Zaloguj się, aby obserwować  
Icestalker

Kącik Tłumaczy: Angielski i inne języki. [M]

2649 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2008 o 12:57, kamciu609 napisał:

co znaczy [M] w temacie ? przekleństfo tam było ?


Oznacza to że dany fragment ( lub cały post ) danego usera został zmodyfikowany przez Moderatora ponieważ był np: obraźliwy / był linkiem do torrentów ( nielegalnych ) bądź w jakikolwiek sposób niezgodny z regulaminem.

EDIT: jeżeli było to w temacie - wtedy możliwe że wkradła się tam literówka którą poprawił Moderator lub zmienił nazwę tematu na właściwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 12:59, KŁEJK napisał:

> co znaczy [M] w temacie ? przekleństfo tam było ?

Oznacza to że dany fragment ( lub cały post ) danego usera został zmodyfikowany przez
Moderatora ponieważ był np: obraźliwy / był linkiem do torrentów ( nielegalnych ) bądź
w jakikolwiek sposób niezgodny z regulaminem.


aha, dzięki,
a co znaczy " Nutte " ? nie wiem to po jakiemu ale przed chwila tak koles do mnie napisal w grze O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 13:03, kamciu609 napisał:

a co znaczy " Nutte " ? nie wiem to po jakiemu ale przed chwila tak koles do mnie napisal
w grze O_o

Nutte to po niemiecku prostytutka. \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 13:08, Snoopik napisał:

> a co znaczy " Nutte " ? nie wiem to po jakiemu ale przed chwila tak koles do mnie
napisal
> w grze O_o
Nutte to po niemiecku prostytutka. \


O_o dziękuje 0.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyrenson (fonetycznie) czy jakoś tak to Skur****n po niemiecku ;)

mam to się pisze "der hur**sohn" ("*" żeby modki się nie czepiały ;] )

Brygadzista !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 13:22, Talionis napisał:

Hyrenson (fonetycznie) czy jakoś tak to Skur****n po niemiecku ;)
mam to się pisze "der hur**sohn" ("*" żeby modki się nie czepiały ;] )

Nie wiem po co mi to piszesz. Korzystając z okazji poinformuje Cię, że duża grupa ludzi uważa, że zagwiazdkowane, zakropkowane przekleństwa nadal pozostają przekleństwami. Moderatorzy dawno dawno temu też mieli taki pogląd (teraz nie wiem jak to jest, bo widzę, że kilku nowych moderatorów jest od mojej ubiegłej wizyty na tym forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 14:23, Chlorofil napisał:

Niech mi ktoś przetłumaczy te parę postów:

nie czepiam się, ale ładniej by wyglądało, jakbyś napisał "proszę" :PP
post 1) używam 3d-analyze [program taki] by odpalić NWN2 na moim laptopie Sony (karta graficzna Intel GMA 450). Czy ktokolwiek wykombinował, jak używać tego obejścia [ani chybi chodzi o ten 3d-analyze] razem z najnowszymi patchami (od 1.05) ? Czy może utknąłem na patchach sprzed 1.05? Dzięki
post 2) bum i... czy będę mógł grać w MoTB bez patchowania po 1.05? czy gra automatycznie ściąga patche?
post 3) nie bardzo znam się na komputerach... dlatego nie rozumiem, jak działa 3d-analyze. wszystko co wiem, to jak odpalić NWN2 na moim laptopie, który ma nie za bardzo dobrą grafę. muszę zaznaczyć okienko, w którym pisze "emulate HW TnL Caps". czy ktokolwiek wie, co to znaczy? to jakoś obchodzi coś i pozwala mi grać. niestety, jeśli spatchuję powyżej 1.05 - nie działa. bardzo chciałbym grać w MotB na 1.07, ale nie wykombinowałem, jak. Czy ktokolwiek mi pomoże? Byłbym wdzięczny.
post 4) Bardzo chciałbym zagrać w MotB. czy ktokolwiek wie, jak zrobić to na laptopie z kartą poniżej normy? (patrz wyżej). dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 14:49, szypek26 napisał:

> Niech mi ktoś przetłumaczy te parę postów:
nie czepiam się, ale ładniej by wyglądało, jakbyś napisał "proszę" :PP
post 1) używam 3d-analyze [program taki] by odpalić NWN2 na moim laptopie Sony
(karta graficzna Intel GMA 450). Czy ktokolwiek wykombinował, jak używać tego obejścia
[ani chybi chodzi o ten 3d-analyze] razem z najnowszymi patchami (od 1.05) ? Czy
może utknąłem na patchach sprzed 1.05? Dzięki

post 2) bum i... czy będę mógł grać w MoTB bez patchowania po 1.05? czy gra automatycznie
ściąga patche?

post 3) nie bardzo znam się na komputerach... dlatego nie rozumiem, jak działa 3d-analyze.
wszystko co wiem, to jak odpalić NWN2 na moim laptopie, który ma nie za bardzo dobrą
grafę. muszę zaznaczyć okienko, w którym pisze "emulate HW TnL Caps". czy ktokolwiek
wie, co to znaczy? to jakoś obchodzi coś i pozwala mi grać. niestety, jeśli spatchuję
powyżej 1.05 - nie działa. bardzo chciałbym grać w MotB na 1.07, ale nie wykombinowałem,
jak. Czy ktokolwiek mi pomoże? Byłbym wdzięczny.

post 4) Bardzo chciałbym zagrać w MotB. czy ktokolwiek wie, jak zrobić to na laptopie
z kartą poniżej normy? (patrz wyżej). dzięki


Proszę nie powiedziałem :) ale powiem BARDZO DZIĘKUJĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 17:10, Chlorofil napisał:

Proszę nie powiedziałem :) ale powiem BARDZO DZIĘKUJĘ !!!

:P
Spoko, teraz cały miesiąc będę przeżywał orgazm i tak ^^ Właśnie [żużel] Falubaz wygrał ze Stalą... Ale piękny mecz był ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 14:39, SaraterWarrior napisał:

Czy zabójca i zabójczyni po angielsku tak samo się pisze czyli Assassin?

Owszem, nie ma wyodrębionej nazwy dla płci męskiej i żeńskiej, jedno Assassin dla obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 14:44, Hubi Koshi napisał:

> Czy zabójca i zabójczyni po angielsku tak samo się pisze czyli Assassin?
Owszem, nie ma wyodrębionej nazwy dla płci męskiej i żeńskiej, jedno Assassin dla obu.


Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi to ktoś przetłumaczyć na polski?

To z angielskiego:

Hello, it is done finally! After a long period of time for testings we are pleased to present you today our new Advanced MD5 Check System! This system, AMC for short, will allow you to activate MD5 checks on your server automatically. By using this feature you can check for known cheat-files on your players hard disk and ban them on detection.
For more informations visit our homepage. www.ggc-stream.com
Your GGC Admin Team

A to z niemca:

Erst vor kurzem haben wir euch unser Advanced MD5 Check System vorgestellt. Jetzt ist es wieder an der Zeit, euch ein weiteres wichtiges Feature zu präsentieren.
Ab dem heutigem Tag habt ihr die Möglichkeit, eure Server bei GGC mit unserem neuem GGC Client zu verwalten. Alle relevanten Einstellungsmöglichkeiten, wie Stream automatisch einrichten, AMC aktivieren usw. sind vorhanden.
Für weitere Informationen, besuche uns auf http://www.ggc-stream.com und teste unseren neuen Client.
Euer GGC Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2008 o 15:58, Snoopik napisał:

Hello, it is done finally! After a long period of time for testings we are pleased to
present you today our new Advanced MD5 Check System! This system, AMC for short, will
allow you to activate MD5 checks on your server automatically. By using this feature
you can check for known cheat-files on your players hard disk and ban them on detection.
For more informations visit our homepage. www.ggc-stream.com
Your GGC Admin Team

Witaj, nareszcie skończyliśmy! Po długim okresie testowania mamy dzisiaj zaszczyt zaprezentować ci nasz nowy zaawansowany MD5 Check System! W skrócie, Ten system AMC pozwoli automatycznie aktywować MD5 *checks* na twoim serwerze. Używając tej opcji możesz sprawdzać znane cheaty on dyskach graczy i banować ich. Po więcej informacji zajrzyj na naszą stronę ~.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może nie do końca na temat, no ale mam taką sprawę: od dłuższego czasu oglądam filmy z angielskimi [oryginalnymi] napisami i pomyślałem ze warto sie powoli przestawiać na wersje bez napisów. Jakie filmy byście polecicli z wyraźnymi głosami? Pottery rozumiem, Desperate Housewives też w większości jeśli nie seplenią no i szukam różnych innych filmów przy których można sie pouczyć języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:48, zbysheck napisał:


Jak możesz to oglądaj BBC World ;) Tak wyraźnie mówią i o różnych rzeczach, nie wiem czy oglądanie filmów jest dobrym sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:48, zbysheck napisał:

Ja może nie do końca na temat, no ale mam taką sprawę: od dłuższego czasu oglądam filmy
z angielskimi [oryginalnymi] napisami i pomyślałem ze warto sie powoli przestawiać na
wersje bez napisów. Jakie filmy byście polecicli z wyraźnymi głosami? Pottery rozumiem,
Desperate Housewives też w większości jeśli nie seplenią no i szukam różnych innych filmów
przy których można sie pouczyć języka.


Praktycznie wszystkie "nowe" kreskówki. Są bardzo wyraźne, bo w końcu robione dla młodszych widzów, a osłuchać się z językiem można. Nowe w sensie: Shreki, The Bee Movie, Surf''s Up, Happy Feet, Madagaskar i tego typu. Do tego często oryginalny dubbing to prawdziwa perełka, więc masz dodatkową frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:50, Rumcajs52 napisał:

Jak możesz to oglądaj BBC World ;) Tak wyraźnie mówią i o różnych rzeczach, nie wiem
czy oglądanie filmów jest dobrym sposobem.

Niestety nie mam w domu praktycznie żadnej sensownej telewizji ograniczam się do pożyczonych filmów. A czy nie jest to dobry sposób - polemizowałbym, człowiek się oswaja z językiem [w wakacje to około 5h dziennie u mnie :D] no i tym sposobem w konkursie angielskiego w liceum rozwaliłem nawet trzecioklasistów a sam jestem w drugiej klasie [no tzn teraz już w trzeciej też :D].

@Fumiko - no sprawdzę [może bez shreka bo stuhr rulez :D] oglądałem Mulan i praktycznie wszystko rozumiałem, ale szukam też takich filmów... powazniejszych =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować