Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Black Mesa, fanowski remake pierwszego Half-Life`a na silniku Source, wkrótce na nowych materiałach

15 postów w tym temacie

Ja już myślałem, że ten projekt odszedł w zapomnienie totalne. Jak wyskoczy to z chęcią zagram i fajnie by było gdyby twórcy zrobili coś podobnego z Opposing Force i Blue Shift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! Nie ukrywam, że już postawiłem krzyżyk na tym modzie, ale teraz pozostaje nam cierpliwie czekać na nowe info! Nie mam szajskiego FB, ale i tak lubię autorów tego moda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 10:38, Lailonn napisał:

Jeśli mod Hl1 zajął im aż 8 lat to na to samo wobec BS i OF nie ma co liczyć ;) Choć
trochę dziwne, że nie łyknęło ich Valve


Valve ich łyknie jak skończą, żeby im przypadkiem nie musieć płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Od kilku lat czekam "mod" i powoli się do niego zniechęcam, bo ile można czekać? Już bym wolał sypnąć parę dolców niż w nieskończoność czekać na darmową wersję. Cóż, mam nadzieję, że premiera będzie chociaż w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oni wciąż to robią? No proszę.
Mam nadzieję, że skoro prezentują nowe materiały i robią jakąś "kampanię" to premiera w końcu nadejdzie.
Hopefully w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas zaglądam na stronę projektu i całkiem niedawno pojawił się tam odnośnik do wywiadu, w którym kierownik projektu przyznał, że nie udostępniają nowych informacji, bo już raz ogłosili premierę i się mocno nacięli. Zbliżający się deadline generował dużo stresu i wiele rzeczy zostało zrobionych na szybko. Poskutkowało to tym, że autorzy nie byli zadowoleni z końcowego efektu. Teraz wolą milczeć niż obiecywać gruszki na wierzbie, więc mam nadzieję, że te materiały to obietnica rychłej premiery, a nie chęć przypomnienia światu o tym modzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować