Zaloguj się, aby obserwować  
Bracio

Splinter Cell: Blacklist temat ogólny

89 postów w tym temacie

Powiem szczerze, Classic zassał mnie do cna.
Chowanie się tuż za biurkami przy terminalu w C w Virus Vault nie będąc zauważonym to mega emocje. SvM Blacklist jest kompletnie nie grywalny imo.

Dziwi mnie brak jakichś turniejów, a może zwyczajnie żadnego nie widziałem. Chętnie spróbowałbym sił w czymś takim...

Ten suspens gdy słyszę szpiega w szybie w Hospital i on usłyszał mnie i obaj czekamy na ruch drugiego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=YCFfI2FZtsw

Ktoś wie gdzie się kmicic ukrywał? Już parę razy miałem taką sytuację, że w tym punkcie nie mogliśmy znaleźć szpiega. Stawiam na to, ze jest tam gdzieś jakiś sweet spot którego nie znam albo nieźle mnie facet unikał, zwłaszcza, że teammate zbyt pomocny nie był :P

Tak gram na padzie, bo mi wygodniej i przyjemniej i bije wielu klawiaturowców na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie gram w nowego Splinter Cella w wersji na PC i nawet mi się podoba. Jest może ktoś chętny do wspólnego co-opa, szczególnie zaś misje należące do Briggsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam jest chętny na wspólnego co-opa w misjach z Briggsem (chcę być Briggsem!).
Mam tylko mały problem z ekwipunkiem, skasowały mi się sejwy, poodblokowuję sobie kilka rzeczy (grając w klasyczny SkN :D) i możemy ruszać. :D

Swoją drogą, znam przyczynę kasowania/crashowania się sejwów (przynajmniej u mnie; i tak, po ostatnim patchu też), następuje to po zmianie nazwy customowego spiega, merca lub zestawu dla Fishera. Sprawdzałem kilka razy... Przy okazji misja z ratowaniem Kobina opanowana po mistrzowsku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 00:29, Noxbi napisał:

Jam jest chętny na wspólnego co-opa w misjach z Briggsem (chcę być Briggsem!).


Odezwę się później do Ciebie na gadu gadu (mam nadzieję, że numer na gramsajcie jest aktualny) to ustalimy co, jak i kiedy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten uplay jest syfny. Kupiłem Blacklist w wersji digital i teraz po kolei łatki instaluję, a na steamie wszystko poszloby z automatu. Wstydźcie się Ubi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 21:07, Smooqu napisał:

Ale ten uplay jest syfny. Kupiłem Blacklist w wersji digital i teraz po kolei łatki instaluję,
a na steamie wszystko poszloby z automatu. Wstydźcie się Ubi!


Lepiej siedź cicho i wypluj te słowa. <szept> Sejwy potrafią znikać. </szept>
Khe, khe. Hmm. Ale masz pewność, że masz wszystkie łatki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 21:07, Smooqu napisał:

Ale ten uplay jest syfny. Kupiłem Blacklist w wersji digital i teraz po kolei łatki instaluję,
a na steamie wszystko poszloby z automatu. Wstydźcie się Ubi!


yep, uplay i origin jeszcze tego nie ogarnęły a potrafi to popsuć nastrój zwłaszcza przy wolniejszym necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miłość Boską, instalowałem tą grę chyba z 3-4 godziny. Tak wolno się te łatki instalowały, że mnie prawie szlag trafił. Na szczęście, póki co gra mi sie podoba więc mam nadzieję, że warto było się z tym pomęczyć :)

Pantera FTW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 01:36, Smooqu napisał:

Na miłość Boską, instalowałem tą grę chyba z 3-4 godziny. Tak wolno się te łatki instalowały,
że mnie prawie szlag trafił. Na szczęście, póki co gra mi sie podoba więc mam nadzieję,
że warto było się z tym pomęczyć :)

Pantera FTW!


nic mi nie mów, właśnie ściąga mi się chyba czwarta łata - tyle problemów nie miałem nawet przy zakupie gry w zwykłym sklepie - ściągało się łatke 1.0 do 1.x i po problemie - ktokolwiek projektował uplay chyba sam nie gra albo jest masochistą- dla takich jest specjalne miejsce w piekle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tej gry. Próbujemy przejść z kumplem co-opa (btw: najlepsze misje to te od Kobina ;P) i dosłownie 4 razy zdarzyła Nam się sytuacja w której Jemu albo mi zawiesza się konsola/blokuje się postać/inny glitch zmuszający do resetu.

Druga rzecz: Próbuję przejść wszystkie misje ze złotą rangą ducha, ale czasem zdarza się sytuacja w której dostaję punkty za styl pantery, chociaż większość przeciwników omijam, a ogłuszam sporadycznie. Na koniec dostaję zaliczenie za brak wykrycia i brak zabójstwa, ale złotej rangi nie otrzymam i tak przez te zmiany w trakcie rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 15:23, Diverso napisał:

Nienawidzę tej gry. Próbujemy przejść z kumplem co-opa (btw: najlepsze misje to te od
Kobina ;P) i dosłownie 4 razy zdarzyła Nam się sytuacja w której Jemu albo mi zawiesza
się konsola/blokuje się postać/inny glitch zmuszający do resetu.

Cóż, wersja PC takich problemów raczej nie ma... konsole.

Dnia 10.12.2013 o 15:23, Diverso napisał:

Druga rzecz: Próbuję przejść wszystkie misje ze złotą rangą ducha, ale czasem zdarza
się sytuacja w której dostaję punkty za styl pantery, chociaż większość przeciwników
omijam, a ogłuszam sporadycznie. Na koniec dostaję zaliczenie za brak wykrycia i brak
zabójstwa, ale złotej rangi nie otrzymam i tak przez te zmiany w trakcie rozgrywki.

Punkty Pantery są TYLKO za zabójstwa, te po cichu, bądź za ogłuszenia w TRAKCIE ALARMU. Nie ma mowy żebyś je dostał za ogłuszenie albo ominięcie przeciwników kiedy pozostajesz w ukryciu, i nie został podniesiony alarm. Krótko mówiąc zrewiduj swoje akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 15:33, Darkstar181 napisał:

Punkty Pantery są TYLKO za zabójstwa, te po cichu, bądź za ogłuszenia w TRAKCIE ALARMU.
Nie ma mowy żebyś je dostał za ogłuszenie albo ominięcie przeciwników kiedy pozostajesz
w ukryciu, i nie został podniesiony alarm. Krótko mówiąc zrewiduj swoje akcje.


Punkty Panthery są jeszcze za uniknięcia przeciwników gdy coś ich zaniepokoii, coś usłyszą. Punkty ducha są wtedy gdy przeciwnicy nie zejdą z trasy patrolowej by "coś" sprawdzić. Chyba tak to szło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 15:33, Darkstar181 napisał:

Punkty Pantery są TYLKO za zabójstwa, te po cichu, bądź za ogłuszenia w TRAKCIE ALARMU.
Nie ma mowy żebyś je dostał za ogłuszenie albo ominięcie przeciwników kiedy pozostajesz
w ukryciu, i nie został podniesiony alarm. Krótko mówiąc zrewiduj swoje akcje.

W trakcie alarmu? W sensie, że jak już Cię zobaczyli i skupiają się wokół Twojego konturu? Nie. Wtedy również zdobywa się punkty szturmowca za "ogłuszenie bojowe".
Panterę dostaje się za ominięcie wrogów, którzy Cię zobaczyli lub za zabijanie z ukrycia.
Według mnie najłatwiej grać duchem. Choć może to przez kombinezon "wyższego eszelonu" (wygląda jak z jedynki), bo jest cieniuteńki i jeden pocisk zabija mi herosa. No i mam przyzwyczajenia z poprzednich części.

btw. Misje Charliego solo to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 21:38, Darkstar181 napisał:

> btw. Misje Charliego solo to koszmar.
Tylko na początku. Jak ma się lepszy sprzęt nie ma problemu, tak do 15 fali.

Nie próbowałem bez sprzętu. Teraz sobie myślę, że rzeczywiście, może być gorzej... Co nie zmienia faktu, że to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 21:51, Noxbi napisał:

Nie próbowałem bez sprzętu. Teraz sobie myślę, że rzeczywiście, może być gorzej... Co
nie zmienia faktu, że to koszmar.

Jak się wyciąga kałacha i lata bez składu to koszmar.

Ja rzucam granaty usypiające, używam paralizatora, jak się kończy sprzęt to podbiegam do walizki z amunicją i tyle.
Nie ma problemu. No chyba że z opancerzonymi, ale tych da się odciągnąć od reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 21:55, Darkstar181 napisał:

Jak się wyciąga kałacha i lata bez składu to koszmar.

Ech, nie pomyślałem o tym... To serio może być gorzej. :O

Dnia 10.12.2013 o 21:55, Darkstar181 napisał:

Ja rzucam granaty usypiające, używam paralizatora, jak się kończy sprzęt to podbiegam
do walizki z amunicją i tyle.
Nie ma problemu. No chyba że z opancerzonymi, ale tych da się odciągnąć od reszty.

No jest problem. Bo gram na perfekcjoniście i przeciwnicy już tak idiotyczni nie są, a wiesz jak to jest, człowiek chce mieć złoto we wszystkich kategoriach... achiki (brakuje mi tylko tych od pantery i szturmowca). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2013 o 22:01, Noxbi napisał:

No jest problem. Bo gram na perfekcjoniście i przeciwnicy już tak idiotyczni nie są,

A co ma tu poziom trudności do rzeczy ? Czy to weteran, normalny, czy perfekcjonista, przed gazem i paralizatorem nie uchronią się. Co najwyżej do wabika wyślą tylko jednego, bądź będzie ich więcej w kolejnych falach.
Trzeba po prostu znaleźć dobrą miejscówkę (a każda mapka ma przynajmniej jedną takową) i tyle.

Poza tym na sprzęcie dla ducha faktycznie jest najłatwiej, bo absolutnie nie da się Ciebie usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować