Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W samo południe, czyli naczelny ma głos

109 postów w tym temacie

Trochę tu przycichło, może jednak ktoskolwiek jeszcze zajrzy :)
Mam do Was ważne pytanko o przyszłe teksty: na temat jakich gier chcielibyście w najbliższym czasie poczytać na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 15:47, Lucas the Great napisał:

Mam do Was ważne pytanko o przyszłe teksty: na temat jakich gier chcielibyście w najbliższym
czasie poczytać na gram.pl?


Normalnie jak dżin z lampy !:))
To może Company of Heroes & Warhammer. Mark of Chaos.
Bardzo uprzejmie proszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 15:47, Lucas the Great napisał:

Mam do Was ważne pytanko o przyszłe teksty: na temat jakich gier chcielibyście w najbliższym
czasie poczytać na gram.pl?


Hmmm.. pomyślmy.. może tak Diablo 3, Starcraft 2, Fallout 3 ;P
A na serio, mogłoby być coś o SpellForce 2. Premiera zbliża się wielkimi krokami, więc przydałby się jakiś tekst propagandowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnę znowu wątek z lamusa, bo czekam na dalsze pomysły.
Daimon_Frey ---> długo nie będziesz czekał na SpellForce 2, masz moje słowo (jest już w intensywnych testach u Finnegana)
Piszcie, piszcie... pozwólcie nam wiedzieć, o jakich grach najbardziej chcielybyście przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2006 o 01:10, Lucas the Great napisał:

Piszcie, piszcie... pozwólcie nam wiedzieć, o jakich grach najbardziej chcielybyście przeczytać.


Dobra, skoro tak, to ja dam kontrowersyjny pomysł- napiszcie o konflikcie GW vs WoW. Chętnie przeczytałbym jak sobie redaktor z tym poradzi, tak żeby nie zatłukli go fani z jednej, albo drugiej strony :P
Taki tekst mógłby zawierać przemyślenia także innych członków załogi, tych którzy grali w te giery itd, tak zdecydowanie bym takie cuś chętnie poczytał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 01:10, Lucas the Great napisał:

Piszcie, piszcie... pozwólcie nam wiedzieć, o jakich grach najbardziej chcielybyście przeczytać.


to ja powiem a co ! =D

ja chcialbym wiedziec o Broken Sword 4 =D no i jeszcze moze o LBA3 no i narazie tyle zebyscie sie nie przemeczali =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przekleić z innego topicu (tego związanego z artykułem o serii Gothic.

>Misiek690 Przodownik 20.05.2006, 09:21
>Ja bym prosił teraz tekst o ewolucji cyklu The Elder Scrolls. :)

No, odwagi, piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2006 o 12:21, Lucas the Great napisał:

>Misiek690 Przodownik 20.05.2006, 09:21
>Ja bym prosił teraz tekst o ewolucji cyklu The Elder Scrolls. :)


O, też świetny pomysł, TES ma tu wielu fanów, na pewno chętnie poczytają- od początku aż do morro i Oblivion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a co z Settlers? Fallout? Broken Sword wspomniany wczesniej? Police Quest? Larry? Warcrafty + jakies ciekawostki o tych grach?... Doom? albo wogole cos moze jakis felietonik z jakas firma na tapecie? Id Software, Bullfrog, Infrogames, itp itd - dlaczego tylko o grach =P =) jak mozna przeciesz napisac o tych co gry tworza =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, to ja chcę coś o lineageII... albo przekrojówkę przez tytuły nc soft''u, coś jakby przegląd ich dokonań, jak zmieniała się firma... itd. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, skoro tak mówisz, Lucasie :) ! Miło by było ujrzeć artykuł/felieton/utwór beletrystyczny nt. RPGów z Dungeons and Dragons...

Jest o czym pisać: w końcu to właśnie w tym systemie "działy się" największe historyczne gry, jak choćby Betrayal at Krondor (chyba... ;) ). A CDP osiągnęło swój obecny, niekwestionowany status najlepszego Dystrybutora (bez wazeliny, taka prawda) m. in. właśnie na skutek polonizacji BG(-ów), IWD(-ów), P:T, NWN...

PS Nie wiem, jak dokładnie wygląda sytuacyja, ale czy jest mimo wszystko jakaś szansa na zdobycie praw do polonizacji NWN 2...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 15:47, Lucas the Great napisał:

Trochę tu przycichło, może jednak ktoskolwiek jeszcze zajrzy :)
Mam do Was ważne pytanko o przyszłe teksty: na temat jakich gier chcielibyście w najbliższym
czasie poczytać na gram.pl?


Ja bym z checia poczytal o jednej z najlepszych gier cRPG jakie powstały czyli o Planescape: Torment. Chociaz z drugiej strony pisac o jednej grze... Nie, lepiej by było gdybyście opisali ewolucjie gier na silniku Infinity od Baldur`s Gate zaczynając, poprzez Planescape: Torment, na Icewind Dale II konczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią poczytał o serii Baldur''s Gate i Fallout no i o moim ukochanym Planescape Torment ale najbardziej to chyba o całej serii Might and Magic poczówszy od jedynki do tego najnowszego co niedługo ma wyjśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie porządny artykuł na temat gier tworzonych przez Black Isle oraz Troikę. Każdy prawdziwy gracz musi znać te marki.
Oprócz tego może być do tematu ''Ewolucja gier..'' seria Metal Gear Solid i Silent Hill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I proponuje dodać łatwy przycisk do drukowania felietonów.
Bo w sumie takie rzeczy wolę czytać analogowo ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie aby przypomniano gry Bullfroga np: Dungeon Keeper, Theme Hospital, Populous (moze byc 3 czesc nawet) itd imo jedna z najlepszych firm robiacych gry komputerowe obok blizzarda i westwooda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować