet nie dziwi, że ''skradanie'' i ''jesteś zabójcą'' to znowu określenia mocno na wyrost bo i tak chodzi o robienie awesome rzeczy.. mogli sobie chociaż darować ten drewniany system walki wręcz ze skyrima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 11:53, dark_master napisał:

Ale pomijając to - czemu mnie juz nawet nie dziwi, że ''skradanie'' i ''jesteś zabójcą''
to znowu określenia mocno na wyrost bo i tak chodzi o robienie awesome rzeczy..

Podejrzewam, że jak ktoś będzie chciał przejść tą grę z minimalnym wykorzystaniem mocy i w klasyczny skradankowy sposób to będzie się dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 12:03, Cthulhu_X napisał:

Podejrzewam, że jak ktoś będzie chciał przejść tą grę z minimalnym wykorzystaniem mocy
i w klasyczny skradankowy sposób to będzie się dało.

oj dać się będzie, sami twórcy zresztą o tym mówią w prezentacji, tylko to tak jak z hitmanami, tylko w odwrotną stronę: niby masz w nich naście gnatów, a i tak każdym strzela się niemal tak samo + jest to strasznie drewniane + AI to idioci + mimo to łatwo zginąć + za pójście ''na rambo'' dostajesz po ocenie misji, a co za tym idzie, w takim BM jest to mniej kasy.
Tutaj boję się, że skradanie niby będzie, ale tak naprawdę raczej na odwal się, bo podstawa to wbijanie noży w gardło, teleportacje, strzelanie z gnata i nasyłanie plagi szczurów znikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny świetny tytuł czekający na moją kaskę :) Oby nie kosztował zbyt drogo, grafika jest klimatyczna ale nie wybija się niczym nadzwyczajnym to dobrze, przynajmniej wymagania będą w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować