Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W samo południe, czyli naczelny ma głos

109 postów w tym temacie

Lucas the Great

Obiecaliśmy coś nowego, więc oto i jest: pierwszy z cyklicznych felietonów redakcji gram.pl. Od czegoś trzeba zacząć, więc na początek tekst dotyczący zmian, które zauważyliście na portalu w ciągu ostatniego tygodnia. W przyszłości będzie ostrzej, póki co czekamy na odzew Czytelników.

Przeczytaj cały tekst "W samo południe, czyli naczelny ma głos" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieć tak, ja chce w tekstach odrobinki dystansu, nie tego co zapowiadają twócy gier ale realnej wizji. Przepisywanie tego co ma być w grze nie ma wiekszego sensu, równie dobrze można iść do byle jakiego innego portalu i poczytać `zapowiedzi`.
Każdy ma jakieś obawy, domysły czego autorom się nie uda uzyskac, chciałbym aby autorzy tekstów przedstawiali swoje.
Przeczytałem wszystkie teksty które się pojawiły. Czyta je się przyjemnie i tylko tyle. Zaden nie był tekstem pełnym, wartosciowym z punktu widzenia kogoś kto na gre czeka/zbiera.
W jednym teksie dowiadujemy się, że Toca to najlepsza gra na świecie, w innym mamy poł pierwszego spojrzenia na Guild Wars, w innym znowu trafiamy do kraine baśni o grze idealnej. Rozumiem, że jest to strona wydawcy ale przecież te teksty nie są po to, aby gry lepiej się sprzedawały, prawda?

Jest ciekawie, ale może być jeszcze wartosciowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta rewolucja nie oznacza redukcji kadr. Z tego co piszę to jest nowy red.nacz. Myślę, że dzięki temu gram.pl będzie jeszcze lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co bym chciał żeby wprowadzono? Cała sala krzyczy razem z Nami: Wizytówki! :) Słuszna decyzja żeby zostawić rozmowy na koniec tygodnia. Zapowiedzi sa fajne i ciekawe. Na początku jak ujrzałem, że będzie o zmianach w ostatnim tygodniu to myślałem, że będzie wielkie nic. :) Póki co nie ma wygórowanych wymagań. Muszę się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 12:05, KrisK91 napisał:

(moglibyście napisać jakiś poradnik od czasu do czasu):P

To by było przydatne, gdyż teraz zauważyłem, że w pomocy jest nieaktywna zakładka na opisy. Było to od dawna, ale teraz jakoś mi się o tym przypomniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do Gram.pl nie mam zastrzeżen.... Na stronie jestem mi. 5 razy dziennie i czytam Newsy... czasmi są dość krótkie :/ Np. ostatnio o patchu 1.11 do World of Warcrafta to widać, że News był odwalony na chama :P wyglądało to tak. "Wychodzi patch 1.11 gdzie gracze będą mieli do zwiedzenia nową lokcję bla bla bla... Wiecej informacji TUTAJ" Ja właśnie czekałem na Gram.pl na Newsa ze spolszczonym tekstem ze strony Blizza. bo mam 15 lat i nieznam perfekcyjnie J. Angielskiego ;)

Tak więc od gram.pl oczekuję tylko dłuższych Newsów :D najlepiej zatrudnijciej akiś ludzi co mają "Wtyki" w tej branży :D POZDRO DLA GRAM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 12:07, Selv napisał:

Każdy ma jakieś obawy, domysły czego autorom się nie uda uzyskac, chciałbym aby autorzy tekstów
przedstawiali swoje.

Czyli przydałyby się osobiste komentarze autorów przy tekstach?

Dnia 16.05.2006 o 12:07, Selv napisał:

Rozumiem, że jest to strona wydawcy ale przecież te teksty nie są po to, aby gry lepiej się sprzedawały,
prawda?

Uwierz, nikt od naszych autorów nie wymagał laurek, nie było też obróbki tekstów w wykonaniu działu marketingu. Autorzy napisali te teksty tak, jakby robili to dla jakiejkolwiek profesjonalnej gazety lub portalu. Daję Ci moje słowo, nie zamierzamy poświęcać profesjonalizmu na ołtarzu komercji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zeby gracze mieli wiekszy wplyw na ksztaltowniae tego serwisu. Tzn: zebyscie zamieszczali recenzje/zapowiedzi/ przeymyslenia uzytkownikow gram.pl. Oczywiscie nadeslane artykuly bylyby autoryzowane przez was, a najlepsze prace bylyby nagradzane wirtualnymi pieniedzmi lub gadzetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 12:43, stealth1947 napisał:

Chcialbym zeby gracze mieli wiekszy wplyw na ksztaltowniae tego serwisu. Tzn: zebyscie zamieszczali
recenzje/zapowiedzi/ przeymyslenia uzytkownikow gram.pl. Oczywiscie nadeslane artykuly bylyby
autoryzowane przez was, a najlepsze prace bylyby nagradzane wirtualnymi pieniedzmi lub gadzetami.



Luk.. Co Ty na to?;>


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 12:30, Lucas the Great napisał:

Daję Ci moje słowo, nie zamierzamy poświęcać profesjonalizmu na ołtarzu komercji :)


Przynajmniej do czasu, gdy ktoś na górze nie połapie się, że więcej da się zarobić na nieco mniej "obiektywnych" artykułach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Obiecuję od razu, że teksty nie będą tak informacyjno - podsumowujące jak dzisiejszy"

Trzymamy za słowo :-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 12:44, Soleila napisał:

> Chcialbym zeby gracze mieli wiekszy wplyw na ksztaltowniae tego serwisu. Tzn: zebyscie
zamieszczali
> recenzje/zapowiedzi/ przeymyslenia uzytkownikow gram.pl. Oczywiscie nadeslane artykuly
bylyby
> autoryzowane przez was, a najlepsze prace bylyby nagradzane wirtualnymi pieniedzmi lub
gadzetami.


Luk.. Co Ty na to?;>

Co ja na to? Zacytuję nielegancko samego siebie :)
"Uwzględnimy każdą opinię w naszych planach na przyszłość."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten pomysł z nagrodami (wirtualne pieniądze lub gadżety) za recenzje lub inne teksty. Powinno to moim zdaniem dotyczyć nie tylko nowości, ale także starszych tytułów.

Czasem, jak wybieram coś z oferty tytułów sprzed roku lub dwóch, chciałbym móc poczytać recenzję zamieszczoną już po tym, jak opadły popremierowe emocje. Dzięki temu recenzja może być napisana z dystansu i łatwiej jest jej autorowi zrobić np. porównanie tytułu z innymi podobnymi grami. A nie ukrywam, że często kupuję gry po dowiedzeniu się, czym się różnią, a w czym są podobne do tych już przeze mnie ukończonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem glowny problem lezy w pytaniu i wszystko sie od niego zaczyna -> czy gram.pl powino sie usamodzielnic od CDP? Poniewaz jest to swojego rodzaju cenzura innych gier.

Dlatego zadaje pytanie:

Czy gram.pl ma sie usamodzielnic i informowac o wszystkich grach (kierunek w strone portali o grach)?

Czy tez pozostac strona informacyjna dystrybucji CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 12:51, Lucas the Great napisał:

Co ja na to? Zacytuję nielegancko samego siebie :) "Uwzględnimy każdą opinię w naszych planach na przyszłość."

Czy dotyczy to również wpływu na plany wydawnicze CDP; będą uwzględniane propozycje lub prośby jakiejs wiekszej grupy forumowiczów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować