Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo: Będziecie zaskoczeni ceną Wii U. Zobacz listę gier na nową konsolę Wielkiego N

21 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Reggie Fils-Aime zapewnia, że w przypadku Wii U możemy liczyć na naprawdę dużą moc za niewygórowaną cenę. A w co zagramy na nowej konsoli Nintendo? Zapoznajcie się z listą tytułów.

Przeczytaj cały tekst "Nintendo: Będziecie zaskoczeni ceną Wii U. Zobacz listę gier na nową konsolę Wielkiego N" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 10:57, TobiAlex napisał:

No proszę, nie to co w przypadku Vity - 3 gry na krzyż...

Bo to konsola stacjonarna? Mam przypomnieć start 3DSa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 11:04, Hitmaniak17 napisał:

tylko nintendo ma tańsze bebechy

I zarabiają na konsoli od razu, w przeciwieństwie do konkurencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż były plotki, że cena będzie wynosić 350$/euro za zestaw z grą więc te 30tysięcy jenów jest pewnie prawdą(jako, że Nintendo nie sprzedawało w japonii konsol w zestawie z Wii Sports).

@Henrar, tyle, że 3DS wystartował z ponad 10 produkcjami i dostawał nowe gry co parę tygodni. Vita dostała kilkanaście gier na start(głównie porty), 3-4 tytuły do czerwca, a z tego co ujawniono do końca roku wyjdzie jedynie 5-6 gier na ten system. kompletna porażka.

w przypadku wii mamy sporą liczbę gier. na bank kupie ZombiU, Trine 2: Director''s Cut(jako, że będzie zawierać odświeżony oryginał i nowe poziomy), LEGO City: Undercover, New Super Mario Bros. U, Scribblenauts Unlimited, Tekken Tag Tournament 2, Your Shape: Fitness Evolved 2013, Runner 2, Rabbids Land, Pikmin 3, Nintendo Land, Project P-100, Rayman Legends. jak na start konsoli, blisko 10 absolutnych must have''ów, które na dodatek są grami ekskluzywnymi automatycznie sprawia, że będę ją kupował w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2012 o 11:02, Henrar napisał:

Bo to konsola stacjonarna? Mam przypomnieć start 3DSa?

tylko że 3DS ma zdaje się kompatybilność ze wszelakimi poprzednimi DSami, wiec kupno tej konsoli to jak kupno nowej karty graficznej - wprawdzie niektóre starocie (w tym wypadku gry na GBA i wcześniejsze) już nie ruszą (w teorii), ale i tak zagrasz we wszystko co wyszło przez ostatnie 10 lat i to bez różnych dziwnych zabiegów. Co w tym czasie u PSVita? Kompatybilność niby jest, ale tylko pod warunkiem, że grę miałeś kupioną na PSStore, a nie na UMD, bo te drugie bez PSP to możesz wykorzystać najwyżej jako krążki do hokeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przyszłość gier konsolowych powinna opierać się na systemach podobnych do kinecta, czy play station move. Dziwnym rozwiązaniem jest kontroler przypominający konsolę przenośną (chyba że w praktyce dostaniemy 2 w 1 za niską cenę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 12:31, PR0m0cj4 napisał:

Off top-zobaczcie na klawisze B,A,Y,X. Takie jak z Xbox 360 ale w innym ułożeniu.


You don''t say? To już jest od DS-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TobiAlex:
W dniu premiery Vity było dostępnych 29 gier, a więc prawie tyle samo co na start WiiU:
BlazBlue, A-Men, Lumines, Michael Jackson, UMvC 3, Super Stardust. Rayman, Hustle Kings, Reality Fighters, Top Darts, Everybody''s Golf, WipeOut, Little Deviants, Army Corps of Hell, Motorstorm, Dynasty Warriors, Katamari, Escape Plan, Shinobido, Ninja Gaiden, Dungeon Hunter, ModNation, Asphalt, FIFA, Uncharted, F1 2011, Virtua Tennis 4, Plants vs Zombies.

Do końca maja wyszło 7 kolejnych (plus kilka na PSN typu AR Tanks, Chessmaster itd., których nie liczę):
Unit 13, Lego Harry Potter, Ben 10, Disgaea 3, Mortal Kombat, Supremacy MMA, Resistance: BS.

Do końca 2012 roku wyjdą jeszcze 22 gry:
Gravity Rush, Doctor Who, MGS HD, Lego Batman, Retro City Rampage, Oddworld: Stranger''s Wrath HD, Oddworld: Munch''s Oddysee, Dust 514, Foosball, Sound Shapes, FIFA 13, New Little King''s Story, AC3: Liberation, Silent Hill, CoD: Black Ops, Sly Cooper, Sonic All-Stars, Sine Mora, PlayStation All-Stars, SFxTekken, LittleBigPlanet, Persona 4

Do tego dochodzi tona gier z PSP (często przecenionych - np. God of War po 31zł, Monster Hunter PSP 36zł itp.), a niedługo i z PS1.

Łącznie w 2012 roku wyjdzie ponad (bo wszystkich z PSN nie liczyłem i pewnie niektórych nie wymieniłem) 58 gier dostępnych w Europie. Z USA można sprowadzić jeszcze MLB 2012, Madden 2012 itd. (może niektóre z nich wyjdą w EU). To jest mało gier?

Dla porównania, w pierwszym roku 3DSa (2011) wydanych zostało 47 gier dostępnych w Europie. To by było na tyle trolle mówiące, że Vita "nie ma gier"!

PS Ubi zastanawia się czy nie przenieść ZombiU na PS3 i X360 z wykorzystaniem kolejno Vity i SmartGlass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 12:36, bobobo napisał:

> Off top-zobaczcie na klawisze B,A,Y,X. Takie jak z Xbox 360 ale w innym ułożeniu.


You don''t say? To już jest od DS-a

Raczej od SNES''a, czyli grubo przed pierwszym Xboxem.

Co do konsoli, to trzeba czekać na premierę i dokładną cenę. No i liczę, że w zestawie będzie normalna gra typu NSMB a nie Wii Sports.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsoli nie kupię, nie potrzebuję, ale jestem bardzo zadowolony z podejścia Nintendo. Widać że firma szanuje klientów. Dzisiaj to się ceni. Konkurenci jeszcze się przejadą na swojej polityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie cena konsoli będzie oscylować w granicach 1400 zł, to ja to kupuję. Poza tym jestem przekonany, że na nowe Wii doczekamy się wielu dobrych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsoli niestety nie kupię, bo nie stać mnie na kolekcjonowanie biblioteki gier na kilku platformach, a nawet gdyby mnie było, kupiłbym raczej PSV, gdyż jestem bardziej w obozie Sony, a i w tytuły typowo multiplatformowe, które znalazły się również na Wii U, wolałbym grać np. na swoim PS3. Z exclusive''ów zaciekawił mnie jednak ZombiU, ale - niestety - będzie to dla mnie tylko ciekawostka, o której poczytam. Chociaż, jeśli cena faktycznie byłaby wybitnie niska, np. około 800 zł, co jest raczej niemożliwe, chociaż Wii U nadal wydaje mi się bardziej handheldem niż wielką nową konsolą od Nintendo, może bym się skusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 11:02, Henrar napisał:

> No proszę, nie to co w przypadku Vity - 3 gry na krzyż...
Bo to konsola stacjonarna? Mam przypomnieć start 3DSa?


Bo Nintendo uczy się na błędach (Twój przykład z 3DS''em a wcześniejszy Nintendo znasz?) a Sony nie (PSP a teraz Vita to samo a nawet gorzej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 13:18, addek21 napisał:

W dniu premiery Vity było dostępnych 29 gier


Z czego większość to popierdułki pokroju Reality Fighter, gdzie lepszej jakości mam na innej platformie za free...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować