Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W samo południe, czyli naczelny ma głos

109 postów w tym temacie

brrupsz -> skoro GOL Ci nie potrzebny to skad czytasz najnowsze zapowiedzi i recenzje? Bo jedyny serwis w polsce ktory ma artykuly na poziomie to wlasnie GOL.


Jeszcze jedna sprawa. Wszyscy mysla ze duzy serwis o grach, przemienia sie zaraz w GOla (gdzie sa reklamy i trzeba placic). Mysle ze wcale tak nie musi byc, oczywiscie drobne reklamy moga sie pojawiac, ale reszta moze byc bezplatna. Dlatego zapomnijcie o GOL''u i zamiencie go na np: gamespot.com. Gdzie jest tam wszystko za darmo i jest kupa profesjonalnych artykulow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2006 o 13:17, darsz napisał:

Czy dotyczy to również wpływu na plany wydawnicze CDP; będą uwzględniane propozycje lub prośby
jakiejs wiekszej grupy forumowiczów?



Umówmy się tak - Lukas & Szanowna Redakcja (Lukas też szanowny no ;P) nie mają wpływu na plan wydawniczy CDP. Od ekipy gram.pl nie jest on również uzależniony.

Skoncentrujmy się, zatem na serwisie gram.pl, jako takim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stealth1947 > w mojej wypowiedzi nie chodziło mi o poziom czy reklamy na GOL''u, ale o konstrukcję. Moim zdaniem nie jest to dobrze zaprojektowana, przejrzysta strona. Co do gamespot''a - korzystam jako posiadacz psp z powodu videorecenzji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 13:35, brrupsz napisał:

stealth1947 > w mojej wypowiedzi nie chodziło mi o poziom czy reklamy na GOL''u, ale o konstrukcję.

Nigdy, podkreślam, przenigdy nie doprowadzimy do galimatiasu designowego w stylu GOL. Przejrzystość i dostęp do informacji to nasze priorytety. Za to porównanie do GameSpota jest tu trafniejsze. Nie mamy w takim stopniu profesjonalnego portalu w Polsce. Może już czas to zmienić?

Dnia 16.05.2006 o 13:35, brrupsz napisał:

Moim zdaniem nie jest to dobrze zaprojektowana, przejrzysta strona. Co do gamespot''a - korzystam
jako posiadacz psp z powodu videorecenzji ;).

Videorecenzje powiadasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, a więc i ja dodam swoje trzy grosze, skoro wolno myśleć ;)
Bardzo podoba mi się praca włożona w rozbudowę serwisu, stajecie się coraz bardziej elastyczni i wszechstronni, teksty publicystyczne , a zwłaszcza zapowiedź Gothica III pisane są językiem , który chce się czytać. Mam nadzieję ,że pójdziecie jeszcze parę kroków dalej i zrobicie z kolumny newsów na głównej stronie tylko części artykułów same zaś wiadomości przeniesiecie do czwartego działu i powstanie na belce, gdzie umieszczone są już sklep i forum dział wiadomości a tam posortowane będą ładnie i przejrzyście. Zastanawiam się tylko jak dużo będzie dostępnych wspomnianych materiałów i z jaką częstotliwością będą się ukazywać. Wiadomo, że działa tu reguła im częściej tym lepiej. Chciałbym również jako zapalony forumowicz przypomnieć o istnieniu forum , które nie doczekało się jeszcze obiecanych wizytówek oraz awatarów. Czekamy na te udoskonalenia cały czas z niecierpliwością. Życzę powodzenia wszelkim pomysłom takim jak ten i jeśli w jakiś sposób da się podać pomocną dłoń to chciałbym wiedzieć w jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

etam newsy dodajcie do forum edycje postow oraz dajcie mozliwosc wylaczenia tych badziewnych autoprzypinanych wiadomosci ktore nie wszystkich interesuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to porównanie do GameSpota jest tu trafniejsze.
Nie mamy w takim stopniu profesjonalnego portalu w Polsce. Może już czas to zmienić?

Jestam za! Jednak wymaga to naprawde duzych nakladow i wiele pracy. Mysle jednak ze dokonacie kolejnej rewolucji i podniesiecie poziom polskiej rozrywki elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja praopozycja jest taka by recenzje i zapowiedzi mialy swoj osobny dzial, a nie tak jak do tej pory mialo miejsce ze pojawiaja sie w newsach. Bedzie je latwiej odnalezc w goszczu innych informacji. Milym dodatkiem do recenzji bylby krotki filmik z rozgrywki bo screeny malo kiedy oddaja cala esencje. Przydalyby sie recenzje gier konkurencji, ale bez rozdrabniania (tylko najlepsze pozycje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 14:03, Flagun napisał:

Moja praopozycja jest taka by recenzje i zapowiedzi mialy swoj osobny dzial, a nie tak jak
do tej pory mialo miejsce ze pojawiaja sie w newsach. Bedzie je latwiej odnalezc w goszczu
innych informacji.


Tak , dokładnie o tym samym mówiłem.

Milym dodatkiem do recenzji bylby krotki filmik z rozgrywki bo screeny malo

Dnia 16.05.2006 o 14:03, Flagun napisał:

kiedy oddaja cala esencje.


Zapomniałem własnie dodać, może nie tylko filmik ale po prostu wspomniana parę wypowiedzi wyżej video-recenzja. Dla mnie to byłoby podbicie poprzeczki dla konkurencji o kilka metrów :)


Przydalyby sie recenzje gier konkurencji, ale bez rozdrabniania

Dnia 16.05.2006 o 14:03, Flagun napisał:

(tylko najlepsze pozycje)


I tutaj sienie zgodzę. Gram = gram , inni = inni. Uważam , że to byłby pomysł troszkę poroniony , choćby ze względów na darmową reklamę dla innych producentów. Nie mówię, że takie cos by mnie nie interesowało - wszak ekipa gram bardzo sumiennie wykonuje swoje obowiązki i o takim Oblivionie chętnie bym poczytał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 14:03, Flagun napisał:

Moja praopozycja jest taka by recenzje i zapowiedzi mialy swoj osobny dzial, a nie tak jak
do tej pory mialo miejsce ze pojawiaja sie w newsach. Bedzie je latwiej odnalezc w goszczu
innych informacji.

Tak będzie, ale na razie za mało naprodukowaliśmy i nie chcemy wywieszać worka, w którym poniewiera się kilka cukierków :D
>Milym dodatkiem do recenzji bylby krotki filmik z rozgrywki bo screeny malo

Dnia 16.05.2006 o 14:03, Flagun napisał:

kiedy oddaja cala esencje.

Wiemy o tym, badamy możliwości techniczne. Nie chcemy ruszyć zbyt nagle z kopyta, by nie walnąć zębami o bruk :)
>Przydalyby sie recenzje gier konkurencji, ale bez rozdrabniania

Dnia 16.05.2006 o 14:03, Flagun napisał:

(tylko najlepsze pozycje)

Nic nie odpowiem, ale dyplomatycznie przypomnę (zupełnie niezobowiązująco) pytania, które zadał stealth1947:
"Czy gram.pl ma sie usamodzielnic i informowac o wszystkich grach (kierunek w strone portali o grach)?"
"Czy tez pozostac strona informacyjna dystrybucji CDP?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem red. gram.pl jest dostatecznie dobra zeby poradzić sobie z recenzjami nie tylko gier z CDP bez powiedzmy "paczki fajek" dla surowszej oceny ;P. Co do videorecenzji - pokazuje gameplay tak, że lepiej już nie można ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhm, video recenzja to świetna rzecz, którki gameplay itp, tylko ja mam pewien uraz do serwerów z gram. Niestety, transfer potrafi czasem być malutenki :(
Ale to już sprawa techniczna.

Co do własnej opini na temat gry, to fajnie aby pojawiała się u recenzentów. Oschłe teksty naprawde nie pasuja do gram.pl które stara się ukazać, że pracuja tam prawdziwi ludzie a nie boty.
Oczywiście, pomijac nalezy recenzje gier ludzi których ta gra w ogole nie interesuje. Jak widze w portalach czasem texty "nie mogłem podejsc do je gry/nic mnie do niej nie zachecało/naczelny rzucił na na biurko" to już jest dla mnie paranoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 14:36, Selv napisał:

Co do własnej opini na temat gry, to fajnie aby pojawiała się u recenzentów. Oschłe teksty
naprawde nie pasuja do gram.pl które stara się ukazać, że pracuja tam prawdziwi ludzie a nie
boty.


IMHO texty które się pojawiły do tej pory nie są oschłe, co ty chrzanisz dymecki ;P.

Dnia 16.05.2006 o 14:36, Selv napisał:

Oczywiście, pomijac nalezy recenzje gier ludzi których ta gra w ogole nie interesuje. Jak widze
w portalach czasem texty "nie mogłem podejsc do je gry/nic mnie do niej nie zachecało/naczelny
rzucił na na biurko" to już jest dla mnie paranoja :)


Ano, takie recenzje są najlepsze xP. "Wiece, to straszny szajs, mi się nudzi, wolałbym (*cenzurka*) ale musze napisać recenzję więc czytajcie skoro się postarałem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 12:30, Lucas the Great napisał:

Uwierz, nikt od naszych autorów nie wymagał laurek, nie było też obróbki tekstów w wykonaniu
działu marketingu. Autorzy napisali te teksty tak, jakby robili to dla jakiejkolwiek profesjonalnej
gazety lub portalu. Daję Ci moje słowo, nie zamierzamy poświęcać profesjonalizmu na ołtarzu
komercji :)


Czyli jak gra okaże się chałą, to wasz pracownik to szczerze napisze?? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ja tylko powiem ze mi sie portal podoba a kazda zmiane witam entuzjastycznie bo chyab nie bylo zmiany na gorsze jeszcze:)

A to co najbardziej mi sie podoba to fakt ze osoby odpowiedzialne za teksty to autentyczne osoby z ktorymi mamy okazje pogadac na forum wymienic poglady i poznac ich zdanie w komentach jezeli trafi sie post godny uwagi. Jednymi slowy oprocz pracy staniowia tez jednych z nas userow co zaciesnia wiezy a nie zostaje tylko na stopie zawodowej :0 tak trzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować