Zaloguj się, aby obserwować  
Yackoo_GR

GameRanking 5 2006

8 postów w tym temacie

Już od dzisiaj jest w sprzedaży nowy numer miesięcznika GameRanking.
Zawartość numeru:

wywiad
newsy growe
temat numeru - tomb raider: legenda

kiedyś będą... (zapowiedzi)
forbidden siren 2
glory of roman empire
dark messiah
medieval 2: total war
battlefield 2142
dungeon siege II: broken world

pod butem (recenzje)
advanced warfighter
true crime: new york city
the secrets of da vinci: zakazany...
desperados 2: cooper‘s revenge
championship manager 2006
supreme ruler 2010
journey to the moon
th3 plan
epoka lodowcowa 2
bone: the great cow race
tears of betrayal
blazing angels
dragon quest VIII
full spectrum warrior:
ten hammers
singstar rock
sonic gems collection
final fight streetwise

psp corner
talkman
ape escape p
syphon filter dark mirror
tuningujemy psp

hardware
nowości kinowe
kącik mmorpg
kącik owned.pl
hyde park
listy do redakcji
słowo od randalla
konferencja
dr destroyera
czarne widzenie
nyggusa
z banii
komiks Wilq - wyjątkowo ostry odcinek!

W numerze znalazł się także plakat z całkiem nową Larą Croft.
Ilość stron: 80 Cena: 4.99 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie całkiem niezle jak zataką cene tylko pewnie bez płyty. wiesz ile moze z płyta bedzie stało

złaszcza kacik
kącik mmorpg
z banii
i takie tam jakies nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 12:01, Taykun napisał:

zapowiada sie całkiem niezle jak zataką cene tylko pewnie bez płyty. wiesz ile moze z płyta
bedzie stało


GameRanking jest miesięcznikiem bez płyty - nie dajemy żadnych cedeków z demami czy pełnymi wersjami gier. To miesięcznik do czytania, a nie dodatek do wiaderka cedeków sprzedawany dla niepoznaki pod nazwą czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 12:38, Yackoo GR napisał:

GameRanking jest miesięcznikiem bez płyty - nie dajemy żadnych cedeków z demami czy pełnymi
wersjami gier. To miesięcznik do czytania, a nie dodatek do wiaderka cedeków sprzedawany dla
niepoznaki pod nazwą czasopisma.


i to mi sie podoba, w koncu czasopismo gdzie jest duzo do czytania i nie dajecie jakis staroci do grania przez co zawyzona jest tylko cena;/ Dzis lece do kiosku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus za zarąbistą okładkę. Kupie jak zwykle, choć ostatnio mało mi leży te pismo... Czy aby nie przerost ilości bluzgów nad treścią? No ale ogólnie OK. Czy Dziadu daje jeszcze czadu, czy się całkowicie zatracił w pracy CDP RED?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Обитаемый Остров: Землянин to po polsku Przenicowany świat: Ziemianin, a po angielsku The Island: The Earthling. Gra The Island to inna bajka.
2. Maksym nazywa się Kammerer, a nie Kramerer.
3. DEaktywacja została wydana w Polsce, polski tytuł więc ma.
4. Вечера на хуторе близ Диканьки nie zostały jeszcze wydane w żadnym kraju anglojęzycznym. Evenings on a farm near Dikanka jest tylko tłumaczeniem powstałym na potrzeby anglojęzycznych materiałów. W Polsce można dla odmiany dostać przetłumaczone na polski opowiadania Gogola pod wspólnym tytułem identycznym z grą.
5. Całkiem fajną przygodówkę dla dzieci Путешествие Алисы zrobioną przez Step Creative Group już przeszedłem, a Звездное наследие czeka na półce na swoją kolej. Вечер накануне Ивана Купала i Звездное Наследие 0: Корабль Поколений nadal są w produkcji.

I to wszystko zmieściło się na 40 centymetrach kwadratowych. Tak trzymać chłopaki! Prawdziwy profesjonalizm...

Przy okazji, zapowiedzianych gier też jest już co najmniej pięć:

1. Przenicowany świat: Ziemianin (Обитаемый остров: Землянин) - przygodówka - Akella (Step Creative Group)
2. Przenicowany świat: Posłowie (Обитаемый остров: Послесловие) - RTS - Akella (Wargaming.net)
3. Przenicowany świat: Obcy wśród obcych (Обитаемый остров: Чужой среди чужих) - FPS - Akella (Orion)
4. Sprawa zabójstwa (Отель у погибшего альпиниста) - przygodówka - Akella (Electronic Paradise)
5. Trudno być bogiem (Трудно быть богом) - RPG - Akella (Burut CT)

A przygodówki od lat umierają jedynie według laików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Po ostatniej (z miesiąc, dwa temu) mojej wypowiedzi na temat GR zacząłem kupować to pismo. Ot, dla sprawdzenia.

I muszę powiedzieć, że bardzo się poprawiło. Ciekawe teksty, felietony... Urzekliście mnie także kącikami WoW, polskiej scenie etc. Jak na razie GR jest u mnie na drugim miejscu za CDA, a dzięki swej cenie raczej szybko stamtąd nie spadnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować