Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Obstawiamy wynik meczu Polska - Rosja

192 postów w tym temacie

A mnie się wydaje, że Polska zepnie za przeproszeniem d*pę, i powalczą z Rosjanami ;) przy dobrych wiatrach będzie 1;1, chyba że stanie się cud i 2;1 dla Polski, to by było piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 12:29, mati285 napisał:

Bo przecież zawsze wygrywają ci co są wyżej w rankingu jak pokazał wczorajszy mecz Ukrainy
ze Szwecją.


Nie wiem gdzie w rankingu jest szwecja ani ukraina i tak jeśli wygramy z rosją, i z czechami to nasza przygoda się kończy trafimy wtedy na niemców ?. Nam brakuje drużyny i trenera jak za czasów świętej pamięci Kazimierza Górskiego.
Tak zawsze słabsi wygrywają prawda, nie ja nie zakładam że wyjdziemy z grupy a nawet jeśli to i tak to jest porażka, ja bym z dobra drużyna zakładał że wygramy z Francją, albo Hiszpanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm są imho dwa warianty, albo Rosjanie nas zrównają z ziemią tak jak zrobili to z Czechami albo okaże się, że na owych Czechach się wypstrykali nieco z pary [i tu mamy jakieś niewielkie szanse].

Aczkolwiek ja obstawiam 3:0 dla Rosji, na zimną kalkulację.

Co nie zmienia faktu, że kibicuję tym naszym pindolom, bo było by fajnie gdyby chociaż z tej grupy się wyślizgnęli [a i obciach był by mniejszy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście będę kibicował naszym, ale tutaj jestem realistą ;]

Polska - Rosja 0:1

Będziemy murować bramkę, do przerwy być może się wybronimy, ale w drugiej połowie niestety zabraknie naszym kondycji i ktoś znów popełni głupi błąd, który wykorzystają Rosjanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska 1:6 Rosja

To nie pesymizm, to realizm. Mamy szansę na honorowego gola jak Rosjanie zdobędą przewagę i się zdekoncentrują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1:3, w najlepszym przypadku 1:2 (z Grecją stawiałem 0:1, a tu takie zaskoczenie, punkt do przodu, gol w meczu otwarcia, no no). ciekaw jestem czy zagra nieskuteczny Kerżakow, czy jednak będzie zmiana i wejdzie Pogrebniak. jako neutralny obserwator chętnie zobaczyłbym tego drugiego, bo po przejściu do Fulham cuda wyprawiał. niemniej nawet jeśli zagra Kerżakow, to największe zagrożenie i tak będzie szło od Arszawina i Dżagojewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 14:45, pepsi napisał:

1:3, w najlepszym przypadku 1:2 (z Grecją stawiałem 0:1, a tu takie zaskoczenie, punkt
do przodu, gol w meczu otwarcia, no no). ciekaw jestem czy zagra nieskuteczny Kerżakow,
czy jednak będzie zmiana i wejdzie Pogrebniak. jako neutralny obserwator chętnie zobaczyłbym
tego drugiego, bo po przejściu do Fulham cuda wyprawiał. niemniej nawet jeśli zagra Kerżakow,
to największe zagrożenie i tak będzie szło od Arszawina i Dżagojewa.


bedziesz dzis w krainie czekolady wedla?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2012 o 14:47, Harpen napisał:

bedziesz dzis w krainie czekolady wedla?:)


Nie zaprosili mnie, bo nie zwalam winy na dach. zresztą, jakiej winy? dla mnie remis z Grecją to sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować